Jump to content

Препоръчани сервизи


Recommended Posts

Звънях им на тези майсторета да ги питам за смяна на масло, но разговора приключи в момента в който ми казаха,че нямат практика да слагат оригинално масло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм доволен от МиД авто, хем от София се замъкнах до там. Като срокове и спазване на уговорки всичко е наред, и ремонтът е ок.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги нов съм тук и сега трябва да сменя маслото на А6 С6 3.0 tdi allroad. Разбрах че има някои особености и затова моля ако някой знае сервиз в Сливен/без официалня дилър-не слагали масла на клиента/  да ме насочите.Благодаря предварително !!! 

 

Редактирано от sokingr
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги!

 

От София съм и ме интересува един конкретен сервиз, та бих искал да чуя вашите мнения за него.

 

Ако поствам в неправилно подразделиение, моля да ме извините (или да прехвърлите темата в правилното такова).

 

Става въпрос за Ваген сервиз в София - или така, както чувам, че много хора му казват - Жоровците или Жоро Аудито и тн.

 

Близо е до нас, но не можах да намеря конкретни мнения за него. Ще ви бъда благодарен, ако споделите мнение.

 

Предстоят ми няколко ремонта и бих искал да знам как е качеството(като цяло) и много ли скъпо взимат за работа и тн?

 

Отделно - при извършен ремонт и смяна на части - връщат ли ти старите и тн..ей такива работи, като коректност, точност и тн

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 25/8/2018 at 19:44, OvivO написа:

Особеното е да се напълни цилиндъра на филтъра с масло за да не го пълни при палене

Как точно става , слад като се завива с резбата надоло и Аз съм чувал за това пълнене но не ми стана ясно как

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отвиваш капака. Махаш стария филтър, слагаш новия елемент да легне хубаво, наливаш масло. Не до ръбчето, за да не прелее, когато сложил капачката. Ако не сложиш елемента маслото изтича през отвор в дъното.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, AudiSline написа:

Здравейте, колеги!

 

От София съм и ме интересува един конкретен сервиз, та бих искал да чуя вашите мнения за него.

 

Ако поствам в неправилно подразделиение, моля да ме извините (или да прехвърлите темата в правилното такова).

 

Става въпрос за Ваген сервиз в София - или така, както чувам, че много хора му казват - Жоровците или Жоро Аудито и тн.

 

Близо е до нас, но не можах да намеря конкретни мнения за него. Ще ви бъда благодарен, ако споделите мнение.

 

Предстоят ми няколко ремонта и бих искал да знам как е качеството(като цяло) и много ли скъпо взимат за работа и тн?

 

Отделно - при извършен ремонт и смяна на части - връщат ли ти старите и тн..ей такива работи, като коректност, точност и тн

На мен ми свърши работа а и както видях доста аудита чакаха на паркинга пред сервиза до колкото знам само ВАГ ремонтира 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, да препоръчате сервиз в Пловдив за турбото - не надува достатъчно на едно 1.8Т и записва грешка P1556 charge pressure control negative.

И за климатик, ако имате, ще е супер!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги!

 

От София съм и ме интересува един конкретен сервиз, та бих искал да чуя вашите мнения за него.

 

Ако поствам в неправилно подразделиение, моля да ме извините (или да прехвърлите темата в правилното такова).

 

Става въпрос за Ваген сервиз в София - или така, както чувам, че много хора му казват - Жоровците или Жоро Аудито и тн.

 

Близо е до нас, но не можах да намеря конкретни мнения за него. Ще ви бъда благодарен, ако споделите мнение.

 

Предстоят ми няколко ремонта и бих искал да знам как е качеството(като цяло) и много ли скъпо взимат за работа и тн?

 

Отделно - при извършен ремонт и смяна на части - връщат ли ти старите и тн..ей такива работи, като коректност, точност и тн

Няколко пъти съм ходил там и съм много доволен. Разбират си от работата момчетата. За цена е относително какъв е ремонта и разбиранията за много скъпо

Изпратено от моят NEM-L21 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравейте. Някой може ли да препоръча сервиз в София, където сменят тампони (на заден мост) с пневматични уреди? Би било супер ако някой може да каже дали това оскъпява ремонта и приблизително колко?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 26.08.2018 г. at 13:38, AudiSline написа:

Здравейте, колеги!

 

От София съм и ме интересува един конкретен сервиз, та бих искал да чуя вашите мнения за него.

 

Ако поствам в неправилно подразделиение, моля да ме извините (или да прехвърлите темата в правилното такова).

 

Става въпрос за Ваген сервиз в София - или така, както чувам, че много хора му казват - Жоровците или Жоро Аудито и тн.

 

Близо е до нас, но не можах да намеря конкретни мнения за него. Ще ви бъда благодарен, ако споделите мнение.

 

Предстоят ми няколко ремонта и бих искал да знам как е качеството(като цяло) и много ли скъпо взимат за работа и тн?

 

Отделно - при извършен ремонт и смяна на части - връщат ли ти старите и тн..ей такива работи, като коректност, точност и тн

Жоро/майстора/ не приемчика Жоро,разбира да.Пълно е с коли при тях и се чака много.Лошо е ,че не Жоро вече работи по колите.Стари части не са ми връщали/показвали.Цените на някой услуги са им над Порше Запад.Срок не спазиха при мен.За някой неща ме разочароваха,поради  което вече не ходя там.

п.п.Не  е единствения сервиз,където цените са над  официалния за марката.Обаждаш се по телефона на офиц. сервиз,даваш рама и питаш за цени на части,труд и време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 10/10/2018 at 5:12 PM, kuffss said:

Здравейте може ли да ми препоръчате сервиз дето си разбират от работата за ремонт на дсг кутия?

 

Мишо - 0884723037

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги.

Моля да препоръчате добър сервиз за бояджийски услуги в София, който работи като доверен сервиз на ДЗИ?

Предварително благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://www.facebook.com/UIC-Ултразвуково-почистване-на-инжектори-614162862118435/

Пратих 4 бр. бензинови инжектори. Майсторът се обади и каза, че инжекторите са перфектни. Проверил ги е на стенд и ми прати клипче с резултатите. Каза че не му дължа нищо тъй като не се е наложило почистване. За първи път ми се случва да не ми вземат пари. B)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Колеги решил съм да взимам една хонда сивик 2007 дизел от Добрич и искам да питам за съвет за сервиз, който да ме приеме за преглед и компютър. Говоря за началото на идната седмица. Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Включвам се, за да изкажа адмирации за Цецо от Д-брос /за пореден път/.

Вчера му се обадих, поради проблем с дюзите на един семеен автомобил, който не е от ВАГ-групата. Веднага вдигна телефона, помоли ме да му пратя снимки и модел на дюзите, насочи ме към правилния човек за рециклиране. И то при положение, че от почти 2 години не съм му клиент, понеже продадох Аудито и вече не съм във ВАГ групата. 

Преди 1 седмица, при разговор с приятели казах точно това - единственото нещо, за което съжалявам, че не съм във ВАГ-групата е, че няма да продължа да поддържам колата си при Д-Брос и че все още не мога да открия аналог цена/качество за другата ми кола.

Сега карам БМВ, поддържам го в БМВ сервиз, майсторът също е много вещ и опитен, но има "вода да носи" на Цветан като подход, маркетинг стратегии, комплексно обслужване, отношение, грижа за клиента, развитие на бизнеса и предлаганите услуги, индивидуален подход и т.н. Д-брос знаят как да накарат клиента да се чувства специален. Да не говорим, че докато трае ремонтът /ако е по-кратък/ може да си говориш на всякакви теми, в напълно приятелска и приятна обстановка и всичко ти се обяснява подробно. Дори съм забелязал и нещо странично, че винаги се сещат и честитят празници, рождени дни и други поводи, което също показва определено отношение.

Единственият минус за мен са наистина леко завишените цени, но това е въпрос за индивидуални критерии. Все пак Аудито беше 4.2, а там работата по двигателния отсег е много "тегава", което вероятно оправдава по-високо таксуване. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

 

Аудито което закупих има някой следи от драскотини, допълнително вече и аз успях да го закача онзи ден и искам да го заведа някъде да го боядисат и да оправят нещата където е удряно. Може ли да ми препоръчате сервиз в София

Редактирано от Minkar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Препоръчайте свестен авто сервиз за бояджийски услуги във Варна. Критериите освен качествена работа са още два: Сговорчиви и разбрани хора (лесна комуникация с гъвкав подход към клиента) и приемливо време за реакция (ако една броня се боядисва за 3 дни, не искам да чакам 3 месеца за приемане в сервиз, след което още 3 седмици за да свършат работа). Ще правя забележки по каско с работна карта и удобрени разходи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...