Jump to content

Препоръчани сервизи


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Здравейте, колеги,

Предстои ми пълно обслужване на Ауди А3 дизел 1.6 TDI (105 к.с.) след 2012. Някой може ли да ми препоръча добър сервиз в София или да ходя в официален сервиз за смяна на ангр. ремък, водна помпа, ролки и всичко необходимо. Тъй като не знам какво е правено преди това, а колата е от Германия трябва хубаво да се прегледа и смени всичко за да не стане нещо. Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте. Може ли да ми препоръчате сервиз (за цялата страна) .в който могат да ремонтират двигател.

Под ремонт имам предвид отваряне и сглобяване ,шлайфане на колянов вал ,евентуално шлайфане глава, и да си поръчат частите който им са необходими.

Двигателя е от Mini cooper s.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте! Може ли да препоръчате сервиз за Ауди А6 3.0 ТДИ от 2012 година в град София, освен Порше. Към момента мисля да го карам само в Порше, но там цените са доста солени и започвам да си мисля, че няма смисъл ако има хубав сервиз, нищо, че не е оторизирания.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази тема е точно за това, да я прочетеш и да си избереш. Момчетата от Д-брос са с висока оценка тук :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, Mustaka написа:

Тази тема е точно за това, да я прочетеш и да си избереш. Момчетата от Д-брос са с висока оценка тук :respekt:

Или S-car  също

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

S-car не съм ходил при тях ама видях кола излязла след тяхна намеса и ми стана лошо...

Sent from my Pixel 3a using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

На S-car не им имам доверие, след като преди няколко месеца карах при тях кола за диагностика и оглед, защото в Порше нямаше часове за близките седмици. Толкова им се занимаваше, че всичко приключи за 10-15 минути....

 

Видях, че за Д-Брос има доста добри отзиви. Проверих какви са цените там за смяна на масло двигател и разликата с Порше е около 300 лева. Сега излиза, че в Порше са големи скъпчии или друго ?

Питам, защото идвам от марка извън ВАГ групата и не съм ползвал тези сервизи.

Редактирано от Tux
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Здравейте колеги, 

Имам въпрос - има ли на друго място освен в Порше където могат да въведат официална сервизна история за смяна на масла/филтри и подобни в системата на VAG? Знам, че за Mercedes има примерно, затова предполагам, че и за Audi, но не знам къде да отида. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За София едва ли има други освен Порше.

 

@moto_fan Представителство на VW може ли да вкарва записи в системата на Ауди ?

Редактирано от P_PETKOV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да. Мой приятел си обслужва Q7-та във VW Велико Търново и вкарват всичко в системата, за да се вижда и в Порше.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Има колега тук във форума, който може да ти свърши тази работа! 

Кой е колегата ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 12/20/2019 at 5:58 PM, Mustaka said:

S-car не съм ходил при тях ама видях кола излязла след тяхна намеса и ми стана лошо...

 +1. 

Виждал съм разни глупости след тяхна намеса, от рода на сменен ангренаж, обаче пропуснат масления обтегач (демпер, успокоител, или както още там му викат) и ремъка се отхлабваше.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм виждал как няколко болта, които държат скоростната кутия към мотора ги няма. Това е кола излязла след основен ремонт при тях. Имаше и други липсващи болтове по генерацията и т.н. :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 28.01.2007 г. at 10:10, Val написа:

0887 787 949

Момчето си е сменило номеа явно, тъй като е грешен или непълен. Ще може ли да ме цитирате с едно негово телефонче и мен? Става въпрос за Мишо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

интересно предложение от Порше Запад. След това ще направят една дебела офертичка, но не е задължително там да се прави.

https://www.porschesofiazapad.bg/sierviz-i-aksiesoari/bezplatna-proverka-na-obshto-tehnichesko-sastoyanie-na-avtomobila?wt_mc=facebook.PIA_Zapad_Service.post&fbclid=IwAR2k1ts0rW70HcFy4QFnt_g65R63Py3i9u6jUnEHj29E6HbBLEGH5OTNpbM

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

Искам да препоръчам сервиз  D Bross Automotive намиращ се на Ботевградско шосе.

Закарах новозакупеното ауди а6 2008 г. и хората бяха много отзивчиви и детайлно разгледаха колата, диагностицираха проблемите и ми изготвиха оферта за обслужване и подмяна на нужните части с оригинални, сменихме също така 3ти стоп изчистиха ми вентилатор на климатика, измихме мотора за да видим дали има течове, фреона беше подарък както и реглажа след смяна на носач и тампони и много други. Много са добри и са професионалисти - ходят на обучения и знаят какво правят. Препоръчвам с 2 ръце ! Много съм доволен .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, 

След проблеми с акумулатора, радиото ми се заключи и пише safe. Става на въпрос за Ауди А6 С5 и радио concert 2. Къде в София да отида да ми го отключват? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Отново да похваля сервиз D-Bross, София. Както винаги отзивчиви, ремонтираха колата както ги помолих навреме. И не ме натовариха с пари за излишна смяна на части, което наистина си е похвално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...

Колеги, извинявам се ако е споменато, но може ли контакт и адрес на D-Bross, че не го намерих в нета? 

Или не съм сигурен поне, можеби е това: http://dbros-garage.com/

Благодаря предварително! 

Редактирано от Mitaka80
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...