Jump to content

Препоръчани сервизи


Recommended Posts

Отново да похваля момчетата от Д-брос. Ходих днес за профилактичен реглаж и лека корекция на позицията на волана. Направиха го перфектен, волана е 100% прав, което на други места години наред не успяха да постигнат. Отлична работа и приятелска атмосфера!

Sent from my Pixel 3a using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предно дясно и задно ляво имаха малки отклонения, но ги хванах по волана, защото се налагаше да го държа леко в ляво, за да върви направо. Като пари, не мога да ти кажа, защото имаше и други процедури и обща цена.

Sent from my Pixel 3a using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

какъв двигател си и записва ли грешки за ламбда сондата? Можеш и сам да погледнеш, само за твоето еку на кой канал са ламдба сензорите, но те се виждат лесно. Ако е очевадно, ще я хванеш коя е проблемна и ти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вади си грешка, да. Смених я (с универсална, която явно няма да я бъде, защото не работи, а е нова), но сега търся нова оригинална, в Порше казаха, че не се произвеждат вече. Става въпрос за б5 1.8Т АЕБ. Трябва ми някой, който да погледне ЕКУто как работи и да се даде акъл откъде да намеря читава сонда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Останах с много добри впечатления от Колор Арт в Лозен. АвтоСи нямаха активен договор с Дженерали и се спрях на тях. Много добра работа, провериха инсталацията на парктроника по моя молба, намериха повреден датчик и предложиха да боядисат този, който бях купил като отидох да взема колата.
Издадоха я измита и изчистена вътре, което ми направи добро впечатление.

Цена за боя на задна броня - 180лв.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

Здравейте колеги , търся читав майстор за обслужване на а6 3.0 тди 2005г на разумни цени.

Предпочитам да не е голям сервиз в който да ми вземат парите и да претупат всичко 😃

 

препоръчайте някой на който да разчитам.

 

благодаря ви 👍

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

мотоексперт драгалевци - от преди години личен опит, не особено любезни, мъчно ставаха нещата, отказаха ме. Може да се е променило.

ГТП човекът там обаче си бе топ - любезен, разговорлив, всичко точно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм доволен от сервиз "Кеми 2009", намира се във Видин (43.982699, 22.868509). Всичките коли си обслужвам там и всичко е точно, много са печени и човечни! :) 

Редактирано от b4avant
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва пак да сменям меките връзки на А6-цата (3.0 бензин) и се чудя къде в София. Преди 2 години ги сменях в ЕМ комплект 33, но изкараха няма и 50 000км. Някой с препоръки, при мен меките връзки са горе високо до катализаторите и не всички искат да ги сменят.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук от към работа нямам забелжки, обаче за свалятно нз понеже моите ги занесох свалени. Другата драма е, че вчера ги гледах въпросните меки връзки и вече са доста ръждясали, а съм минал има няма 4хил. км. Та в тоя ред на мисли може би е най-добре да се купят висок клас меки връзки които са неръждаем и после да се сменят. Процедурата излезе 150лв. в крафт на околовръстното искаха 300 ( това при свалени).

 

На още няколко места проверявах като никъде не ми казаха точната марка на меките връзки ...

 

След бърз поглед в ЕТКА на 3.0i меките връзки са едно цяло с катализаторите или иначе казано трябва да се свалят downpipes (нямам идея как точно се превежда) което ще рече отвиване на 6 броя гайки от колекторите с много псуване...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, трудно се сменят при мен, откача се downpipe от катализатора (катализаторите не се свалят). За тази работа, включително меките връзки ми взеха 220лв в ЕМ33, но и много малко изкараха. Половината от мрежата изобщо я няма върху меките връзки - явно са били големи ментета. Проблема фактически не е от работата на ЕМ33 (заварките си държат), а в ниското качество на меките връзки.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно така драмата е с качество на меките връзки, просто са някакви ефтинджос и поне масово не се предлага никакъв избор.

Може би тези са читави ама дали се продават в Бг :nixweiss:

Катализатора е едно цяло с даунпайпа или поне така са излизали от завода. Снимка тук.

Редактирано от P_PETKOV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах чувството, че има фланец между катализатора и даунпайпа, но може и да се лъжа. Да, основния проблем е качеството на меката връзка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда, че няма ама това така или иначе няма много значение :)

 

Иначе тези ERNST ги има уж ги пишат, че са от неръждавейка. До колко това е така идея си нямам.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смених меките връзки в сервиз Крафт на околовръстното (по препоръка на Пепи @buzzi )  - отлична работа, оправили са и разни скоби по другите гърнета. Надявам се новите меки връзки да са качествени и да изкарат повече от старите - от неръждавейка са.  Доста играчка е смяната им при мен защото са закачени директно към катализаторите, като на снимката по-горе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марката не я запомних, но казаха че са от неръждавейка и изкарват минимум 4-5 години, даже от този модел повторно не се е налагало да сменят. Иначе цената за смяната зависи от това какъв е двигателя - проверяват с програма какво е необходимо за да се смени и казват колко ще струва общо, меки връзки и труд. На мен общо ми излезе 300лв., като я правиха почти цял ден.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

и аз съм за D-Bross.. собственика май е бил пичага от форума тук. Без да познавам никой там, съм останал с впечатление че ти работят по автомобила все едно е техен! А и отношението е много добро. Пичаги големи. МНОГО доволен. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Четох в темата добри отзиви за Авто-си, които са в списъка на Армеец, но коментарите за сервиза са "старички" и незнам дали са актуални.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...