Jump to content

Препоръчани сервизи


Recommended Posts

До преди няколко години ползвах няколко пъти Инсауто Веркщат ЕООД и наскоро Смарт Рипеър ООД (за джанти).

Нямам никакви забележки,... но все пак всеки си върви с късмета. 🙂

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия пичаги как работят с възлагателни писма за коли на 10+ години с тия цени за боядисване? Интересно как ЗК ги праща там..

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В контекста на препоръките и замаян от цените в предходния пост, препоръчвам нашия бояджия Стоимен Стойчев-Стайса.Дългогодишен бояджия в Мерцедес и арт-бояджия в Сливен. Това от снимките получавате за два бона/цена за цяла кола,опушване на мигачи и полиране на фарове/ , а за отношението и професионализма пари от тях не остават. Ние си взехме колата по тъмно, без оглед. Просто няма смисъл. На цената на едно гориво от София до Сливен,  мисля че си струва да го ползвате.

 

Няма налично описание на снимката.

 

Няма налично описание.Няма налично описание.Няма налично описание.Няма налично описание на снимката.Няма налично описание на снимката.Може да бъде изображение с автомобил и на открито

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Защо на ЛС? Нека достигне до повече хора кадърността на човека. Ако знаех, че се занимава с полиране на фарове, нямаше на старото Ауди да сърбам попарата на определен "колега" от форума, а щях по мои познати да ги пратя в Сливен. На баща ми А3-ката също се нуждае спешно от полиране на фаровете. Даже на място ще му се закара автомобила, ако се занимава с толкова дребни неща като външно полиране.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама няма проблем! Импулсивно го написах тва на л.с.

Ще му взема телефона от моето хлапе, днес по някое време.

Но не знам, дали само полира или го прави когато боядисва кола като част от работата.

Това предвид заетостта. Абе ще се разберете, нали това му е работата.

 

Редактирано от Костадин1975
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@crazy driver                                                   0878177703 Стоимен Стойчев- Сливен

Редактирано от Костадин1975
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За боя на 3 детайла Армеец ми препоръчват Монстър гараж. Някой ако има скорошни отзви от там ще съм благодарен да сподели, защото се чудя и за други детайли дали да не боядисвам там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Здравейте,

Относно регулярно сервизно обслужване на гаранционно Ауди, кое Порше бихте препоръчали за СФ: Запад или Изток?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е само за обслужване няма голямо значение. В Изток са по-готини хората, в Запад са страшни киселяци и всеки път съжалявам, че съм си закарал колата при тях. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да има впечатления за Юг? Това е най-новото представителство и там хората са най-млади, следователно би трябвало да са най-незасегнати от синдрома на киселата леличка който върлува по нашите ширини. 😆

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, щом на Изток са по-готини хората, а качеството е еднакво, то изборът е ясен.

Казвате, че и двата сервиза си вършат работата, както трябва, нали?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно погледнато всички официални сервизи ползват една и съща документация и работят по метода отвий завий ... т.е. ако сервизниците нямат капцитет на амеба би трябвало да е все тая къде ще си оставиш колата ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

“Сервизниците”  в Поршетата съвсем не са амеби като някой съфорумци.Така че си карай спокойно колата там.Оставял съм им коли за далеч по сложни неща от обслужване и всичко е наред.

И аз предпочитам Изток .

Редактирано от bobigot
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая мантра, че в Порше са пълни дебили се носи от години по форумите. Да, вероятно като във всеки сервиз има случаи с издънки ама да се говори, че не могат да направят елементарни неща е несериозно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко пък интелект да се иска, че да следваш ясно разписание процедури. Дето всяко болтче е описано кога се развива кога се завива и с колко нм се стяга. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...