Jump to content

Препоръчани сервизи


Recommended Posts

Предлагам и още една постоянна тема - със сервизи които препоръчвате. Мисля че има смисъл от такива теми, полезни са на всички и пестят време да се ровиш из форума!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе гледай са идеята не е лоша обаче аз лично в един и същи сервиз - веднъж съм оставал много доволен , друг път не чак толкова. Та мисълта ми е че е доста относително :twisted: Иначи си хода в един сервиз на Ломското Катерини-К и горе долу съм доволен - малко са скъпчии , но пък работят само с качествени материали и части , изпипват нещата , и най-вече досега като съм отишъл за нещо винаги са го оправяли (друг и въпроса за колко време и на каква цена). За труд взимат повече и се налага предварително записване

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчвам:

- Диагностика двигател - сервиз на БОШ под моста Чавдар,

- Механици (двигател, ходова част, нестандартни ремонти) - СБА на хладилника Стефан и Бисер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз моето Audi от как го имам само веднъж съм го вкарвал в сервиз и то за смяна на консумативи...бях в БОШ Монтана и останах доволен от момчетата,как работя и как обесняват какво правят,разлафихме се добре :D

Смея да твърдя,че е наи-добрия сервиз в Монтана :twisted:

Пожелавам на всички от сърце да се не налага да посещават сервиз!!! :D:D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

майсторите на Опълченска до кръстовището със Симеон - между хладилниците и гумаджийницата - май има табелка реглаж и ремонт на ходова част (не помня точно надписа).

По ходовата част ми смениха куп неща (и не само ходова част) и много съм доволен. Честно да ви кажа една лоша дума не мога да кажа за тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен в София има един майстор- имам предвид двигатели и ходова част- МИШО :arrow: Телефонът на момчето го има из форумите- който го интересува да се разрови. Много съм доволен от него и го препоръчвам на всички.

Колкото до майсторите на опълченска....ами ще ви разкажа следния случай- отивам лятото да питам колко ще ми струва смяна на гумички на клапаните- ама съм с работни дрехи, защото правех ремонт у анс. казват ми: 50 кинта! ОК! после след две седмици се наканих да отида за да си запиша час, ама отивам след работа с официални дрехи- естествено цената моментално скочи на 100 лв!!!!! :wink: И в двата случая им обясних абсолутно подробно за какво става дума....просто там цената явно е според човека.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

А бе и аз нямам букса, обаче свършихме чудесна работа с Мишо. И аз си почаках, но имаше за какво. Направи ми диагностика и отново мога да кажа, че се оказа прав. Не искам да го урочасваме пича, но рядко се намират хора като него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Ако някой има проблем с шибедаха - ул. Царибродска № 100 (в отсечката между бул. Александър Стамболийски и бул. Тодор Александров).

Телефон: 0898 696522.

Останах изключително доволен от качеството, сроковете и отношението :lol::lol:. Пичовете се занимават и с автостъкла, огледала и машинки за тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Ходих на майстор да ми пръсне 3 елемента. Преден десен калник и багажник - бяха надрани на наколко места с отвертка. Преден капак - олюскан от камъчета - нормално зле.

Разценки на майстора :

- преден десен калник - труд - 20 лв. :lol:

- багажник(капака) - труд 20 лв. :lol:

- преден капак - труд 30 лв. :lol:

- боя + лак (ако не се лъжа 200 гр. боя и 500 гр. лак) - 42 лв. :lol:

- материали (шприц-кит, шкурка, облепващите хартии, лепенки и др) - 10 лв. :lol:

КРАЙНА ЦЕНА ЗА 3 ЕЛЕМЕНТА - 120 ЛВ. :lol::lol::lol:

Колата стана готова за 2 дни :lol::lol::lol:

Изпълнението - повече от прилично !! :lol::lol::D

Горещо го препоръчвам на всеки ИВАН - 0888 722288

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

РАДИАТОРДЖИЯ

Днес на ул. Житница, където е големия гараж-комплекс на такситата ми оправиха датчика на радиатора. Както каза майстора - разваления датчик е свален, сложил е втулка в "превъртялата" резба на радиатора, и е навинтил новия датчик. Процедурата му отне 2 часа, цена - 30 лв.

Според мен добре си е свършил рабтотат - поне засега това показва колата. Ако някой закъса - 0898240599 - МИТКО

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

В началото на темата видях че хората отричат Сервизите на Бош...

Аз тъкмо обратното, бих ви препоръчал 1 сервиз на Бош, а адреса е:

Павлово, ул.Симеон Радев №3

зад ІІ у-ще Емилиян Станев

02/8559133

от 9 до 16 със записване

от който съм много доволен вече за 2-ри път, тъкмо към него не видях да пишат нищо отрицателно.

Аз видях че го препоръчват във форума на VW и отидох там преди 5месеца със старата ми кола, а преди 3 дни също бях с Ауди-то ми.

Сервиза не е голям но има много клиенти и за диагмостика се чака поне 1 седмица, но майсторите си работят качествено и не те разпитват като идиот, за да видят колко разбираш и колко могат да ти измъкнат. Засега проблеми с тях не съм имал.

Онзи ден всички коли им обръщаха по 30мин. но на моята докато и намерят кусура отне около 1.5ч., и въпреки това ми взеха 20лв. каквато е нормалната цена за диагностика(не те изнудват да ти сменят разни части и т.н.)

При кой от майсторите да отидете там - той е 1-ин и винаги той всъщност ти прави диагностиката и на 2-те места, така че не може да го пропуснете.

Предполагам че е управител или нещо такова...

Наистина е добър сервиз и смятам че кадърните хора трябва да се подкрепят поне с препоръки..., а и досега не съм чул някой да се оплаче от тях.

Успех на всички...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

искренно ви препоръчвам момчетата от Автоцентър Радиал под моста Чавдар по посока сточна гара..... налага ми се да карам доста често при тях и мой коли и на приятели.....и досега винаги са се справили с всичко.....щом за цхас и половина успяха да вкарат старата ми кола в движение и да я оправят сичките важни неща.....а тя горката беше много зле....просто много зле.....

абе незнам....секи си е доволен от хората при които си ходи....

аз определено съм доволен от тях защото работят перфектно....ниски са им цените...и ако трябва да се сменя нещо и искаш дда е оригинално-те ти го поръчват и до половин час го имаш....ако не отиваш и си търсиш нещо по ефтино и им го носиш и те ти го монтират.

Супер са пичовете :twisted:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

A ве нека някой каже за сервиз във Варна че тука е малко кът със добрите сервизи? само да не е Автотрейд че на един познат с му прецакаха колата там, и после му я правиха наново и той седя през цялото време в сервиза да ги гледа какво вършат щото ...вече им нямаше доверие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята кола я поддържа Шени,"АвтоАс",кв.Левски до реката.Диагностика,доставка на части,времетраене-всичко е о,к!Ако можеше да я направи да върви и без гориво... :wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги.Аз съм може би най-новия член на клуба, но съм голям фен на марката. Имам 2 аудита /вярно старички/ ,но мисля и занапред да не си сменям марката.

Та по темата за препоръчаните сервизи съм напълно съгласен с мнението на Lube за сервиза на Бош на ул."Симеон Радев"№3. Момчето се казва Росен и шапка му свалям. От 3 години ходя само при него и съм изключително доволен. Проблемът наистина е, че както казва Lube трябва да се запишеш 1 седмица предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Искам горещо да препоръчам Ицо от Лозенец за ходова част (препоръчан ми от Stani76). Днеска ходих при него за смяна на лагер. Страшно точно и съвестно работи. Тел. му е 0887568784. А освен това е и аудист <_<:bia::(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам горещо да препоръчам Ицо от Лозенец за ходова част (препоръчан ми от Stani76). Днеска ходих при него за смяна на лагер. Страшно точно и съвестно работи. Тел. му е 0887568784. А освен това е и аудист  <_<  :bia:  :(

Ицо е много съвестен майстор, за всякакви ремонти по окачването се справя отлично. Още предната ми кола той я правеше, също така ако нещо не може да направи си казва, а не прави свободни съчинения, и не е имало случай да ми оправи нещо дет не е било счупено :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Мишо е N1!!! :eusa_think::zustimm: Момчето е царя на турбо дизелите.Ако имате проблем с нещо такова тои е вашия човек.Аз имах проблем с моито ауди момчето веднага го оправи. :wall: Само Мишо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oще един глас за Мишо. Печен е, бях вече при него и казаното до тук се потвърди. Дано се окаже прав за нещата които ми каза. Май той ще ми става "личен лекар" на Аудито. :eusa_clap:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Сервиз за климатици!!

ГОРЕЩО ПРЕПОРЪЧВАМ!!!

Коорднатите на сервиза са:

0887901845

0898459149

9627514

ул. Чавдяр Мутафов 16

www.gabela.bo;.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
В началото на темата видях че хората отричат Сервизите на Бош...

Аз тъкмо обратното, бих ви препоръчал 1 сервиз на Бош, а адреса е:

Павлово, ул.Симеон Радев №3

зад ІІ у-ще Емилиян Станев

02/8559133

от 9 до 16 със записване...

От началото на октомври 2005 този сервиз се намира на гърба на Исул. От Сточна гара карате към Ситняково и на първия светофар вдясно.

petroff

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

От форума на Фолксваген ми препоръчаха този сервиз Сервиз за автоматични и обикновени скоростни кутии

Собственика на сервиза има две Аудита 100 - автомати - едното е 1981г!!! Има и диплома от Камарата на занаятчиите в Германия! От втората дума разбра какъв е проблема на колата - скъсан семеринг, през който маслото от диференциала е отишло в кутията и той е блокирал! :2gunsfiring_v1: Каза, че това си е нормален проблем и доста скъпоструващ е ремонта - част само от вносителите на Ауди! На старо въобще не се намират! :2gunsfiring_v1:

Всички, които карате В3 - автоматици - проверявайте си и маслото на диференциала, да не плачете после с ремонти за 1000 лв :2gunsfiring_v1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Сервиз в Стара Загора 0888/867006 Добромир тои потдържа колата ми когато съм в Ст.Загора Сервиза се намира в кв.Самара близо до Пощата Представител е на Motorex Аз лично съм мн доволен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

ЗА Русе Цецо Цанков ,намира се на международното в посока Дунав мост, след бензиностанция "Арика", и повтарям след, а не преди , щото преди има един некадърник! Телефонът му е 0887231363!

Редактирано от mdanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора,помислете че има и хора от Пловдив,кажете някой сервиз и за нас плавдивчаните.От 5 месеца вече имам audi и още незнам къде да му сменя всички консумативи(ремъци,филтри,масла и т.н.).Благодаря ви за вниманието!!! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...