Jump to content

Препоръчани сервизи


Recommended Posts

Никъде не чух за свестен сервиз за смяна на съединител и преглед на ходова част. Мшо каза че не се занимава с такъв вид ремонти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Още един свестен сервиз:

MARIO AUTO - ходова част, спирачни системи, стартери и алтернатори, ел. инсталации

Горубляне, ул. Владичина ливада 7, до стадиона, 0888 974 851

Най-привлекателното в този сервиз - управителят Виктор е фен на марката АУДИ и на клуба - ще го познаете по отлично поддържаното В3 с клубни стикери.

Излишно е да казвам, че към членовете на АКБ има специално отношение и цени :flipoff:

Още един глас за този сервиз.

Днеска бях там за смяна на носачите.

По чист и спретнат сервиз не съм виждал, а техниката му е чисто нова.

Цените са абсолютно приемливи. Смяна на осемте носача+двете биалетки=80лв.

Отношението на Виктор е дрожелюбно и приятелски настроен.

Горещо ви го препоръчвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никъде не чух за свестен сервиз за смяна на съединител и преглед на ходова част. Мшо каза че не се занимава с такъв вид ремонти.

що не отидеш при Бате Владо от Костинброд?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Да ви питам за готин сервиз, където могат да ми оправят ел. стъклата, че правят проблеми.

При Влади от Модерно предградие-Люлин.Тел;0888236376.Кажи му че БатеВладо от Костинброд те праща :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

За TDI диагностика и центровка горещо препоръчвам "Супер дизел" на околовръстното, разклона за царско село. След тяхната намеса колата ми пали от 1 оборот на стартера, а и имаше едно тропане от двигателя, което изчезна. Преди палеше след 10 сек. въртене на стартер, а след това изпушваше облак пушек. Сега е просто като нова!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Колеги не срещнах в цялата тема за сервизи изпитани майстори по хидравликата,че май работата отива на......... :blackey:опаа,не доуточних А4 1.8 125 hp 1995........... :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

е намерих сериз за газово вав варна и сам доволен ефтино ба4ка ,коректен е и си разбира от работата ба4ка до терснаб казва се жечо 0887420173 които е от варна му го препорачвам-пи6ете ако сте го посетили!6те ви кажа 4е аудито ми гори сега 9 изван градско а градско около 12 аааа казваите 4е сте от ауди клуба

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никъде тук не видях някакъв сервиз специализиран за по-стари версии на ABS - става въпрос за Ауди 100 С4 - бил съм на няколко известни майстори - единия в Горубляне, другия в Оча купел, един в Сухата река, а и на Мишо се обадих и никой не успя да достигне до компа на проклетия ABS - така че ако някой може да помогне... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте колеги.

Моля да ми препоръчате сервиз за двигател, а и евентуално подмяна на консумативи в Младост.

Благодаря предварително.

/ А4 1.9 TDI - 110 коня /

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

препоръчвам ви сервиза в ПЛОВДИВ-АВЕЛ ТРЕЙД.ремонт реглаж на гнп,ходова част.двигател и др.работят бързо и коректно и не взимат скъпо.На мен ми смениха гарнитури и семеринги на гнп с демонтаж и монтаж за 194лв.Процедурата трае около 6часа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

можете ли да ми препоръчате сервиз за ходова част и двигател в района на Младост - София, искам да сменя някои части, както и да се направи обстоен преглед на евентуални други ремонти, които да предстоят.

Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Много съм доволен от услугите на Виктор и момчетата от MARIO AUTO, изключително коректно, качествено и приятно обслужване, останах очарован, препоръчвам го на колегите!

Редактирано от sabbath
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един глас за Драгинов от Скутаре(за феновете от Пловдив), изтърпя ме 10 дена докато си намеря маркуч и цените на ремонта се меко казано приемливи :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

В Илиянци (селото/квртала) има един сервиз, на Марто-Поляка, супер добри специалисти (най вече Алек), за тях Фолксваген, Ауди и Бмв нЕмат тайни. Намира се на първата пряка след площада в ляво

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един глас за MARIO AUTO в Горубляне.Аз сменях ремъците,ролките и маслото и съм много доволен, че бяха точни и коректни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги :) Реших и аз да се включа в темата понеже имах наскоро проблем с хидравличната помпа на колатаи виждам, че не съм само аз и мога да ви препоръчам, за тези които не знаят (понеже някои от колегите вече го познават) ей те този човек :

Маг. инж. Стефан Андровски

София, ТУ, блок 9

e-mail: stefan_androvski@abv.bg

тел.:02/9653030

GSM:0886743356

Аз лично съм много доволен, работи бързо и на добри цени и на всичко отгоре и гаранция ми даде :bia:

Дано не ви се налага, но ако се наложи да знаете къде да ходите :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Ако ти се идва до София, почти всички от клуба ще ти препоръчаме Мишо. тел.0887787949. Горубляне - ул. "Пети ноември" №8. Вярно, ще направиш разходи, но ще останеш доволен.

Жалко,ама Мишо вече не се занимава с ремонти(само диагностика) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе и аз нямам букса, обаче свършихме чудесна работа с Мишо. И аз си почаках, но имаше за какво. Направи ми диагностика и отново мога да кажа, че се оказа прав. Не искам да го урочасваме пича, но рядко се намират хора като него.

Моля колеги дайте адрес или телефон на Мишо,че нещо не го намирам :(:2gunsfiring_v1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ицо е много съвестен майстор, за всякакви ремонти по окачването се справя отлично. Още предната ми кола той я правеше, също така ако нещо не може да направи си казва, а не прави свободни съчинения, и не е имало случай да ми оправи нещо дет не е било счупено :hilezh:

Виждам че темата е от 2006-та година, та да попитам този Ицо още ли работи, тъй като имам нужда от майстор - окачването на а3-ката не е наред, върви леко наляво и при ниска скорост волана вибрира наляво-надясно ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждам че темата е от 2006-та година, та да попитам този Ицо още ли работи, тъй като имам нужда от майстор - окачването на а3-ката не е наред, върви леко наляво и при ниска скорост волана вибрира наляво-надясно ?

Не съм го виждал отдавна и му загубих и координатите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не една,а две десетки за момчетата от Горубляне(Марио Ауто) :bia:

Чист сервиз,бързо действа момчето и не взима скъпо(смяна тампони на макферсона--2бр.+2бр.носачи за 40мин. :hilezh: ).Труд=60лв.

Сервиза е оборудван както се полага.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...