Jump to content

Препоръчани сервизи


Recommended Posts

:hilezh: И аз подкрепям мнението за сервиза в Горубляне. Евала на момчето: дигна,гледа,пипа,умува,даде съвети...провери и цялата ходова част,и на края..."не ми дължиш нищо"... евала! Определено ако оправя другия проблем,ще се върна при него за всичко!!!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Момчета,да препоръчам един пич в Лозен ,който песъкоструи от джанти до камиони.Бачка много добре и съм страшно доволен!Изпесъкоструи ми джантите и спирачните апарати,станаха като нови! :hilezh:

телефона му е 0899997958-Миро

Занимава се също така и с изкопи ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един положителен глас за Жоро от суходол. Плюсове - човека има оригинални части, разбира много и наистина има желание да свърши работа. Момцхетата не се потриват като в Унитрейд, а работят здраво.

Малък минус - много навалица, хората работят навън. Самия Жоро на моменти просто дава заето.

Като цяло мнението ми е положително - явно там ще си ходя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли някой да ми каже къде се намира този Мишо. Намерих му телефона из сайта някъде чрез гуугъл (0887787949), това ли е актуалния му телефон и някой голям обект край неговия сервиз, за да го намеря по-лесно. Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Препоръчвам също сервиза на НАФТИМЕКС.

Сервиза е оборудван с всичко необходимо подемници, реглаж на мост, смяна на гуми, баланс и т.н

Магазин за авто-аксесоари, кафе автомат, продажба на масла, гуми и филтри.

А и МАНИМПЕКС е на 10 метра от сервиза.

Момчетата са стария екип от сервиза на т-образното кръстовище до пазарчето Борово.

Сега са се преместили в много по голямо помещение, абе цивилизована работа ви казвам.

Давам примери за какво колко ми взеха:

Заваряне с телоподаващо преди да оправя ауспуха - 10 лева.

Смяна на всички връзки по изпускателната система (болтове, шайби и гайки) - 15 лева.

Смяна масло - 10 лева.

Смяна охладителна течност + 2 пъти промивка - 20 лева.

Маслен филтър хенгст ми го продадоха за 10 лева.

Демонтаж 4 гуми - 6 лева.

Цените са повече от прилични за такъв тип сервиз с всички необходими инструменти в него.

Силно ви препоръчвам Джоко, който е ходил на гумаджийницата на пазара Борово се сеща за него.

Поверявал съм му колата винаги на него, работи чисто и бързо.

Когато и да ида ме приемат винаги, не съм чакал повече от 20 минути.

Сервиза е с няколко подемника и винаги има място.

Ето и къде се намира за ориентир:

94711225vw9.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само да кажеш кога са се преместили от кръстовището на Борово - специално за гумаджиите? защото преди повече от година ходих за последен път при гумаджиите на това кръстовище (при Борово) и за поредън път останах адски разочарован - супер некадърници - 3-4 пъти ходих като всеки път си виках нищо де, случва се да не преценят нещата нека им дам още един шанс, но не - просто си бяха некадърници.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един глас за Бате Владо от Костинброд :hilezh:

Човека си знае работата. Смени ме съединителя(благодаря и на Коко 100С4 че ми го уреди) и сега включвам скорости без проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

MARIO AUTO.

Горубляне. До стадиона.

При колегата Виктор. /0888 974 851/

Хората ремонтират предимно Аудита. Дори се засекохме днес и с колегата Botev.

Та се събрахме пред сервиза няколко коли с клубни стикери.

Аз много доволен. Вече предницата не тропа и не пука така зловещо.

И въобще не са тампоните на магарето, нито на двигателя или на скоростната кутия, както ме убеждаваха "майсторите" от предишния сервиз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Автосервиз Колор Арт

Предлагат две сервизни бази и услугите

- автобояджийски

- автотенекеджийски

- автомонтьорство

Новият им сервиз в с. Лозен работи с най-новите технологии и оборудване за боядисване на автомобили.

В сервиза работят едни от най-добрите специалисти. Бои - Glasurit и Sikkens(фирмена гаранция). Перфектно качество.

Адрес: Лозен Стопански двор (на 2 км след Околовръстен път в посока с. Лозен и в ляво на 350м)

телефони: +359 888509879; +359 889009110; +359 894377201 e-mail: kolorart@abv.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо да кажа, Здравейте на всички и едно голямо БЛАГОДАРЯ за помоща в избора ми на кола :bia:

по темата, 1 глас за MarioAuto - Горубляне, сменях масло и всичко останало при тях, точни са момчетата :hilezh:

също и 1 глас за така прочутия Жоро, бях за диагностика при него много си разбира нещата пича, още не бях се изказал от какво се оплаквам, той ми довърши изречението и веднага заръча на едно от неговите момчета да изчисти дросел клапа :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Машинно пастиране в София-0896781962 Тошко.Гаражът е на кръстовището на улиците Грамос и Преки път,което е в Княжево,заключено е в югоизточната четвърт на кръстовището между бул.Борис ІІІ и Околовръстното.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доволен съм от Марио Ауто. Чисто! (не съм виждал такова нещо) Работят бързо и си разбират от работата! Приеха ме веднага и са любезни! за 6 часа ми смениха 2 накрайника 2 биалетки 1 тампон и лагер. Тотално съм разочарован от Жоро от суходол и Мишо от горубляне - никакво стъпване повече и при 2мата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И от мен много голям плюс за Бате Владо и сина му.

Освен майсторлъка в прав текст такова отношение към клиент не съм виждал, а имам и приятели монтьори.

Само мога да кажа, че аз сина ми и нашето Ауди се чувствахме като специални гости на специално място.

От вчера съм сигурен, че те са техниците на моята кола. Да са живи и здрави!

(заслужава си специална тема, но да не прекалявам, че все още съм нов)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчан сервиз за клилатици "КАМИ" гр. Пазарджик. Много са добри

:lol:

колега отдавна си писал но може ли да ми кажеш къде точно сенамира сервиза в Пазарджик?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Искам и аз да похваля и Стефан Сумиста.

Разбира си от работата и е рядко човечен Човек.

Все се питам толкова ли е трудно всички да бъдем Хора и да си останем такива, независимо от нуждите на другите около нас и това че ни гледат с надежда и очакват решение на проблемите си не ни прави по-велики (майстори, лекари, полицаи, чиновници и т.н.).

Евала Стефане, да си жив и здрав и все същия готин човек!

Хубавите неща трябва да се казват! Винаги!

(абе дано не се виждаме по работа, а само по купони, че........ лв. )

Редактирано от gogobogo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Гласувам за Жоро, който беше в Суходол. Сега се премести в бившия завод Средец, на бул."Иван Гешов" и бул."Тотлебен". Жоре, страшен си, колата е като самолет, а ми падна и разхода. Благодаря!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сервиз-за шибидаси , които е зад пазара Д.Петков . Супер точни и коректни :lol::lol: Мисля Васко се казваше човека - 0898696522 :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Колеги знаете ли добър сервиз за климатроници на Алди А4 дизел моля оставете някви телефони за връзка с сервиза?

Колега, аз ходих за климатроника на Хладилника, като идваш от Черни връх посока Драгалевци, на светофара в дясно по Сребърна, и веднага в ляво има 1 бариера - там вътре последното гаражче в дясно.

Телефон: 0888 840 233 - Димитър

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...