Jump to content

Препоръчани сервизи


Recommended Posts

Отново браво на Цецо и Любо от D-bross за бързата и коректна работа! До сега направиха сложни ремонти, траещи по 4-5 дена, както и такива за по 1 мин (като днешния :P), и всеки път всичко ставаше перфектно! Всичко, каквото са пипнали по колата работи безотказно и проблемите са намирани и отстранявани веднага, без да се налага налучкване (както е било в други сервизи до сега).

 

Поздравления

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!


Имам малко нестандартно питане аз.
Може ли някой да ми препоръча сервиз или човек от форума, който може да ми ретрофитне подлакътник на а4 б6? В доста сервизи ме гледат странно като попитам.
Става въпрос за Пловдив.

 

Мерси!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странно защото е лесна работа, която всеки може да направи. Виж има клипчета в тубата. За час работа сам е.

Купи си подлакътника и другото е елементарно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, взел съм подлакътника, но съм леко с две леви ръце в това отношение и нямам кураж да режа сам :D
Някой от Пловдив да помогне или да знае сервиз, който би направил това?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Здравейте,

Аудито ми е А3 97 г.

Имам няколко проблема за отсртаняване. Воланът тресе при натискане на спирачката. Предполагам, че са изкривени дисковете, макар да са пилени преди не повече от месец. Миналата седмица сменях масла и филтри и помолих да видят в сервиза и защо пак тресе волана. Отговорът беше - не тресе. Да, не разбирам. Това е първата ми кола, но няма как да не се усети, че воланат си тресе стабилно. Дори и звук има от вибрацията.

Имам го и проблема с имобилайзера. Видях, че има такава тема с доста подробно описание по отстраняване на проблема, но съм дама :) и въпреки желанието ми едва ли ще се справя сама  :):):).

Тази седмица ми потъна и бутончето на ръчната спирачка. Работи си, но я усещам по - различна. Явно нещо и се случи.

Много са добрите отзиви в темата за D-Bros, но дали работят по-такива старички коли като моята .... ?

Моля препоръчайте ми сервиз :) 

 

Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за оттговора!

Бях в сервиза на двамата братя Цецо и Любо преди час. И по телефона и при посещението ми на място, бяха много дружелюбни. Надявам се да остана доволна от работат им и да мога да поверя поддръжката на автомобилът си на тях занапред. Не ми беше приятно в предния сервиз да чувам - това не ти трябва да го правим, онова защо ти пречи, карай си така и без това колата ти е стара. :stupid:

Ще споделя впечатлението си от D-bros Automotive. :) 

 

Хубава вечер!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 26.07.2016 г. at 19:50, S_VV написа:

Благодаря за оттговора!

Бях в сервиза на двамата братя Цецо и Любо преди час. И по телефона и при посещението ми на място, бяха много дружелюбни. Надявам се да остана доволна от работат им и да мога да поверя поддръжката на автомобилът си на тях занапред. Не ми беше приятно в предния сервиз да чувам - това не ти трябва да го правим, онова защо ти пречи, карай си така и без това колата ти е стара. :stupid:

Ще споделя впечатлението си от D-bros Automotive. :) 

 

Хубава вечер!

 

Няма да те разочароват - аз ги "открих" от форума преди около две години. От тогава колата влиза само при тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Специални благодарности за момците от Д-брос за хиляден път, че ми отделиха време изневиделица за моят проблем и го решиха за отрицателно време живи и здрави бъдете приятели!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Момци, някой може ли да каже нещо (добро или лошо) за този сервиз:

http://automotors-bg.com/price-list.html

Интересува ме дали се справят добре с ремонт на помпа-дюза?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един глас от мен за Бате Влади (0898711674). Професионално и коректно отношение, каквото не съм срещал досега . Ако ви се наложи няма да съжалявате. Спечели клиент в мое лице.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Сервиз Ifidik Варна .Много коректни и бързи.Последно посещение за смяна ремъци,ролки,водна помпа и спирачни мъркучи и диагностика на а4 б6 1,9 тди.Прибрах си колата в края на деня.Много съм дволен и следващия път съм пак там .Телефонът на сервиза +359 89 798 0526

Редактирано от drob4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте ,колеги ! Навсякуде гледам,че се споменава името Мишо ,явно е добър майстор . Въпросът ми е някой знае ли негови актуални кординати и номер за връзка ,понеже на 0887787949 и на 0884723037 не отговаря, и тези номера едва ли са актуални вече ?

 

Поздрави ;)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майстора се избира според работата. Какво точно желаеш да бъде направено и на каква кола?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами става дума за Audi A4 B6 1.8T quattro . Не съм голям разбирач на коли ,а и имам колата от съвсем скоро,но запознати с тези модели ми казаха ,че колата не върви както трябва и ми се иска да я погледне човек,който разбира от тези модели . ;)

Редактирано от rockyyyy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажи от къде си на първо време. Ако си от София можеш да върнеш назад малко в темата и да прецениш кой от сервизите ти е удобен и да действаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...