Jump to content

Препоръчани сервизи


Recommended Posts

Препоръчвам РАЛИАРТ Сервиз в ж.к. Хаджи Димитър,търсите Васко Младенов,до колкото знам е механик на Митко Илиев.

Лично аз съм много доволен от него,имах проблем при рязко подаване на газ все едно нещо хъркаше отдолу,ходих къде ли не-никой не можа да ми каже от какво е.

За два часа Васко ми оправи проблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

Честита Нова Година с пожелания за здраве, късмет и приятно шофиране!

Ако някои има информация за сервиз в Пловдив за ремонт на въздушни възглавници моля да сподели, доколкото знам имам проблем със задействан пиропатрон в закопчалката на колана Ауди А4 1,8 Т

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.Изглежда аз съм най-новия тук и засега само ровя из форумите и събирам информация.Наскоро взех 1 Ауди с изряден двигател дума да няма.Обаче преди е било удряно отпред и в резултат е огънат предния ляв рог.Може ли някой да ми даде инфо в кой сервиз мога да го сменя мога да го сменя.Рога го имам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

препоръка за град бургас, сервиз за цялосна подръжка на Б4.

диагностика на ел. инсталация.

ако обичате пишете и ЛС за сервиза

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.Изглежда аз съм най-новия тук и засега само ровя из форумите и събирам информация.Наскоро взех 1 Ауди с изряден двигател дума да няма.Обаче преди е било удряно отпред и в резултат е огънат предния ляв рог.Може ли някой да ми даде инфо в кой сервиз мога да го сменя мога да го сменя.Рога го имам.
първо от къде си. па после сервиз -- тука рядко хвърлят боб
Здравейте колеги,Честита Нова Година с пожелания за здраве, късмет и приятно шофиране!Ако някои има информация за сервиз в Пловдив за ремонт на въздушни възглавници моля да сподели, доколкото знам имам проблем със задействан пиропатрон в закопчалката на колана Ауди А4 1,8 Т
Пробвай при kasapina Жоро, кв.Остромила в Кичука , не съм ходил при него ама има добри отзиви за човека.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гласувам за Жоро, който беше в Суходол. Сега се премести в бившия завод Средец, на бул."Иван Гешов" и бул."Тотлебен". Жоре, страшен си, колата е като самолет, а ми падна и разхода. Благодаря!!!!!

А каде е това че трябва да се ходи вече и не мога да се орентирам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А каде е това че трябва да се ходи вече и не мога да се орентирам.

Като тръгнеш от Пирогов в посока княжево само,че в локалното преди сфетофара на кръстовището с Гешов има една бариера - там ще те опъти пазача. В момента там строят пак някакъв МОЛ.

Ако не можеш да се ориентираш кажи ще се поразтърся телефон да ти дам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте пак.Искам да похваля Коцето-lampard за добре свършената работа по смяна на рога.За тенекеджийски и бояджийски работи само там :hilezh: За тези които се интересуват адреса е София,ж.к."Хаджи Димитър",ул."Родина" номер 12.

Редактирано от Benedikt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги търся - надежден и препоръчан сервиз в квартал Надежда - София.

трябва да сменям термостат и ностач а и консумативите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги търся - надежден и препоръчан сервиз в квартал Надежда - София.

трябва да сменям термостат и ностач а и консумативите.

Здрасти,

за Надежда ти препоръчвам Хеед 91 : http://www.heed-auto.com/

ул. "Хан Кубрат" №71

тел. 02/ 934 11 40

П.С. Кажи им, че си от ауди форума и питай за отстъпка, едно време имаше към 10-15%

Редактирано от Dully
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти,

за Надежда ти препоръчвам Хеед 91 : http://www.heed-auto.com/

ул. "Хан Кубрат" №71

тел. 02/ 934 11 40

П.С. Кажи им, че си от ауди форума и питай за отстъпка, едно време имаше към 10-15%

там не искам да ходя - един път се опитаха да ми отрежат главата - за обслужване искаха да ми вземат над 1000 лв. а в друг сервиз пак не особенно евтин за същите неща ми взеха около 700 лв.

да не говоря как приемчик или търговец след като ми написа на едно хвърчащо листче цените на нещата не ми даде да си го взема - явно си пазят цените много добре.

Може и да са много добри ама на такива цени и отношение - мерси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти,

за Надежда ти препоръчвам Хеед 91 : http://www.heed-auto.com/

ул. "Хан Кубрат" №71

тел. 02/ 934 11 40

П.С. Кажи им, че си от ауди форума и питай за отстъпка, едно време имаше към 10-15%

това може да е за ХЕЕД 91 на К.Величков :lol: там са много точни, заведе ме колега преди 1-2 години :birthday:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И такааа:

след изчитане на всичко-някой не работел вече,друг се преместил...,с две думи:

1.ходова част-(нещо потропва,след удар в дупка)-къде? :hilezh:

2.газов инжекцион BRC(монтиран в Италия)-градско 17-18/100км-къде? :hilezh:

мерси! :flehan:

п.с. ADR мотор

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да похваля сервиза "Ито Микс" - Орландовци , работят качествено и бързо .За 2 дена ми направиха колата .Спецялно да благгодаря на колегата Daks за съдействието му

Аз също съм много доволен от тях. Коректни са, много бързо действат и боядисват много добре. Не може да се познае, че е боядисван детайла направо. Моята кола в оставих в Сряда следобед за 2 детайла и в Петък сутринта ми казаха да си я взема :hilezh: Малко не успяхме да се разбереме за калника, че стои малко по светъл, но ми казаха че това е по каталог и не може да се направи по-добре и след пастиране и няколко мивки като се матирал малко лака са щели да се изравнят. Времето ще си покаже ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

а кво ще кажете эа сервиэа на тотлебен 34 над военните в локалното току що бях там дали си эаслужава и там да правя диагностика дали раэбират нещо или са като другите бангии

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчвам

"ЕВ09"ЕООД жк.Люлин 9, ул.400,N 22 (под "Киров - Снейк")

Ремонт на:

Автоклиматици + зареждане

Ходова част

тел:0877 567 459

0878 819 010

0898 359 578

e-mail: mv09ltd@abv.bg

Работи се само с нови части, при ремонт се изброяват наличните марки на авточастите и цените им. С една дума сами избирате марката на частите и на колко пари ще ви стъпят. Човека го познавам от 15 години и ми е най доброто приятелче, тоест не бих ви набутал в някой сервиз от неразбиращи и неможещи монтьорчета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги налага се на Ц4 2.5 ТДИ да се търси перфектната центровка след основен ремонт бихте ли ми препоръчали някой в софия.(колата ми работи като КРАЗ) :hilezh:

Благодаря ви предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички колеги един препоръчван от мен Автосервиз е D & N Люлин там просто са най добрите в реглаж преден и заден мост, ходова част, зареждане и ремонт на климатици за други неща незная не ги бива в диагностиките много особено на дизели но съм с много добро впечатление :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички колеги един препоръчван от мен Автосервиз е D & N Люлин там просто са най добрите в реглаж преден и заден мост, ходова част, зареждане и ремонт на климатици за други неща незная не ги бива в диагностиките много особено на дизели но съм с много добро впечатление :hilezh:

Есента тук ми сменяха лагерите на главините.

Конкретно:

-Диагностика на механичен проблем; доста спорна и не бих им се доверил втори път

-Цените на частите им са ......мамата...

-Работа за един час я вършиха четири часа.

-Има един младеж, който не му увря главата, че след разкачване на главината не трябва да я оставя да виси на спирачното маркуче, но той си знеше неговото и два пъти влизах да превържа тежките железа да не висят така.

-Мърлява история. Същия тоя с абсолютно мърляви грехи и немити ръце искаше да ми влиза в колата и да я мести!!! Новите ми лъскави джанти бяха на черни маслени отпечатъци от длани и пръсти, на което след моя забележка ми обясниха, че нямат чист парцал!

Те това са моите впечатления.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички колеги един препоръчван от мен Автосервиз е D & N Люлин там просто са най добрите в реглаж преден и заден мост, ходова част, зареждане и ремонт на климатици за други неща незная не ги бива в диагностиките много особено на дизели но съм с много добро впечатление :hilezh:

колега първия ти пост във форума е да похвалиш доказано некоректен сервиз - нещо намирисва тука.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мишо е N1!!! :lol:;)... Ако имате проблем с нещо такова тои е вашия човек.Аз имах проблем с моито ауди момчето веднага го оправи. :lol: Само Мишо!!!

Бих добавила - респектиращи познания, точност, коректност ;) Наистина спокойно може да му поверите колата си. Горещо ви го препоръчвам !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...