Jump to content

Препоръчани сервизи


Recommended Posts

Препоръчвам на всички автосервиз "Pe6ik motor" намиращ се в квартал Враждебна .Извършват се всякакви видове ремонти без значение годината на автомобила,ГТП,а също така и на бусове.Сервизът е собтвеност на мой приятел и колега ,автомобилния пилот Петър Петров .

th_P7210238.jpg th_P4180096.jpg th_P4180092.jpg

Доста приятели и колеги от спортните среди са доволни от услугите на сервиза ,за контакти 0899808708 /инж.Петров/

th_Pe6ik.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mnogo vi molia da mi pomognete karam Audi S5 i saedinitelia mi zamina no v servizite na Audi mi iskat 4800lv. koeto e bezumie mnogo molia da me nasochite kum niakoi serviz koito vurshi kachestvena rabota na choveshki tseni blagodaria predvaritelno:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mnogo vi molia da mi pomognete karam Audi S5 i saedinitelia mi zamina no v servizite na Audi mi iskat 4800lv. koeto e bezumie mnogo molia da me nasochite kum niakoi serviz koito vurshi kachestvena rabota na choveshki tseni blagodaria predvaritelno:)

Пиши на български.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да похваля гумаджийницата дето работи Ачко /колегата с сложния ник/ - много читава работа за много прилични пари :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр.Велики Фенoве на AUDI :) Искам да дам не един глас за Мишо от Горубляне а поне 6 по шестобалната система

От януари тази година съм собственик на AUDI В-4 1.9 ТДИ при 2500-3500.об.в мин. прекъсваше и гаснеше То не бе ходене в Юнитрейд-Дружба нямали Софт за тази кола Юнитрейд-Овча купел -Запушени тръбопроводи и трябвало да се изчисти резервора на цена от 400лв.А ще се оправи ли?Ами не знаее ме! :blink: В Супер ДРИСЕЛ бил датчика на коляновият вал за оборотите. :angry: На цена от 200лв. и чакане 1 седмица колицата пак в същото състояние Успях да отида при Мишо той бе последната ми надежда,ако не бях се свързал с него колата отиваше директно в www.mobile.bg, След щателна проверка на автомобила се установи:Запушен катализатор,запушен NGR,(незнам дали така се пише) При смяна на ангренажен ремък от ''Майстор'' той си знае кой и не сменяване на ролка не знам точно каква. Колата е прескочила с цели 4 зъба и центровка Х*Й Въпреки всичките тези неща Мишо :angry: се нае да я оправи и каза Думата ми на две не се дели. Мишо не е от хората работещи в МНООО реномиран сервиз,който знаят да сменяват само нови части и да ти казват сменяй пък ще видим! ако не стане пак и пак и така до като колата морално остарее.Мишо ще намери проблема ще избере най-удобният вариант за теб.Ако трябва ще рециклира часта, Ако трябва ще намери най-евтиният вариант за теб. Мишо не е от хората който искат само да ти вземат паричките и нищо да не направят.След смяната на консумативите и купен втора употреба Комп.колата полудя :flehan: :flehan: :flehan: На Мишо. Препоръчвам го на всички фенове на АУДИ.Годините на Мишо са не повече от 30 но знанията са му поне на 300г напред.Истина е Истина е Ви казвам!!!!! :flehan: :flehan: :flehan: Купих си АУДИ Б-4 ТДИ и не върви Мишо го накара да ЛЕТИ.

бе колеги моля ви дайте някакъв телефон на този Мишо имам някакъв 0887787949-ама не отговаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да дам един глас за сервиз "Мотоман" - оторизиран сервиз на "Бош" на бул. "Ген. Данаил Николаев" 22. Имам проблем с оборотите на празен ход и отидох за диагностика. Колата е Ауди Купе 1.8 DZ, пълна механична инжекция. Погледнаха я на компютър, после ме накараха да врътна едно кръгче и да се върна за донастройка. Като се върнах, пак я закачиха и почовъркаха нещо. Обясниха ми къде е проблема и ми настроиха празните обороти. Добро отношение и добра работа. Пак бих отишъл там. Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да дам един глас за сервиз "Мотоман" - оторизиран сервиз на "Бош" на бул. "Ген. Данаил Николаев" 22. Имам проблем с оборотите на празен ход и отидох за диагностика. Колата е Ауди Купе 1.8 DZ, пълна механична инжекция. Погледнаха я на компютър, после ме накараха да врътна едно кръгче и да се върна за донастройка. Като се върнах, пак я закачиха и почовъркаха нещо. Обясниха ми къде е проблема и ми настроиха празните обороти. Добро отношение и добра работа. Пак бих отишъл там. Поздрави.

и на мен там ми правиха диагностика вече два пъти.човекъ ми сля че се казва Данчо или нещо такова, може и да греша. по принцип всички се мръщят на тези индЖекции ама той ги отбира и ги работи. аз също съм с механична инджекция, даже я карам и на газ, и пак ме прие. зачисти ми моторчето на мразния ход, рови гледа датчици матчици и вика всичко е изрядно - даже се шегува човека. Евала

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

София, Сервиз "Радиал 2000" близо до Сточна Гара (ул.Медникарска 1), отидох за смяна на кормилни накрайници и реглаж, а майстора безплатно ми обясни всичките проблеми по предницата на колата, позволи ми да му седя на главата и да гледам, не муаше с чука здраво, а работеше професионално и внимателно, освен това такава цена за тази работа другаде няма :birthday: Сервиза не е лъскав и луксозен, но отношението към мен и колата ми беше на много добро ниво :bia: Работят от 9 до 18ч. и събота включително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бе колеги моля ви дайте някакъв телефон на този Мишо имам някакъв 0887787949-ама не отговаря

Ето номера му 0884723037-Моля не го търсете в събота и неделя и след 21.00h.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SUMISTA нали го знаете. Свестно момче е. :hilezh:

Още един глас за сервиза на бате Стефан :) След вчерашната интервенция по колата ми, днес я дадох на моя приятел да я откара на реглаж на предницата, и ми се обажда да ми каже: "Колата ти е страхооооотна!" B) Най-после! Доживях! Откакто я купих, само ми разправяше какъв е душегуб :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Сервиз "Pe6ik" цврък във Враждебна, правят всичко момчетата.

На мен след 2 години търсене на даден проблем, ми откриха неправилно зацепен ангренаж (1 зъб).

Сега тествам пък да видим, дано се закроти най-накрая :steinigung:

Редактирано от tox
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
МНОГО ДОБЪР СЕРВИЗ ВЪВ ВРАНЯ НА СТАР ЛОЗЕНСКИ ПЪТ 10

http://kasto2000.net

:gmorning:

ти сигурно се шегуваш, кога пък стана потребител на форума, кога започна да препоръчваш сервизи. или си поредния "отворен" монтьор решил да прави реклама на дейността си

я кажи за какво се препоръчваш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ти сигурно се шегуваш, кога пък стана потребител на форума, кога започна да препоръчваш сервизи. или си поредния "отворен" монтьор решил да прави реклама на дейността си

я кажи за какво се препоръчваш?

И какво значение има от кога съм потребител.

Препоръчвам може би защото на мен ми свършиха работа.

А ти вместо да злорадстваш и да се правиш на "отворен" ходи и виж, или пък не дей...проблема си е твой!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И какво значение има от кога съм потребител.

Препоръчвам може би защото на мен ми свършиха работа.

А ти вместо да злорадстваш и да се правиш на "отворен" ходи и виж, или пък не дей...проблема си е твой!

А за какво ти свърши работа, каква цена, какво обслужване.

То и аз мога да ти взема пари, но трябва да направя нещо за което, нали ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И какво значение има от кога съм потребител.

Препоръчвам може би защото на мен ми свършиха работа.

А ти вместо да злорадстваш и да се правиш на "отворен" ходи и виж, или пък не дей...проблема си е твой!

но и ти не отстъпваш. виж ако не ти е станало ясно какво искам да кажа, колегата под мен го е казал по-ясно. та някакъв отговор?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А за какво ти свърши работа, каква цена, какво обслужване.

То и аз мога да ти взема пари, но трябва да направя нещо за което, нали ?

За Georgi не знам, но аз съм ходил там, смениха ми съединителя за 80 лева и двата лагера за 20 лева. Смениха ги бързо и съм доволен.

Редактирано от milen1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

но и ти не отстъпваш. виж ако не ти е станало ясно какво искам да кажа, колегата под мен го е казал по-ясно. та някакъв отговор?

Скорости и монтаж на А4 1,9 TDI за 550 лева включително консумативите.

И всичко това започнато сутринта и 18,30ч. си взех колата готова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...