Jump to content

Препоръчани сервизи


Recommended Posts

Скорости и монтаж на А4 1,9 TDI за 550 лева включително консумативите.

И всичко това започнато сутринта и 18,30ч. си взех колата готова.

браво момчета, радвам се че сте доволни. само като гледам обаче датите на регистрациите ви във форума и постовете ви тук... излиза сякаш сте се регистрирали или си се регистрирал да направиш реклама. простете за мнителността. може и да не е така. важното е че работата може да е свършена добре!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересен сервиз във Варна - Софтелектроник ремонтират само електрониката спестяват доста средства за покупката на нов модул или стар от автоморга много са добри.

Сервиза се намира на бул Христо Смирненски в пресечката преди МБАЛ Св. Марина имат и сайт

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Премахване на драскотини без боядисване на детайл !

Цък Тук !

Страшно съм доволен!

Допълнителна информация

Редактирано от verter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поредния!

Не разбирам реакцията ти колега. Все пак този раздел е направен в помощ на всички потребители. Реклама на някой едва ли ще се пъна да правя. Като съм нов потребител нямам право да споделям мнения и като такъв ще получавам нападки само защото съм нов във форума.?????????

Редактирано от Georgi Ivanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не разбирам реакцията ти колега. Все пак този раздел е направен в помощ на всички потребители. Реклама на някой едва ли ще се пъна да правя. Като съм нов потребител нямам право да споделям мнения и като такъв ще получавам нападки само защото съм нов във форума.?????????

Не. Имаш право, но ни позволи да бъдем скептични, особено при положение че първото ти мнение е препоръката.

Само информативно би ли ми казал какво те накара да се регистрираш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги дайте идея къде мога да закарам в София едно А4 1.9 TDI 2003 .. за пълна диагностика (преди закупуване)..идеята е да не е супер натоварен като големите сервизи .. за да може да се прекара в деня на обаждането. Благодаря предварително за идеите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги дайте идея къде мога да закарам в София едно А4 1.9 TDI 2003 .. за пълна диагностика (преди закупуване)..идеята е да не е супер натоварен като големите сервизи .. за да може да се прекара в деня на обаждането. Благодаря предварително за идеите.

Колега Мишо е твоя човек.Според мен той най-добре ги чува тия мотори ,но лошото е, че не работи Събота и Неделя.Телефона му е 0884723037 и се намира до къмпинг Враня.Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги някой сменял ли е семерингите на кардана и дефвренцияла(а4 б5) в София , да препоръча някой севиз . Не ми се иска да се довеявям за нази смяна на непроверен сервиз. Благодария предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Един глас за сервиза Данчо, а.к.а. Yoda от тази тема :flipoff: . Абсолютно непретенциозен сервиз, в който обаче не се плашат от работа и от това да се поизцапат малко. Пак ще се видим :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

още един глас за автосервиз,,Гошито,,във Варна.бул.цар Освободител 189.Ауспуси,кърпежи,ремонт ходова част.Помолих майстора-Гошо се казва,да му ползвам канала за смяната на ск.кутия.И инструмента естествено.Човека се съгласи.Работата си я вършех сам,защото нямах излишни пари за труд.Въпреки всичко ми помогна за монтажа на новата и ми даде ценни съвети без които нямаше да мога да се справя.При него съм сменял втулки на задния мост,задни амортесьори,шарнири,накладки и т.н.А цените за труд са повече от конкурентни спрямо други сервизи,където ти съдират кожата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм много доволен, от сервиза на БФ Авто на бул. Рожен 86 в София, тва е между е кв. Илиянци и кв.Требич, майстора се казва Пипо и нема равен. Не работят бързо, обаче за сметка на това качествено, веднъж си бях купил едни тампони от евро07 - отидох да ми ги сменят и направо ми казаха да ходя да ги сменям някаде другаде. Останах учуден, обаче ми показаха разликата между ефтиното и по скъпото и си купих още един, сега си имам едни резервен тампон :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

аз пък си ремонтирах колата (бояджийска работа) при колегата "paintmaster" и мисля, че работят много точно и професионално. наистина се различават и като отношение от стандартния образ на 'авто - майстор тарикат на дребно'. работят и с лев инс, и ми свършиха добра работа без да се занимавам с административни дейности. на мен ми ги препоръча Тони (DAKS). :f_ck_you:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Един глас от мен за 'Ауто ДГ' в Сливен. Това е официалният сервиз на VW в Сливен. Момчетата са супер на ниво. Живея в София, но в подобен сервиз не съм влизал тук. Сертифицирани са по немски стандарти - TUV. Професионална работа и коректно отношение. От кафето което е на втория етаж има стъклена стена и може да гледаш как работят по колата ти. Очарован съм. По-високата цена си заслужава :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте; можели някой да ми каже коректен и добър авто_тенекеджия във Варна? Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък си ремонтирах колата (бояджийска работа) при колегата "paintmaster" и мисля, че работят много точно и професионално. наистина се различават и като отношение от стандартния образ на 'авто - майстор тарикат на дребно'. работят и с лев инс, и ми свършиха добра работа без да се занимавам с административни дейности. на мен ми ги препоръча Тони (DAKS). :flipoff:

споделям мнението!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам и още една постоянна тема - със сервизи които препоръчвате. Мисля че има смисъл от такива теми, полезни са на всички и пестят време да се ровиш из форума!

За колегите с Ауди Б4 ако имате проблеми по двигателя и запалителната система ви препоръчвам да се обърнете към колегата Radi_b4 , не се занимава професионално - като хоби му е и гледа да помага винаги когато може , в подкрепа ще кажа следното : декември 2009 в най-големия студ спираме пред тях с две аудита и се вайкаме дали ще станат ..след 1 час работа ни оправи и двата и си тръгнахме с усмивка и спестени пари за сервиз :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един глас за сервиз "Марио Ауто" в Горубляне и за колегата Виктор. Засега там съм сменял на А4-ката масло, антифриз, съединител, спирачни дискове + накладки, носачи. Бързо, качествено и коректно обслужване. Желая му успех.

Още 1 глас за "Марио Ауто" в Горубляне.

Бързо,качествено и коректно обслужване(много важно нещо в сервизната дейност!)

Пожелавам на Виктор и Стефчо ползотворна и успешна година ;)

The Best :bia:

http://www.mario-auto.com/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Ако някой има проблем с шибедаха - ул. Царибродска № 100 (в отсечката между бул. Александър Стамболийски и бул. Тодор Александров).

Телефон: 0898 696522.

Останах изключително доволен от качеството, сроковете и отношението :steinigung::). Пичовете се занимават и с автостъкла, огледала и машинки за тях.

не знам как е работил по твоята кола обаче аз лично не съм доволен от него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...