Jump to content

Препоръчани сервизи


Recommended Posts

Стойков, от кръстовището на Цар Освободител и Хр. Смирненски (ОМВ има там, за ориентир) като тръгнеш в посока центъра първата в дясно има един автобояджийски сервиз (преди имаше автомивка там, вече не). Иван се казва човека, работи много добре и на добри цени, реагира бързо. Иди и поговори с него, разбран е. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги.

Моля да препоръчате добър сервиз за бояджийски услуги в София, който работи като доверен сервиз на ДЗИ?

Предварително благодаря!

Търси Памлин Стаменков

Изпратено от моят SM-A520F с помощта на Tapatalk

Търси Памлин СтаменковИзпратено от моят SM-A520F с помощта на Tapatalk

Павлин Стаменков, Ауто дъбест сервиз

Изпратено от моят SM-A520F с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
На 25.11.2018 г. at 17:54, @nTon написа:

Стойков, от кръстовището на Цар Освободител и Хр. Смирненски (ОМВ има там, за ориентир) като тръгнеш в посока центъра първата в дясно има един автобояджийски сервиз (преди имаше автомивка там, вече не). Иван се казва човека, работи много добре и на добри цени, реагира бързо. Иди и поговори с него, разбран е. 

Благодаря, знам мястото и ако не се лъжа докато имаше мивка съм виждал сервиза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Привет на всички!

Решил съм да си купувам Ауди А3, тип 8P, може ли да ми препоръчате сервиз, в който да закарам харесана от мен кола, за да я прегледат в какво състояние е, да ми кажат какво е за смяна и т.н.?

 

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги кажете читав сервиз във Велико Търново. За авточойс (VW сервиза) чувам доста негативни коментари и не знам къде да ходя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Д-БРОС за пореден път огромно, благодаря. Цецо днес се нави на моя прищявка и ми помогна страшно много! Шкодата е доволна :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Колеги, някой ходил ли е в Алком на Каблешков?? Гледам ги през терасата, че си бачкат, а никога не съм се интересувал от услугите им. Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Минах веднъж преди 1-2 години за диагностика по окачването (имат некъв модерен крик, който уж може да хваща хлабини) - никакъв проблем не намериха и ми направи добро впечатление, че внимателно бяха огледали колата. Преди това четох отзиви за тях и имат доста положителни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 10.01.2019 г. at 20:31, Pharmacist написа:

Д-БРОС за пореден път огромно, благодаря. Цецо днес се нави на моя прищявка и ми помогна страшно много! Шкодата е доволна :)

 

И аз съм доволен от Цецо. Препоръчвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Колеги, искам да гледам една кола в Севлиево ( около Севлиево и като цяло в близост обл. Габрово), да препоръчате някой сервиз, с диагностика по възможност. Благодаря ви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, 

Препоръчайте ми сервиз за София.  За рутинна поддръжка на автомобила от подписа ми.

Редактирано от Rage_A4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен J До сега не съм писал във форума, защото не се чувствам компетентен и надали мога да помогна на някой със съвет относно автомобили. Няма как обаче да не похваля един човек, за който разбрах от форума. Това е небезизвестният Мишо. Сервизът му се намира в Дружба. Историята на автомобила, който карам (Audi A5 Quattro 3.0 TDI Sportback) е от две години, когато се появи проблем със С-Троника. Няма да изпадам в подробности. Само ще споделя, че дори и след ремонт в Порше, проблемите си останаха. Така две години карах автомобила си и се ядосвах, докато не прочетох за въпросния майстор Мишо. Обадих му се, насрочихме ден и час, в който оставих автомобила. Мога само да кажа, че Мишо направи чудо. Сега скоростната ми кутия се държи „като излязла от завода“ при това за доста прилична цена, която приятно ме изненада. Освен това искам да споделя, че за първи път попадам на толкова интелигентен и любезен майстор, който обяснява до най-малката подробност какъв е проблема и какво е неговото решение. Личи си, че обича своята работа и я изпипва до най-малкия детайл. Дори ми направи неща, за които не поиска да му заплатя. С две ръце препоръчвам този човек и се надявам да има повече такива хора в България.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 25.03.2019 г. at 18:33, Rage_A4 написа:

Здравейте, 

Препоръчайте ми сервиз за София.  За рутинна поддръжка на автомобила от подписа ми.

Хеед91в Надежда, бившето ми Б6 а сега и 8, вече 10на години съм им клиент. Но винаги може да се появи едно "Но". Както навсякъде... :zustimm: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
On 3/27/2019 at 11:54 PM, Filatov said:

Здравейте и от мен J До сега не съм писал във форума, защото не се чувствам компетентен и надали мога да помогна на някой със съвет относно автомобили. Няма как обаче да не похваля един човек, за който разбрах от форума. Това е небезизвестният Мишо. Сервизът му се намира в Дружба. Историята на автомобила, който карам (Audi A5 Quattro 3.0 TDI Sportback) е от две години, когато се появи проблем със С-Троника. Няма да изпадам в подробности. Само ще споделя, че дори и след ремонт в Порше, проблемите си останаха. Така две години карах автомобила си и се ядосвах, докато не прочетох за въпросния майстор Мишо. Обадих му се, насрочихме ден и час, в който оставих автомобила. Мога само да кажа, че Мишо направи чудо. Сега скоростната ми кутия се държи „като излязла от завода“ при това за доста прилична цена, която приятно ме изненада. Освен това искам да споделя, че за първи път попадам на толкова интелигентен и любезен майстор, който обяснява до най-малката подробност какъв е проблема и какво е неговото решение. Личи си, че обича своята работа и я изпипва до най-малкия детайл. Дори ми направи неща, за които не поиска да му заплатя. С две ръце препоръчвам този човек и се надявам да има повече такива хора в България.

 

 

Здравей,

Може ли да те помоля за някакъв телефон на Мишо, понеже имам проблем с Мултитроника

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря и тук на Цецо и момчетата от D-Bros, за професионализма и вдъхнатия втори живот, след всичките сменени парчетии по ARL-а ! :respekt::bia: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тресе си, маховика си е "дебалансиран", не остана друго. Ама знаеш, как се оправя след 15мин.

А душегубската болест, дето ми прехвърли преди време даде отражение. Вал + повдигачи и всичката карантия горе... Сега е момента за сипване с големия черпак 1.9 vs.2.5 :hilezh: Ползвай ме, като нагледен пример :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Искам да похваля сервиза за автоклиматици на колегата Arsenal88 (Веско)! Научих за него от форума и записах час за днес!  Работи наистина професионално, като едновременно с това се чувстваш сякаш сте приятели от години. А и цените му са супер!     www.avtoklimaticisofiq.com      София, бул. "Св. Климент Охридски" 166. Препоръчвам! :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, в Пловдив някой да препоръчате. Става въпрос за ремонти по двигател, диагностика, такива неща. Нямам нищо конкретно, но ми се иска следващия път като ми се наложи нещо да правя по колата да знам, че я оставям на сигурен човек. А8 Д3 4.2 бензиин е колата, няма газ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Здравейте колеги, търся свестен сервиз в София. Искам да сменя масло на скоростна кутия (знам, че трявба да е доста добър сервиза, за да не прецакат скоростите), смяна на ролки + пистов ремък, смяна на картерен филтер, диагностика на двигател. В дългосрочен план да поддържам колата там.

 

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако районът на Надежда е удобен, Хеед-91 са способни да извършват исканите дейности. Не съм лично ангажиран към тях, но им ползвам услугите вече 10на години. 

И все пак, както за всичко в Родината е препоръчително клиентът да е предварително информиран по темата, за която търси услуга... :verweis:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...