Jump to content

Препоръчани сервизи


Recommended Posts

Здравейте, някой наясно ли е какво се случва с Bonecrusher (Боби)? Дали още бачка в Овча Купел 2 и някой има ли му контактите, защото номера който аз имам е изключен, а във форума не е влизал от миналата година...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не зная дали Колор груп имат нещо общо с д-р колор (или там както се казва), който се намира зад двете кули. Ама там няма да стъпя никога повече, дори и пари да ми дават.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://www.smartrepair-bg.com/

 

Препоръчвам за джанти.

Редактирано от Серафим Йорданов
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет, Колеги!
Препоръчайте ми сервиз за гр. Пловдив, от който сте доволни и имате доверие. Колата е А3 1,8 TFSI.

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Аз си ходя в Мотоексперт в Благоевград Motoexpert.bg. Доволен съм и не съм имал проблеми до момента. Доколкото знам имат сервизи в още много градове в България. Там не знам как е положението, но за Благоевград със сигурност ги препоръчвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

+1 за Стельо (STP - AUTOSERVICE) 
Преди няколко месеца светкавично реагира и съдейства на мой приятел, който закъса в района на Варна. 
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Бях при Ники от Илиянци. Препоръчвам го, защото съм доволен от свършената работа. Също така препоръчвам и Крематор и колегата му Момчил, защото са бая адекватни в мнения и решения на проблемите. Бях при тях за ъпдейт на кутия и ефекта беше супер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

Здравейте колеги, 

Някой да може да препоръча добър майстор за ходовата част на 4F 3.0TDI в София, ако е около Надежда - Люлин ще е супер. 

П.с търся също и читва тапицер.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@stasko24  Поста над теб.

Последно като съм ходил при buzzi беше в Надежда. Рядко съм ходил, но винаги съм бил доволен от него. 

Редактирано от Chitatelia
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравейте,

 

Поръчах си кола от Щатите (а4 2017 година), като същата има щети и съответно трябва да се сменят/изчукат и китосат калници, броня и тн и съответно да се пребоядисат някои от тези елементи .. дали бихте препоръчали майстор за София , който да успее да се справи с тези проблеми и който да взима в рамките на нормалното?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@asmir: ако изтича много бързо, махни кората отгоре на мотора и виж дали там не тече от един тройник.

Другият вариант е до предна дясна гума да тече леко навътре от друг тройник. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мдам, спукал се е един специален маркуч, в който има и тройник, най-добре нов и цената е 260 до 330 лв.
Най-добре звънни на Спас, намира се в Овча Купел, ще ти даде добра цена за частта и работи със сервизи наблизо за монтаж на частта.

0878 116 991

 

ауди-маркуч.png

Редактирано от OvivO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Трябва да изкажа възхищението си от Стоян, изкусен майстор на дизелови помпи и двигатели. Ефективно отстрани щетите от супер дизел, задача, за която други ми цитираха 500 лв., но я изпълни само за 150 кинта. Неговата комплексна услуга включваше смяна на втулка на помпата, диагностика, настройка и др. Този изключителен сервиз, намиращ се на кръстовището на Цар Борис 3 и Околовръстното шосе, в посока центъра, е само на втория десен завой. Силно не харесвам този човек?😊

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Мишо идва ли си до България вече или не? Имам проблем с харч на масло на 1.8T BFB и се чудя къде да я закарам. Резервния вариант е D-Bros

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отивай в D-bros аз останах много доволен смениха ми всичко гумички клапани сегменти лагери и всичките гарнитури вече над 80к км никакви проблеми гори 200-300 грама на 8хиляди км.Карам с равенол масло

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко пари ти излезе ремонта колега?

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

4 поста и в 2 хвалиш този сервиз :)  Там ли работиш? 
И като са верига, всичките ли им сервизи са топ? Или някой конкретен? 

Редактирано от OvivO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само защото човека препоръчва този сервиз в един куп форуми, не означава че работи там на длъжност "специалист": цък!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...