Jump to content

Препоръчани сервизи


Recommended Posts

Едно голямо Благодаря, на audi-fen и един глас за бояджийски сервиз където работи,

свършиха добра работа момчетата, на добра цена :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно голямо Благодаря, на audi-fen и един глас за бояджийски сервиз където работи,

свършиха добра работа момчетата, на добра цена :respekt:

колега мерси за добрия отзив и дано не се налага ама знаеш телефона

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Виждам че темата е от 2006-та година, та да попитам този Ицо още ли работи, тъй като имам нужда от майстор - окачването на а3-ката не е наред, върви леко наляво и при ниска скорост волана вибрира наляво-надясно ?

Вече не работи за голямо съжаление..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
ХЕЕД91 на Стамболииски и Константин Величков -БЪРЗО ТОЧНО СРОЧНО,нищо общо с ХЕЕД 91-надежда

Аз съм много доволен от ХЕЕД91 - Надежда.Колата само там си я карам и си вършат работата хората.Незнам какво не им харесваш :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Кар Аудио Мултимедиянамира се на бул.Иван Гешов,майстора се казва Васко,супер точен и коректен.Оправи ми недовършената работа от друг сервиз.Горещо го препоръчвам на всички
Не знам при теб как е бело, но аз изпратих жена си при въпросния Васко, за да й постави нов касетофон в колата. Така си е свършил работата, че сега след изваждане на ключа от таблото всички запаметени станции от радиото изчезват. На всичкото отгоре, когато отидох да попитам дали това е нормално според тях, някакъв друг сладур ми обясни, че може да ми оправи проблема срещу 10 лева. Не съм за парите, но повече там няма да стъпя, а и не препоръчвам на други да ходят там!
Кар Аудио Мултимедиянамира се на бул.Иван Гешов,майстора се казва Васко,супер точен и коректен.Оправи ми недовършената работа от друг сервиз.Горещо го препоръчвам на всички
Не знам при теб как е било, но аз изпратих жена си при въпросния Васко, за да й постави нов касетофон в колата. Така си е свършил работата, че сега след изваждане на ключа от таблото всички запаметени станции от радиото изчезват. На всичкото отгоре, когато отидох да попитам дали това е нормално според тях, някакъв друг сладур ми обясни, че може да ми оправи проблема срещу 10 лева. Не съм за парите, но повече там няма да стъпя, а и не препоръчвам на други да ходят там!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

И един глас за Ваското от WV (не е този от горната тема).

Много точен пич!

Редактирано от gogobogo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм много доволен от един сервиз и само там си ходя.Намира се на ул.Народно хоро(под Нов Български Университет).Момчетата които бачкат си разбират от работата и са специализирани основно към Ауди и VW.Има възможност за доставка на оригинални части,масла и тн.Най-важното е ,че дават и гаранция(на мен не ми се е налагало да я ползвам).

Сервиза се казва RASHO-AUTO. 0893 66 49 33 и 0893 66 49 40.

Надявам се да съм бил полезен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно съгласен съм за Бош-а преди мост Чавдар (от Сточна към Подуяне, нали за един и същ говорим?)

аз при тях си правех предишната кола, сега АУДИ-то също - без забележки ...

Редактирано от Legendata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ХЕЕД91 на Стамболииски и Константин Величков -БЪРЗО ТОЧНО СРОЧНО,нищо общо с ХЕЕД 91-надежда

Съгласен..........за Надежда нямам отзиви

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчвам:

- Диагностика двигател - сервиз на БОШ под моста Чавдар,

- Механици (двигател, ходова част, нестандартни ремонти) - СБА на хладилника Стефан и Бисер.

някакви телефони на тези симпатяги ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам и аз да похваля и Стефан Сумиста.

Разбира си от работата и е рядко човечен Човек.

Все се питам толкова ли е трудно всички да бъдем Хора и да си останем такива, независимо от нуждите на другите около нас и това че ни гледат с надежда и очакват решение на проблемите си не ни прави по-велики (майстори, лекари, полицаи, чиновници и т.н.).

Евала Стефане, да си жив и здрав и все същия готин човек!

Хубавите неща трябва да се казват! Винаги!

(абе дано не се виждаме по работа, а само по купони, че........ лв. )

:dance::D^_^:blink::D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми препоръча къде правят качествено лепене на автостъкла?

Имам 1 мъничка плюска на стъклото от както съм взел колата, ама все не идва на дневен ред да я оправя, но откакто видях как летят камъчета по магистралата... Искам да си я отпиша, понеже ми е заведена към каското на колата. Не ми се иска да го прави някой "майстор" на когото му нямам доверие...

Някой може ли да помогне с информация? Благодаря предварително. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да изразя благодарности към колегата stefanta за коректното отношение и разбиране :hilezh::flipoff:

Редактирано от snejko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да похваля сервиза "Ито Микс" - Орландовци , работят качествено и бързо .За 2 дена ми направиха колата .Спецялно да благгодаря на колегата Daks за съдействието му

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

-София кв.Дианабад ул.”Тинтява”№100 - 02/9624833,0898586363

Благодаря много :hilezh: Можеш ли да ми дадеш малко отзиви за тях?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А сервиз около Люлин, в който да ми сменят бензиновата помпа за под 100 лв :hilezh: ? По-горе прочетох, че Жоро суходолски се е преместил някъде. Да разбирам ли, че и сервиза му го няма вече там?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми сервиз в Русе (или около русе) където разбират от двигатели (а4 1,9ТДИ 2003). Диагностика, смяна на ремъци и т.н. Мерси предварително.

Редактирано от gkirilov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Можеш ли да ми дадеш малко отзиви за тях?

Сега видях въпроса.Нямам преки впечатления-първите два съм преписал от Автопазар/май други нямаше/,третият го споменаха във форума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...