Jump to content

Ауди А4 Б7 3.0 ТДИ


Recommended Posts

Здравейте колеги,

Някой гледал ли е това Ауди?. Един колега е го харесал и ако някой има наблюдения ще би ли ги споделил.

Момчето си търси А4 Б7 3.0ТДИ около 2006.

Поздрави!

Редактирано от Impress_me
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

Някой гледал ли е това Ауди?. Един колега е го харесал и ако някой има наблюдения ще би ли ги споделил.

Момчето си търси А4 Б7 3.0ТДИ около 2006.

Поздрави!

Щом това търси - да се мЕта - 3.0 Тди квадро е перфектна комбинация.

На този екземпляр май само кожа му липсва.

Трябва да се тества все пак - 99 000 км. не знам доколко може да са реални....

Приятелят ти определено А4 ли търси - смущаващо тесни клозети са - А6 е много по-добре откъм комфорт от гледна точка на пространство.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом това търси - да се мЕта - 3.0 Тди квадро е перфектна комбинация.

На този екземпляр май само кожа му липсва.

Трябва да се тества все пак - 99 000 км. не знам доколко може да са реални....

Приятелят ти определено А4 ли търси - смущаващо тесни клозети са - А6 е много по-добре откъм комфорт от гледна точка на пространство.

А4 с този двигател!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За около тези пари има А6-ци!

За около тези пари А6 3.0 дизИл квадро не си зЕмай. :motz:

Виж 2.0 на предно по-може да се намери читаво около този бюджет - А6 тва. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A6 не е на дневен ред! Нене върви шефа ти да кара А6 и ти да си купиш същото.

Прегледах обявите из българските сайтове и има доста малко предлагане. Масово се предлага 2.0 ТДИ, така че явно ще вземе такова. Възможностите се разширяват. Ако знаете някоя запазена А4 2.0 ТДИ С-лайн - моля предлагайте!

Редактирано от Impress_me
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая кола с обслужване застраховки , гуми и отстраняване на първоначалните проблематичности ще прескочи 30 х :motz: за такъв кофтор не са ли много че и на 99 х км :hilezh:

Трябва особен род мазохизъм да инвестираш в това че и е абсурдно тясна за външните си размери и с нищо незаслужаваща си прилича на неква служебна пръчка.

btw а6 или 5 серия са космос по-добре дори и за тия пари

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая кола с обслужване застраховки , гуми и отстраняване на първоначалните проблематичности ще прескочи 30 х :motz: за такъв кофтор не са ли много че и на 99 х км :hilezh:

Трябва особен род мазохизъм да инвестираш в това че и е абсурдно тясна за външните си размери и с нищо незаслужаваща си прилича на неква служебна пръчка.

btw а6 или 5 серия са космос по-добре дори и за тия пари

+1

:bia:

A4, C classe и 3-та серия са безбожно тесни кенефи - аз лично не бих дал една торба пари и после да ми е тЕсно - но всеки си знае. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1

:motz:

A4, C classe и 3-та серия са безбожно тесни кенефи - аз лично не бих дал една торба пари и после да ми е тЕсно - но всеки си знае. :hilezh:

Не става дума за А6 или БМВ 5. Момчето иска А4 Б7, като вече е навит и на 2.0 ТДИ. Предимно комбита се предлагат, а той предпочита седан.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

Някой гледал ли е това Ауди?. Един колега е го харесал и ако някой има наблюдения ще би ли ги споделил.

Момчето си търси А4 Б7 3.0ТДИ около 2006.

Поздрави!

Аз го гледах това Ауди. Спрях да гледам едно БМВ, ама реших да огледам и Аудито.

На заден десен калник се бели лака. Продавача каза "Я сега за първи път го виждам...". Вътре е доста захабено и протрито. Врътката за фаровете цялата е надрана. Мотора запали от втория път и леко тресеше отначало. След това се пооправи.

Внос от Италия е. На мен не ми хареса, твърде използвана седи тая кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твоя колега ако иска да дава 24-5 хиляди лева за Б7 да ми се обади, ще му намеря 2007-а година края за такива пари, пък и с документи за километрите...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мой клиент продава Б7, 2006г. с 3.0тди куатро, само че е авант и е с ръчна кутия. С голямата навигация е, с шибедах и само без кожа. Мисля, че и търсеше 23500 лв. Да го запитам ли за още инфо?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Юнаци! Гледкайте коли в Австрия и Германия ако ще ги карате! Преди 5 год. изядох дървото с "италиянка" от БГ автокъща вече си хващам самолета и си взимам кола от вън! И лични и служебни! Последно през месец март А6 2008 год с всички екстри без адап. амортисиори- мотор 2.7тди. Нетна цена там 13 000 евра. Самолетни билети, обиколки, спане на обратно и без икономии и спане по спирки 800евро. Такава машина тук през април най-ниска цена 33 000 без ддс. Градски разход 9-10 от Грмания до Варна се прибрах с 2 резервоара Х 80литра. И в БГ сервиз он-лайн се виждат всички ремонти от първи собственик! Имам и един голф 3 който го платих и си го взех след 3 месеца- без да го пипна на живо- сега служебно търка през лятото.Гледте в мобилето 10 обяви в район от 200 км и като кацнете са вече 5 избирате една и 2 дни път за да сте доволни!И 2 симки за какво говоря!

Поздрви на всички!

post-61916-0-91377800-1316032693_thumb.j

post-61916-0-84531000-1316033402_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юнаци! Гледкайте коли в Австрия и Германия ако ще ги карате! Преди 5 год. изядох дървото с "италиянка" от БГ автокъща...

как точно изяде дървото ми е любопитно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

как точно изяде дървото ми е любопитно?

Купих Ибиза за жена ми! На теста ок и за 3 месеца смених всевъзможни неща- до компютър и приключих. Чипосване-мипосване италиянците са палачори а Германците са царе на солта през зимата.Предимствата и недостатъците на двете дестинации. Продадох колата и преглътнах загубата за да не влизам във филми! За това е съветът ми към всички с покупка над 10 000лв пробвайте с автомобил от вън! Повярвайте ми няма нито една здрава кола по българските автовози когато ги изпреварвам! Още един пример и надявам се да ми повярвате! Дядото е немският собственик на служебния микробус който си купих- даде ми копие на последните 3 фактури за сервизно обслужване! Беше на 175 000км а сега е на 265 000! И е служебен автомобил супер доволен съм от стратегията си ! Както виждате пускам снимки на всеки пример с немски номера и регистриран тук в БГ!post-61916-0-77984500-1316287672_thumb.j post-61916-0-60576600-1316287157_thumb.j post-61916-0-52752900-1316287130_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1

:bia:

A4, C classe и 3-та серия са безбожно тесни кенефи - аз лично не бих дал една торба пари и после да ми е тЕсно - но всеки си знае. :stupid:

Айде чак пък безбожно тесни - ти да не си 2 метра 150 кила ? Аз също съм на мнение че за тия пари по-добре А6 , но човека като иска Б7 да си взима Б7 .

На конкретната обява ми се видя , че предната и задната броня не са у ред , пък не е много стара кола да речеш - кола без удар няма .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В пряко сравнение с фолксваген Ауди винаги са по-тесни но за сметка на това по обезшумени и комфортни вътре! Ето и пример А6 която купих преди 4 месеца беше 4 летни гуми има ги на снимката по-горе. Нямаше място за нищо друго в багажника. Колата е с автоматична 5_а врата и трудно се затваряше. Дадох ги на приятел с ремарке ми ги докара и тук в БГ ходих да си ги взема с Пасата 2003год. След като ги събрах имаше място и за други натурии вкл. и варел 60 литра масдло( вече си купувам и маслата от там)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...