Jump to content

Audi A6 C5


Recommended Posts

Здравейте колеги , реших каква ще бъде следващата ми колица а именно А5 Ц5 , набелязал съм 2 конкретни обяви и моля за вашето мнение ако някой е гледал колите да сподели впечатленията си. Изискванията са ми да е бензин на предно и ръчни скорости минимум 150 кс.

А6 Ц5 1.8Т - тази е в София кв.Горубляне

А6 Ц5 2.4 - тази е в Плевен

Редактирано от dak
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 54
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Първото е много зелено за моите вкусове :bia: Второро не е толкова зле, но А6-ца без борд компютър...незнам.

Все си мисля, че трябва да има и по-добри варианти. А 150коня вероятно ще са малко за това купе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом не искаш да е quattro погледни Това Вярно нищо кой знае какво, но на мен за тези пари ми харесва.

Редактирано от Stefan Stefanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

На снимки изглежда прилично, но иди да я видиш наживо.

Прави ми впечатление, че е със CD, а е 98 година - обикновено са с касетофон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отиди я виж. Педалите са прекалено нови, мотора е прекалено чист и леко 'запрашен', и все пак изглежда много стегната, първата Ц5, на която предната броня да не ми изглежда разместена.

Дори да не са реални километрите, изглежда подържана, което е от значение за кола на години.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това с CD-то е съмнително, слагат се на коли от фейслифта, ползват CanBus а тази не е фейс

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не пречи човекът да си е сложил CD вместо касетофона - то и аз бих го направил - много по-добре седи

Колата и на мен много ми харесва и си заслужава огледа :bia: Успех !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единственото съмнително в тая кола е че километрите са доста измислени, или незнам какво се е случило с топката на скоростите просто... Заслужава си да се види тая кола предполагам, дано не те притеснява и че с тоя сивия салон, че тук там се вижда протрито до черно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, то и мотора си личи, че е мит (виж разширителния съд- отдолу събира доста мизерия от външната страна), по гумените маншони няма прашинка, а по маркучите и пластмасите има. Явно се заражда нов вид изскуство. А облицовките на педалите са чисто нови- 20 лв са двете :flehan:

Както и да е, колата си залсужава да се види на живо, колкото и да са я понапудрили.

Редактирано от Ivo_Dinkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е АЕБ и е със същия капак. На бившата ми А4 (също АЕБ) е също с капак. М/у другото аз не съм виждал без капак!

Относно CD-то, това е Концерт 2 и се монтира при фейслифта на Ц5, а също и при Б6.

Определно скоростния лост не изглежда като да е 86 000 :flehan:

Колкото до броните и напасването, отпред Ц5-та е доста ниска кола и често задира. Аз на моята за 2 години и нещо два пъти отпорвам бронята въпреки че внимавам. После никога не може да се напасне идеално така както е била като нова :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мале :hilezh: верно топката на лоста е много зле :flehan: чак сега видях ... Чух се с човека , в почивните дни ще хода да я гледам.

Само за информация , Вие колеги бихте ли дали 9500 лв. за кола 98г. ? Другия ми фаворит е А3 8П или Голф 5 с 2.0 FSI или 1.6 FSI мисля че ще е по добра инвестиция ?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие колеги бихте ли дали 9500 лв. за кола 98г. ?

Не, освен ако не пише С, или РС.

Вземай едно такова, чипвай го и си гледай кефа.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А3 8P Sportback с 4 врати, въобще не е лошо, но там парите са много на 10 000 лева, същото е при голфа, обаче гледах една Голф 5 във Пловдив пуснаха я на 9900 лева, но е 1.4 бензин естествено, но пък има си всичко, а сега я гледам 10 450 лева хммммммммм Цък

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега тази А6 не струва повече от 7000 според мен. Какви са тия 9500!!! Преди 2 г. може да е струвала толкова...

Като разумен вариант за всекидневен автомобил аз бих избрал Голф 5 1.6 ФСИ, обаче проблема според мен е че са силно надценени, цените са около 13К. В тоя ред на мисли, ако ще даваш около 12-13 К, защо не поглднеш А4 Б6 1.8Т Авант. Много по-добър избор отколкото Голф.

Такъв Голф ми изглежда супер.

Редактирано от Gecata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отлично предложение колега :flehan:

Ако ще е А3 8П ще е с 2 врати но за сега клоня към Голф 5 , ако все пак открия читаво Ц5 за около 7к няма да го пропусна. Итака ще се повозя на някоя Голфета ФСИ да видим как ще ми пасне и така ще реша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може после да споделиш мнение за Голф-а, тъй като и аз ги заглеждам, но до сега не съм пробвал.

Иначе единствения недостатък на А3 е липсата на още 2 врати :flehan: (Спортбека е с други цени)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голф бих си взел само да ходя до магазина и пазара с него.Не виждам как сравнявате голф с А6,ако ще и да имат 15г разлика.

Хем е така хем не е , аз кола повече от 5г. не карам , колко ли ще струва Ц5 след 5г. спрямо Голф 5 ? А и при всяко следващо поколение нещата стоят по друг начин относно комфорта ,екстрите и безопасността ! Ще споделя и впечатления след като покарам , може и да не ми хареса изобщо и да се откажа :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се чудя как се сравнява А6 с тоя дирник голф 5...и голф 10 да излезне ще вози като лагерница спрямо Ц5-цата...да не говорим за материалите в купето - от шоколадово айце врътки и бутончета :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неуместно е споменаването на Голф (какъвто и да е) и А6 в едно изречение . Аз ти казах колега - като искаш икономия си помисли за ГИ/МИ ... на ФСИ примерно не може да му лупнеш тези неща .

10лв за Ц5ца 98ма струват , но не и ако е базов тръц :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...