Jump to content

хидравлика проблем


iason

Recommended Posts

здравеийте колеги проблемът ми е следният след протичане на рейката и смяната и сдруга втора употреба която си работеше добре протече маркуча за високо налягане следва сваляне носене на майстор който слага старите накраиници на новия маркуч плюс трабичката или клапан според други който е посредата на маркуча следва монтиране в резултат виеща помпа и стържеща рейка особенно когато загрее колата ,хидравликата работи нормално няма течове освен страшните звуци който издава ако някой е имал същия проблем нека сподели как го е решил ще съм му много благодарен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имах подобен проблем с тази разлика,че при мен виеше само помпата.Изхода е да намериш оригинален маркуч с клапан от морга или нов и нещата се оправят,просто тия правените не са сполучливи и ако не протече почват други "аномалии".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

............с тази разлика,че при мен виеше само помпата.......

То няма какво друго да вие.

здравеийте колеги проблемът ми е следният след протичане на рейката и смяната и сдруга втора употреба която си работеше добре..............

Влиза ти въздух в системата отнякъде, затова вие.Вариантите са "новия" маркуч високо налягане или "новата" рейка, аз залагам на рейката.Макар и работеща взема въздух от някой семеринг, много е вероятно да тече но да не се вижда под маншоните.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

То няма какво друго да вие.

Влиза ти въздух в системата отнякъде, затова вие.Вариантите са "новия" маркуч високо налягане или "новата" рейка, аз залагам на рейката.Макар и работеща взема въздух от някой семеринг, много е вероятно да тече но да не се вижда под маншоните.

смятам да пробвам с маркуча а дали маркучите от бензинка са същите като и на дизелите а хидравличната помпа дали е същата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...