Jump to content

"Endurance Trophy"-Писта Дракон 27.11.2011г.


Recommended Posts

На 27 ноември 2011г., "Дрифт Клуб България" ще организира първото си мероприятие за издръжливост на техника и пилоти, а мястото е добре познатата писта "Дракон". Идеята се ражда още през месец януари, след като няколко от членовете на клуба взимат участие в подобно събитие на гръцката писта "Серес". Мероприятието е доста различно от останалите автомобилни дисциплини. В този формат обикновено печели не най-бързият, а най-умереният, тъй като е важно пилотите да съхранят автомобила, гумите и горивото си до карираният флаг. На 27 ноември в "Endurance Trophy", финалът ще бъде даден след изтичането на 3 часа. 3 часа в които всеки отбор трябва да прецени възможно най-добре своите възможности, да определи точният момент за смяна на своите пилоти, темпото с което те ще трябва да се движат по пистата, за да не претоварват автомобила и гумите си и в същото време да не са прекалено бавни.

Очаква ни едно вълнуващо мероприятие с много тактика и навъртяни обиколки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 87
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Абе няма ли някой погърмелник от форума да се запише за участие - защото аз смятам да се пусна с едно ADR че. Мисля да дам заявка пък каквото стане.:musik:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес подадох заявка - преведох сумата за участие и ми върнаха отговор за потвърдение че заявката е направена успешно.

Сега остана да свалим AGB то. и да качим - ADR ра. Не че нещо ама само на този мотор вярвам че може да издържи на тази ЖЕГА.:stupid:

А пък тука мисля че не е важно колко са под капака - а най вече колко са в главата.

Ще се радвам ако някое друго форумно AUDI се състезава - Няма значение в кой клас.

Няма само аз да ви преставлявам Я :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eто и записаните за участие до момента - прави впечатление великите имена на отбори.

група "стриит"

1. Пердашки Рейсинг

2. Балкантон

3. Венера Полиуретанс

4. Зайо Тунинг Тийм

5. Zaio Racing Team

6. Heed Auto Team

7. Ауди Спорт Тийм

8. Волво клуб - БГ

9. РалиАрт - Експрес

10. Ой Тигре, Тигре и Котьо Рали Тийм

група "модифицирани"

1. Контрол Рейсинг Тийм

2. Lotus - Wildfire

3. Винкел Рейсинг

4. Кокиче

5. FTA Racing

6. Борче

7. Passport Racing Team

8. Тримата от запаса

Записванията продължават!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АУДИ СПОРТ ТИЙМ- Инфо от днес

Пилоти - готови!

Механик - готов!

Мениджър - готов!

Гуми и джанти - готови!

Трансмисия - готова!

Течности - готови!

Комуникация - готова!

Дата логинг и лайфтайминг - готови!

Екипировка - готова!

Лепенки - обмислят се

Желание - многоооооооооо!

Остава да завършим и да са напием!!!

Поздрави на колегата PITBUL който също ще участва в СТРИИД - Желая му успех в надпреварата и безавариен финал.:flehan:

А междо другото някой да има впечатление от спирачната течност на МОТУЛ 5.1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пиене-има всякакво

Скарата -Готова

Мръвки и пържоли- в хладилника са.

Стефанеее добре ,че Ицето днес ти настрои колата да излита иначе щеше да се влачиш последен. ;):flehan:;)

Ама сега стана супер. B)B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.driftclubbulgaria.com/EnduranceTrophy.html

Много ми се ходи момчета ама съм си казал,че тази година ще го карам по-спокойно пък и б6-чката надали ще издържи.

На участниците успех а за зрителите обличайте дебелите дрехи ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.driftclub...anceTrophy.html

Много ми се ходи момчета ама съм си казал,че тази година ще го карам по-спокойно пък и б6-чката надали ще издържи.

На участниците успех а за зрителите обличайте дебелите дрехи ...

Колега благодаря ти за пожеланията към участниците в събитието . Конкуренцията е силна - едва ли има кола която ще издържи на тези ритници толкова време .

Явно ще трябва да се търси правилната стратегия . Тактически сме го обмислили но това не значи нищо . Утре стартираме пък каквото такова. Искам да пожелая и аз успех и безавариен финал на всички стартирали. УСПЕХ МОМЧЕТА :bia:

Едно е сигурно шоуто ще е голямо.

Редактирано от SPARCO A4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие в Стреет ли ще карате? Подготвили ли сте се от към гориво и гуми? Моя съвет е да го давате по-спокойно и да гоните постоянство във времената.Ако ще карате на улични гуми едни постоянни времена от порядъка на 1.06 ще са перфектни. Пазете гумите особенно предня дясна и спирачките от прегряване заради по-агресивно спиране на края на правата.

Това са моите съвети на базата на личен опит (участия) още от 2007-ма до ден днешен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голямо благодаря за съвета братле - предвидили сме ги тези работи но ти си наясно че в този спорт се случва всичко - Особено в този формат надпривара.

А и ако не участваш няма как да разбереш дали ще се строши колата .

Просто ще им покажем че АУДИ е здравата кала.:bia:

Редактирано от SPARCO A4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...