Jump to content

3та скорост, 50км/ч и гаааззз


Recommended Posts

Страхливец, останаха ти още цели 1500 оборота до червеното.

P.S. С какво смачка филмчето?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отивам да го изръчкам като хората и да кача ново клипче! :(

Стани, програмката се казва River Past - Video Cleaner Pro. Чете какви кодеци имаш инсталирани и ти позволява да конвертираш между тях. Оригинала на това файлче е 32мб :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Wizi, аз съм се возил с теб, та знам, че много чисто сменяш скоростите, а и печката добра, още се радвам като си спомня как лепи към седалката :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ви Боянска права и цедене на предавките до 4500 оборота. За съжаление видео камерата ми не е толкова широко ъгълна и не се вижда оборотомера, но и километража само дава достатъчно представа (надявам се поне де).

http://www.chakalov.net/bora/Bora%20running.wmv

Понеделник ще го кача и на data.bg да си го сваляте по-бързичко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ви Боянска права и цедене на предавките до 4500 оборота. За съжаление видео камерата ми не е толкова широко ъгълна и не се вижда оборотомера, но и километража само дава достатъчно представа (надявам се поне де).

Браво колега 10сек ускорение ....

От видяното твойта количка е по бърза от фабиата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво колега  10сек ускорение ....

От видяното твойта количка е по бърза от фабиата.

С тая разлика,че Фабията се цедеше само до 3000оборота.А ипрестани да засичаш колите от клип.За тая работа си има техника която мери точно.

Редактирано от drift1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С тая разлика,че Фабията се цедеше само до 3000оборота.А ипрестани да засичаш колите от клип.За тая работа си има техника която мери точно.

това може би е някаква заповед :D

просто коментирам от видяното или трябваше да се допитам до теб дали да коментирам :D

Това са факти, а какво щяло да стане ако не бил на газ ако бил с по хубави гуми ако махнал тубата от колата, ако бил сменил маслото , ако бил я настъпил повече са празни приказки без факти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм казал,че е заповед а че просто това не е въобще точно засичане,така че не се заблуждавай с секундите от филмчето.Aко съм се изразил грешно,съжалявам просто казвам,че не е това начина на засичане,наистина от клипчето изглежда по Бората е по бърза,но в реалността това е невъзможно особено и Шкодето със чип.

Tе тея Шкоди са много бавни 130к.с. ТДИ са по-бавни от 115к.с.ТДИ Камби на филмче,ама наистина незнам,ето малко каталожни данни от Руснаците:

http://www.catalog.auto.ru/catalog/cars/card/12317.html

http://www.catalog.auto.ru/catalog/cars/card/13892.html

http://rapidshare.de/files/18056708/Video000.3gp.html

Ето и едно филмче от мен това е на втора колата се движеше с 30км/ч и гаазз,ама стигна само до 80 и спрях,че имаше коли.Съжалявам за качеството ама е снимано с телефон, и затова съм направил само едно като си взема Апаратчето ще снимам като хората.

Искам да се извиня на колегата Wizi Wiziev че му напълнихме с офтопик темата.

Редактирано от drift1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каталожни са 11сек, така че няма начин да слезна под тях без чип или други настройки :D

ти твойта не си ли я оперирал вече ? :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, не съм и няма и да я оперирам :D Кефи ме максимално и така как върви, а и искам да си я карам безгрижно и за напред. Не виждам смисъл да напъвам двигателя допълнително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, не съм и няма и да я оперирам :D Кефи ме максимално и така как върви, а и искам да си я карам безгрижно и за напред. Не виждам смисъл да напъвам двигателя допълнително.

понеже си спомням , че Глушков ми спомена преди време та реших да видя дали е имало резултат :D Всеки стопанин сам си решава как да използва количката си :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво колега  10сек ускорение ....

От видяното твойта количка е по бърза от фабиата.

:D бърза е Бора-та, все пак е TDI :D)

Приятелю, поеми въздух и накрая приеми, че Fabia RS наистина е много бърза за класа си :D, ако не е най-бързата, защото имам и такива статистики

Редактирано от quattro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
:) бърза е Бора-та, все пак е TDI :hilezh:)

Приятелю, поеми въздух и накрая приеми, че Fabia RS наистина е много бърза за класа си  :silly:, ако не е най-бързата, защото имам и такива статистики

Съгласен съм Фабията е много по бърза и според мен.Дори мисля,че е по бърза и от Октавията ФСИ !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра е бората, аз съм привърженик на дизеляците, моята а4ка горе долу по същия начин върви, вече зависи от задкурмилното устройство,аз не мога да се похваля с клипчета нито с постижения :hilezh: пробвах я 1н път от 0-100 12.32 нещо такова, но не направих хубав старт и не изпълвах до край, особено старта беше с много буксуване, мисля че мога да се доближа до заводските времена :) което ме накланя на мисълта че колата е запазена и няма проблеми, само 1н път ми направи впечатление, на 4та вдигнах 160, и от дясната страна се чу нещо като тропане, много странно!!!!! намалих до 140 смених на 5та , пак ускорих до 160 и не се чуваше, имате ли представа защо така ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:silly: бърза е Бора-та, все пак е TDI :))

Приятелю, поеми въздух и накрая приеми, че Fabia RS наистина е много бърза за класа си  :P, ако не е най-бързата, защото имам и такива статистики

грешни са ти статистиките :hilezh: ето ти една от същия клас която е 160 к.с. заводски...тази специално е 195 к.с.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...