Jump to content

Парктроник А6/4F


wolfred

Recommended Posts

Цитиране на предходен пост!

10х. Видях ги тези мошеници искат 300лв. за 3 кабела интересно дали в порше предлагат такива и дали цените ще са по приемливи, че аз за толкова си взех модула с подръжка за камера. В крайна сметка ако успея да си намеря само буксите ще си ги направя сам :)

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...
  • Отговори 83
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Маха се седалката/облегалката и ще я видиш. Пада се в дясно.

Здравейте колеги, от вчера и аз карам 4F, но имам проблем с пищялката. На диагностика дава че е изгоряла. 

Проблемът ми е че не мога да я намеря по описанията по-горе. ....може ли по точно описание, комби е колата. Ако някой направи снимка ще е супер

 

Предварително благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

 

Пищялката е с парт номер: 4B0919279 ето тук как изглежда.

 

Аз приключих сагата с парктроника вече имам 8 сензора и графика :dance: . Кабелите си ги направих сам, само си закупих буксите и другото от схемите в елса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко съм описал - кое къде е, как се монтира, как се коди, номера на частите и тн. Само четене се иска! Даже и на Български съм го пуснал. A6 4F OEM Parktronic (Audi Parking System – APS) Retrofit Manual

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само, че при моделите след 2006 за авант и 2007 за седан май зумерчето го слагат отдясно. Поне при мен е там ;). Преди това е в ляво. 

 

Що не качиш и инструкцията на куфатек в блога ти за да е  още по-изчерпателна презентацията ти там?

 

Хаха и понеже има хора на които въобще не им се четат отговорите на въпросите им, а предпочитат информацията да им бъде поднесена със снимки, ето малко снимки за седан в ляво които намерих на audiworld.com:

 

audi_buzzer.jpg

 

http://forums.audiworld.com/picture.php?albumid=169002&pictureid=241462

Редактирано от MSM
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте всички. Понеже не ми се отваря нова тема за такава глупост реших да пиша тука (извинявам се за въпроса, ама тази кола ми е като космически кораб и не мога да се оправя още) На седан 2006 къде е тоя пуст модул на парктроника, няма го от дясно в багажника, там са инструментите, и в ляво не го виждам. Или не е там, или съм сляп. Някакви предположения ?

Мерси предварително :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повечето неща при авантите са от другата страна :) Чак и аз се обърках вече. При мен модула е отзад в дясно, а на аванта е в ляво, или обратното :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, да се похваля - имам само заден парктроник, съответно само звуков. Днес си играх с vag com-a и за мое учудване след като активирах от там визуализация на оарктроника то взе, че сеаботи и сега веме имам и визуален, а бях чел яе само на колите и с преден има визуален

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, да се похваля - имам само заден парктроник, съответно само звуков. Днес си играх с vag com-a и за мое учудване след като активирах от там визуализация на оарктроника то взе, че сеаботи и сега веме имам и визуален, а бях чел яе само на колите и с преден има визуален

 

Аз също съм само със заден и имам визуализация. Не е магия :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Камерата допълнително ли е слагана или си е оригинална.

Извинявам се за може би глупавия въпрос , но не съм много наясно . :blush:

Редактирано от mitaka359
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

КОЛЕГИ, от днес съм без парктроник..Моля насочете ме къде може да се установи и отстрани проблема...По възможност без Порше София Запад...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Здравейте,какво означават тези две грешки на парктроника?Предполагам ,че е прекъснат кабела за задния парктроник,от модула до сензорите,но дали е така,някой може ли да каже,благодаря.

IMG_20170104_184956.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
На 21.03.2014 г. at 11:16, N1995 написа:

Всичко съм описал - кое къде е, как се монтира, как се коди, номера на частите и тн. Само четене се иска! Даже и на Български съм го пуснал. A6 4F OEM Parktronic (Audi Parking System – APS) Retrofit Manual

Написаното отнася ли се за А4 Б6

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги и при мен възникна проблем с парктроника. Съдейки по грешката предположих, че е от Buzzer-a. Днес го смених, обаче проблема си остана и грешката продължава. Аз съм само със заден парктроник с визуализация и когато дам на задна премигва за секунда и след това изчезва и спира да работи.

 

Ето и снимка от грешката:

viber image.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кабела и буксата проверили!аз имах прекъснат кабел точно където влиза в буксата,резнах ги и сложих друга букса и всичко се оправи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Колеги един въпрос.Можели парктроника да има две пищялки една отпред и една отзад.колата ми е а6 4ф 2004г.И как да я сваля тази пластмаса кадето се намира задния зумер след като съм свалил седалката

Редактирано от iordanov rado
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, да вметна едно въпросче за парктроника, аз предни парктроници нямам, което значи ли, че не може на ММИ-то да изкара визуализация на колата докато паркирам ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...