Jump to content

Подсветки и шаблони за оригинални топки скоростен лост


Recommended Posts

Имате ЛС !

Между другото да отбележа... моля ви без несериозни постове със запитвания и излишно писане в темата.

При положение,че на всеки,който е попитал съм върнал ЛС с подробности от А до Я,смятам че е редно да върнат със същото с информация дали ще има поръчка или НЕ !

Излишно пиша по една сраница обяснения с инфо,кое как става...уважавайте чуждия ТРУД !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще си позволя да ти дам един съвет колега,за да не ти се пълни темата и т.н напиши си цените и да ти е мирна главата,който иска да поръча ще ти звънне и всичко ще е ок.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

колега имаш ли още едничка такава и за мен ауди 80 б3 и съм от пловдив....аз преди пробвах да си направя моята сичко стан много яко но накрая е "оср..х" с лепило и една вечер свети и на другата вечер не светна а тази ми харесва ще си купя нова топка а ако се занимавяш още да направим една топчица :rolleyes:

Редактирано от levis
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много съм доволен от колегата много е точен евала....ето ме и мен неска вече светя....извинявам се за лошото качестно на снимката на живо е супер

post-65772-0-22129100-1337717666_thumb.j

Редактирано от Danko_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

В момента няма наличност.Всички чакащи в момента ще получат комплектите си в началото на следващия месец.Просто нямам достатъчно свободно време напоследък,за което се извинявам,но няма как работи се повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 months later...
  • 1 month later...
Публикувано (Редактирано)

До 2 дни ще има налични много комплекти !
Цената остава същата за всички комплекти - 16лв ! 
 

Пускам ориентировъчно нещо ново за притежателите на Б3/Б4/Купе.
Надписите могат да бъдат по ваше желание.
Изработени са от неръждавейка с лазерно гравиране без цялостно рязане.
Размерите са 2,5см ширина и 35см дължина-подходящи за прагове на предни и задни врати ! 
Цена - 35лв 
Правят се само по предварителна заявка от страна на купувача ! 
 

a03295f2162a364b.jpg
 

1815eef92d2dbdeb.jpg
 

4a0758a44b220518.jpg

Редактирано от Kutrov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Ще помоля колегата с който се чувахме няколко пъти по телефона да ми се обади утре сутринта,че не мога да открия номера му.
Имаме проблем с лепилото (не стяга) трети ден вече 
:angry2:

Редактирано от Kutrov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Нови модели шаблони.Качеството на снимките не е от най-добрите,но ясно добивате представа за нещата :) Всички са поръчани индивидуално от купувачи,особено Абарта :)

 

4646edda48dc155b.JPG

8de4782bf087f941.JPG

56bf1f153fd59de0.JPG

993958_627648310586256_1763007677_n.jpg

1005760_627648303919590_1240069898_n.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Цената се определя в зависимост от това което искаш :) Конкретно тези които са на моята кола комплекта е 35лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 4 months later...

Продавам подсветки за осветление за оригинална топка на скоростен лост предимно за всички модели Ауди.Диаметър на подсветката 2.8см.Допълнително и шаблони с цифрите за скоростите пожелание на клиента.Употребата на шаблона е наложителна тогава когато не се изчиства добре никелираното покритие на цифрите под капачката или люпене на черната боя около тях Подсветките са оборудвани с 2 диода и резистор,допълнително може да се изпълни и окабеляване,след изрично заявена дължина на проводниците .Възможен е и монтаж от наша страна.

За повече инфо : тел. 0878105730 Васил на ЛС или на скайп: vasil.kutrov

4783caa76c28d6eb.JPGdf0c08071339986b.JPG408e794c8693134c.JPG914d0ab222642ce4.JPGd479747e406c5fcd.JPGb5cc382beae549e9.JPG

Колега, предварително да се извиня за глупавия въпрос, но се надявам да ми помогнеш. Мога ли да демонтирам капачката на тази топка: прилагам снимка. Искам да я сваля и да я заменя с капачка от друга топка - разликата е в надписите. Просто не съм сигурен дали да подпъхна отвертка и да издърпам капачката нагоре? Така ли се прави?

post-8769-0-37680800-1395356816_thumb.jp

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...