Jump to content

Температурен сензор за испарител Бигас


Recommended Posts

Здравейте колеги,

Купувам испарител Bigas (за предпочитане RI-21(23)). Може и повреден. На мен ми трабва само температурния сензор, понеже моя се повреди (жицата му се прекъсна много навътре в сензора и неможе да се запои). Така че ако някой има стар и повреден испарител с работещ температурен сензор, ще съм му много благодарен.Или също ако знае от къде може да се купи само сензора.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При газаджии търсил ли си? Тук в Ямбол поне има и няколко магазина за АГУ и ГИ, и резервни части за тях.

До колкото ми е известно, поне на моя STAG можеш да му сложиш какъвто намериш, стига да му укажеш с комп и кабел, за да знае какъв сигнал да очаква.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега за отговора. Ами да ти кажа не съм обикалял по магазини, защото нямам много време. Вчера звъннах на сервиза "АНСИКО ГАЗ" на улица "ул. Иван Сусанин 28" и там ми казаха че имат. Но работното им време е отвеарително и незнам как ще мога да се добера до сервиза в работното време. Иначе не ми се иска да слагам друг сензор и да пипаме по газовата, защото си работи перфектно и неискам да я разбутат. Така, че ако на някой колега му се намира, или знае къде на друго място може да се намери, ще му бъда много благодарен. Иначе колата работи на газ перфектно, просто обръща на газ моментално след паленето, защото кабела на сезора е скъсан (толкова навътре в сензора, че неможе да се запои:dance:)

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...