Jump to content

Оригинални Audi/VW/Skoda/Seat части с отстъпка между 18 и 38 % от цената в Порше БГ.


Recommended Posts

Добре колега.За топката ако е много запазена както казваш, също съм съгласен .Ако може и снимки да ми покажеш когато имаш възможност да я видя все пак . :respekt:

Редактирано от deniRS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Колега интересува ме за Ауди А4 Б6 1,9 ТДИ 131кс. комби лоста за чистачките с копчета за бод компютъра /превключване разход на гориво и т.н./ дали има и каква е цената.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

Искам да попитам каква е цената на температурния датчик на входящия въздух. Колата е ауди Б6 1.8т BFB

Номер: 058905379

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега интересува ме за Ауди А4 Б6 1,9 ТДИ 131кс. комби лоста за чистачките с копчета за бод компютъра /превключване разход на гориво и т.н./ дали има и каква е цената.

185лв.

Здравей колега,

Искам да попитам каква е цената на температурния датчик на входящия въздух. Колата е ауди Б6 1.8т BFB

Номер: 058905379

Поздрави

65.90лв. с поръчка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За всички неща, които може да видите в каталога с аксесоарите не мога да съдействам с отстъпка.Това включва якета, блузки, играчки, стелки, разни спойлерчета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се опитам да го намеря по номера, но предлополагам си прочел че за този тип аксесоари не се дава отстъпка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се опитам да го намеря по номера, но предлополагам си прочел че за този тип аксесоари не се дава отстъпка.

Ми това съм го пропуснал но все пак ще съм ти благодарен ако можеш да ми дадеш цена. Какъв е този каталог за който говориш отгоре ??? За прагове, части от брони, подкалници или капачки по броните има ли отстъпка??? Благодаря предварително!!! Редактирано от G.Petrov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега здравей.Става въпрос за Ауди а4 1.9 тди пд.115 коня,от тандем помпата излиза една пластмасова тръба която отива до входа на сервото там в края на тази тръба има един клапан който държи вакум и от самия клапан излиза един малък мощук в който влиза някакво малко маркуче вакумно.Та итересуваме този клапан каква цена има.Благодаря ти предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

търса потенциометър на дроселова клапа за ауди В4 2000куб. 90к.с. с някой от тези номера 0 438 201 192 или 0 438 201 193 изписан на алуминиевия корпус на целия моно блок. тел.0887783526

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, искам да взема антифриз, но ме интересува в какво съотношение се разтваря за да направа сметка колко литра ми трябват.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега здравей.Става въпрос за Ауди а4 1.9 тди пд.115 коня,от тандем помпата излиза една пластмасова тръба която отива до входа на сервото там в края на тази тръба има един клапан който държи вакум и от самия клапан излиза един малък мощук в който влиза някакво малко маркуче вакумно.Та итересуваме този клапан каква цена има.Благодаря ти предварително.

Прати ми рама на ЛС.

Колега, искам да взема антифриз, но ме интересува в какво съотношение се разтваря за да направа сметка колко литра ми трябват.

Поздрави!

Ако става въпрос за колата от подписа са ти необходими 3 туби по 1.5л.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

4F0959855A 5PR - 30лв.

4F0035419 6G6 - 24лв.

Колега, за частите издаваш ли ф-ра (мога ли да си ги изписвам на фирмата)?

Ако да, ф-рите данъчни ли са.

Мерси :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ще ми трябват феродов и притискателен диск за съединител + лагер за А4, Б6, 2003г.,1,9TDI, 131 коня, както и гумени стелки... Можеш ли да ми кажеш цени? Поздрави...

Редактирано от gamerche
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега капачки за джанти ей такива Wholesales-Wheel-Center-Caps-for-Audi-A2-A3-A4-A6-A8-TT-RS4-RS6-free-shipping.jpg

цена?

Неоправдано скъпи са 20тина лв. бройката.

Колега, ще ми трябват феродов и притискателен диск за съединител + лагер за А4, Б6, 2003г.,1,9TDI, 131 коня, както и гумени стелки... Можеш ли да ми кажеш цени? Поздрави...

В понеделник ще имаш цена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ще ми трябват феродов и притискателен диск за съединител + лагер за А4, Б6, 2003г.,1,9TDI, 131 коня, както и гумени стелки... Можеш ли да ми кажеш цени? Поздрави...

Притискателен диск 290лв.

Феродов диск 240лв.

Лагер 82лв.

Цените на 2та диска са с връщане на старите оригинални.

Здравейте, моля за цена на масена помпа и маслен филтър за Ауди А4-1.8/APT двиг./ 1999г.

Помпата е 492.40 лв. , само за справка цената без отстъпката е 620лв без ДДС.

Масления филтър е 19лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора като Райно ми вдъхват надежда, че е възможно България да се промени към добро! Поздрави и само позитиви за този човек :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Притискателен диск 290лв.

Феродов диск 240лв.

Лагер 82лв.

Цените на 2та диска са с връщане на старите оригинални.

Мерси колега,скоро ще ти звънна...Поздрави...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...