Jump to content

Оригинални Audi/VW/Skoda/Seat части с отстъпка между 18 и 38 % от цената в Порше БГ.


Recommended Posts

Здравей Райно може ли да ми кажеш цена за ангренажен ремък и ролките за ауди 80 1.9 TDI 1Z 1995г както и за тампоните на стабилизиращата щанга.

 

WAUZZZ8CZTA000961

 

 

Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Здравей Райно.Интересува ме цена за  ангренажен комплект.Двигател 1.9 TDI 131hp. AVF.Както и обслужване на 

мултитроника-филтър + масло.Номера на рамата е WAUZZZ8E64A028562

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Райно.Интересува ме цена за задни накладки. За ауди а4 б6 2003г. двигател 1.8т /163к.с BFB. Номера на рамата е WAUZZZ8E73A282246.

 

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Комплект обслужване 1.9TDI помпа дюза.

28a2ef2ff0ba89451cb490471b05c178.jpg

Безплатна смяна на масло и филтри, зануляване на инспекция и извършване на пълен технически преглед на автомобила.

За колегите извън София - куриерската услуга е за моя сметка.

Контакти:

Телефон: 0899670033, 0894461090

Email: Audi.oem.parts@gmail.com

Facebook: https://www.facebook.com/VAGoemparts

Редактирано от Raino
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей да питам масло за автоматик и филтъра за А6 Ц5 99г. само че не съм гледал номера на кутията типтроник е ето и на рамата WAUZZZ4BZYN056556 Допълнение 2.5,150 коня е двигател AKN :)

Редактирано от Denyo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Райно,

Мога ли да те помоля за цена за задна чистачка за А4 Б6
и можеш ли да ми кажеш налична ли е или е на поръчка, в смисъл до колко дни мога да я получа?

Поздрави,
Борислав

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър ден! Искам да попитам за части за А4 Б5, цвят тъмно син - преден капак, предна броня, предно стъкло и радиатор. Каква цена бихте ми предложили за комплект? От София съм

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, продавам само нови и оригинални части, а такива едрогабаритни идват на грунд, тоест са подготвени за боядисване.

Смятам, че цената на исканите от Вас неща не би ви удовлетворила затова мога да ви насоча към колеги занимаващи се с части втора употреба.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цена на  оригинално масло 5w30 и маслен филтър ,филтър купе ,въздушен филтър за ауди а4 2.5 тди 180к.с 2003г

Ще може ли и цена за масло на скоростите и комплекта за обслужване на скоростите

Благодаря и лека вечер

Редактирано от buda1986
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Желая на всичко съфорумци, клиенти и партньори весело посрещане на Коледа и Нова година.

Бъдете здрави, усмихнати и нека 2016г. бъде по-успешна за всички ни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече може да отправяте запитвания и да преглеждате актуални предложения в сайтът - http://vagparts.bg

Редактирано от Raino
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Колега.

Дай цена за пълен комплект демпферен маховик + съединител, за Ауди а4 б6 1.9 тди AWX 2003г. с пет скорости, горна и долна помпа за скоростната кутия

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...