Jump to content

Оригинални Audi/VW/Skoda/Seat части с отстъпка между 18 и 38 % от цената в Порше БГ.


Recommended Posts

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Тази кора както се вижда от първата снимка е от две части. Едната е голяма, от край до край, а другата се захваща над нея и е точно над акумулатора.

Цената имаш на ЛС.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, търся си тръбата между турбото и интеркулера заедно с меката връзка за А3 8l ASZ мотор.

 

WAUZZZ8LZ1A027551

Редактирано от Authentic
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма такъв спрей и за съжаление не мога да ти помогна. Покритието на тези копчета не е просто боя ами някакво гумирано, само с боя няма да е ок.

Утре ще ти изпратя цените. Само да уточним, ремъците и ролките за ангренажа ли ти трябват само или и пистов ремък с ролки ?

Райно, в интерес на истината има такъв спрей - софтлак, единия от номерата му е LLS MAX 6PS A1. Продава се във флакони от по 200мл.

Дотук с добрите новини обаче - смятам, че е невъзможно да се поднови покритието на копчетата в домашни условия и от човек, който не го е правил преди. По тази причина все още се търкаля в нас въпросния флакон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смяна на тампони на двигател на VW Passat 1.9TDI.

Клиентът ги е сменял скоро другаде, но с алтернативни части и колата не е ОК.

Поредното доказателство, че определени възли в автомобила трябва задължително да се обслужват с оригинални части.

25d0c2475f8cf9e073707e4d91a2df63.jpg

954f22edfe38d614767fd8f7a062b6fd.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клиента с Passat-а бях аз. Вече знам каква е разликата между алтернативни части и оригинални: Голяма!

Доволен от обслужването, както от Райно така и от неговите майстори! Препоръчвам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, при теб мога ли да намеря оригинални  накрайници за ауспуха за ауди А3 8РА като тези на прикачения файл и цена ако може. Благодаря предварително 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да удостоверя, че частите които продавам са от официален вносител, което е доказателство за произход и качество прилагам снимки на част от фактурите за закупени части в последните седмици.

Фактури от Порше София Запад снимани преди 5 мин. лично от мен.

d79ce4d11229d3108ee44d33e1f50872.jpg

754ad956430564bf6a24001f91f3211d.jpg

d362a9bd2a7060dff386b6a6246b6aa0.jpg

a75e14e4e20cf2a5111c422a6b77310e.jpg

Фактури от Юнитред, снимани от счетоводството ми.

a5490b6efd8b551a3b5fff2571c303ab.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предни амортесьори за а3 8п 2.0 тди 2003г.

Имам и каре да сменявям само че още не съм открил кое е (при десен завой тропа) ако може и на каретата да ми пуснеш цени

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зравей колега,

можеш ли да ми дадеш цена на датчик за външна температура с номер 4A0 820 535

Представлява ето това:

https://www.google.bg/search?q=audi+4A0+820+535&biw=360&bih=592&tbm=isch&prmd=ivmn&source=lnms&sa=X&ved=0ahUKEwjky9GY7uXKAhULBywKHYlbBv0Q_AUIBSgB&dpr=3#imgrc=IziZFpTv2F33nM%3A

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...