Jump to content

Оригинални Audi/VW/Skoda/Seat части с отстъпка между 18 и 38 % от цената в Порше БГ.


Recommended Posts

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Здравейте,

Бихте ли ми дали цена за оригинални тампони на стабилизираща щанга на А3, че голямо скърцане пада след смяната. 

Това е номера: 1J0 411 314 C.

Благодаря и поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Моторното масло е може би най-важният консуматив в автомобила. Като най-често сменяем обаче, незнайно защо е често подценяван. Хората експериментират с различни масла, игнорират спецификации и закупуват продукти от подозрителни места. 

Обръщайте внимание на опаковките на оригиналното масло на Audi или по-специално, говорейки за 5W30 Longlife III. Топлият печат показва доста важна информация - държава производител (DE01 е Германия), партида и дата на бутилиране. 

Виждате какво продаваме ние - оригинално немско масло, произведено преди само месец и половина!

 

F211-C82-E-C8-A8-4153-8-F30-E9-B7-CB53-E

B47-CD679-B521-4945-B92-B-9486-D9444-D9-

lion kid name

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Raino написа:

Моторното масло е може би най-важният консуматив в автомобила. Като най-често сменяем обаче, незнайно защо е често подценяван. Хората експериментират с различни масла, игнорират спецификации и закупуват продукти от подозрителни места. 

Обръщайте внимание на опаковките на оригиналното масло на Audi или по-специално, говорейки за 5W30 Longlife III. Топлият печат показва доста важна информация - държава производител (DE01 е Германия), партида и дата на бутилиране. 

Виждате какво продаваме ние - оригинално немско масло, произведено преди само месец и половина!

 

F211-C82-E-C8-A8-4153-8-F30-E9-B7-CB53-E

B47-CD679-B521-4945-B92-B-9486-D9444-D9-

lion kid name

Каква е цената на маслото

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет,

Може ли цена за притискателен диск Sachs Performance, код 883082 000826.

В Бг сайтовете е около 770лв и търся по-добра оферта.                        

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,интересува ме цена за гарнитура на главата, гумички на клапаните и всички съпътващи консумативи при смяна на гарнитура за глава.Колата е Ауди А4Б5 1.8Т АЕБ1996г.Рама WAUZZZ8DZVA035016,благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте

Ще искам масло 5литра,

маслен филтър 2бр

въздушен филтър 2бр

, филтър за климатика 1бр

Номера на рамата е: WAUZZZ8E55A044365

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, интересува ме цена за решетки за халогени за предна S line броня ауди а3 8п 2006г. 

8P4807681F

8P4807682F

Редактирано от suggar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте,каква е цената на масло за автоматична скоростна кутия мултитроник 01J,колата е ауди а6 с5 2002г,2,5 tdi 155кс.мисля че маслото е  G052 180 A2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Febi CVT, Castrol Transmax Pro и Ravenol CVT Fluid са в порядъка на 20 - 25 лв. на литър. Ауди-щампованото - около 2-3 пъти по-скъпо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, cekoalex написа:

Здравейте,каква е цената на масло за автоматична скоростна кутия мултитроник 01J,колата е ауди а6 с5 2002г,2,5 tdi 155кс.мисля че маслото е  G052 180 A2

Въпроса ми е към Райно, интересува ме цената на оригинала при него, заместители те са дори под 15 лв/л

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 7/17/2019 at 9:43 AM, cekoalex said:

Здравейте,каква е цената на масло за автоматична скоростна кутия мултитроник 01J,колата е ауди а6 с5 2002г,2,5 tdi 155кс.мисля че маслото е  G052 180 A2

 

Здравейте, имате ЛС.

 

23 hours ago, CVT said:

Febi CVT, Castrol Transmax Pro и Ravenol CVT Fluid са в порядъка на 20 - 25 лв. на литър. Ауди-щампованото - около 2-3 пъти по-скъпо.

 

Колега, с цялото ми уважение, но това е търговска тема за оригинални части.

Не мислиш ли, че е неуместно да правиш подобни коментари и най вече да подвеждаш хората, сравнявайки някакви си масла с OEM-ските?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо лично, колега, коментирах само цената. За да подвеждам някой, това което съм написал трябва да съдържа неща които не са верни. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6 hours ago, CVT said:

Нищо лично, колега, коментирах само цената. За да подвеждам някой, това което съм написал трябва да съдържа неща които не са верни. 

Да, не е ок да се слагат под общ знаменател продукти с много различно качество.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не виждам защо си мислиш че ги слагам под общ знаменател от това което съм написал по-горе. Не съм ги сравнявал или приравнявал по качество. Само съм дал един съвсем тривиален и лесен за проверка факт относно цената.

 

Иначе имам мнение по въпроса за качеството и съм го изразявал многократно в други теми, но нарочно не го изразих в тази тема защото би било неуместно. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 1.9 TDI AFN 1997 г. ми трябват,

 

1J0 906 627 А или 1K0 906 627 E (ако има и друг вариант може да предложиш) - клапан N75 за управление на турбината;

1J0 973 722 - букса за новият клапан;

1J0 971 921 K - гумена капачка за буксата.

 

Колко ще струва?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

23 hours ago, Бат Сашо said:

За 1.9 TDI AFN 1997 г. ми трябват,

 

1J0 906 627 А или 1K0 906 627 E (ако има и друг вариант може да предложиш) - клапан N75 за управление на турбината;

 

1J0 973 722 - букса за новият клапан;

 

1J0 971 921 K - гумена капачка за буксата.

 

Колко ще струва?

Здравей, утре ще имаш цена :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...