Jump to content

теч на бензин


STENLY 73

Recommended Posts

Здравейте колеги, колата е от подписа, та разтече се бензинец от една снадка намираща се до акумулатора(по късно може и снимка да кача) там където свършва пластмасовата тръба от резервоара и преминава в гумен маркуч до инжекторите.Снадката представлява метална част като пресована с някаква машина.Е от това пресованото тече, и то тече само от -10 и нагоре и след около 10-ина минути престава, кофтито е че капе точно върху колекторните тръби и ако протече в движение не ми се мисли.Мисълта ми е някъде сменят ли го този мъркуч така както е заводско, защото едни гаражни юнаци ми предлагат да се среже и да се сложат скоби което някакси много менте ми иде там е високото налягане все пак. :gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами зависи и какви точно скоби ще сложите, защото ако са хубави здрави немски скоби, и то две примерно, мисля, че ще издържи на налягането.

Аз съм слагал и само една, и пак е държала, но с две е по-сигурно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега и на мен ми беше протекло от там лошото е че наи вероятно самият маркуч е вече остарял толкова че като го срежеш и пробваш да го стегнеш с новата скоба ще се пукне пак и ще продалжи да тече относно скобите те са слагани в завода и ги стиагала машина така 4е нема как да стане повече с такива скоби аз лично сложих наи обикновенни скоби за водно саединение 2 както е писал колегата и 3 години вече нямам проблеми ама маркуча го смених че стария така се беше одарвил че както го пипнеш и се цепеше.тогава питах в магазина и ми казаха че имало само оигинални и ми обявиха неква страхотна сума тъи като от кам двигатела вапросниат маркуш е с гаика коиато е капсолована за маркуча.Лично аз свалих маркуча и го занесах при един старец точно срещу италианеца човека ми го разкапсолова и преместо накраиника на новиа маркуч за нула време и ми взема 15 тина лева до колкото си спомниам но маркуча триабва да сиго свалиш не е сложно петминути работа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Засега не мисля да го пипам, при по топло време няма ядове засега, но явно ще се минава на вариант със скоби когато му дойде времето.:zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...