Jump to content

КИЛОМЕТРАЖ ОТ А4 НА 80/90


avtasev77

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Видяхме, че си чел малко повече по въпроса, няма нужда да се повтаряш.

Не приемай постовете ми като заяждане,

но ето тук има една малко по-различна схема на 32-пиново табло за А4:

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=61812&view=findpost&p=908995

А би ли обяснил как точно стават нещата, щото интерес има?

И да те помоля за схемата пин ( инсталация ) - пин ( табло ) която си ползвал,

също така и номера по VAG и по производител ( примерно VDO )

на самото табло което си използвал?

п.п. за схемата разбира се ако не е нещо комерсиално, разбира се ...

ПОЛЗВАЛ СЪМ ТАБЛО ОТ S4 SU6TO OT A4/A6 E НАПЪЛНО ЕДНАКВО ПРОБВАЛ СЪМ ГОВОРИМ ЗА 3БР 32ПИН БУКСИ НО РАЗЛИКАТА Е МАЛКА ОТ ПО СТАРИА МОДЕЛ ДАГЕ ИМАМ ЕДНО ТАБЛО ОТ S4 С 2БР 32ПИН И ЕДНА 20 ПИН С АНАЛОГОВ 4АСОВНИК

СИНИА 32 ПИН БУКСА ПИН 1 +12В ПИН9 -12В ТАБЛОТО ТРЪГВА ПИН23+12В ТОИ Е З ПАМЕТА И ЗА ВРУ6ТАНЕТО НА СТРЕЛКИТЕ СЛЕТ ИЗКЛУ4ВАНЕ

ПОЛЗВАЛ СЪМ ТАБЛО ОТ S4 SU6TO OT A4/A6 E НАПЪЛНО ЕДНАКВО ПРОБВАЛ СУМ

СИНИА 32 ПИН БУКСА ПИН 1 +12В ПИН9 -12В ТАБЛОТО ТРЪГВА ПИН23+12В ТОИ Е З ПАМЕТА И ЗА ВРУ6ТАНЕТО НА СТРЕЛКИТЕ СЛЕТ ИЗКЛУ4ВАНЕ

ПРИМЕРНО ЗА АБС ТРИАБВА ДА СЕ ПОЛЗВА РЕЛЕ ЗА6ТОТО ПРИ 90ТА КОГАТО ИМА ПРОБЛЕМ ЗАТВАРЯ ВЕРГАТА А ПРИ А4 ОТВАРЯ ТАКА Е И ДА4ИКА ЗА МАСЛОТО

Видяхме, че си чел малко повече по въпроса, няма нужда да се повтаряш.

Не приемай постовете ми като заяждане,

но ето тук има една малко по-различна схема на 32-пиново табло за А4:

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=61812&view=findpost&p=908995

А би ли обяснил как точно стават нещата, щото интерес има?

И да те помоля за схемата пин ( инсталация ) - пин ( табло ) която си ползвал,

също така и номера по VAG и по производител ( примерно VDO )

на самото табло което си използвал?

А ТАЗИ СХЕМА КОЯТО ПОКАЗВА6 Е ЗА ПЪРВИТЕ А4 БЕЗ ФИС

п.п. за схемата разбира се ако не е нещо комерсиално, разбира се ...

Редактирано от avtasev77
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

АКО НИАКО СЕ ХВАНЕ ДА СИ ГО НАПРАВИ САМ С УДОВОЛСТВИЕ 6ТЕ ПОМОГНА С КАКВОТО МОГА :zustimm:ТАБЛОТО СТАВА РАБОТИ ИДЯЛНО, ИЗГЛЕГДА ДОСТА ПО ДОБРЕ ОТ ОРИГИНАЛНОТО НАИ МАЛКОТО Е 4Е Е С ДИОДНО ОСВЕТЛЕНИЕ СЕНЗОР ЗА СВЕТЛИНА ИМА РАзход на гориво СРЕДЕН РАЗХОД -ПОДЛЕЖИ НА РЕГОЛИРАНЕ С ВАГКОМ средана скорост и мн др ВЪНШНА температура РАДИО ИНФО ПРОСТО Е ДСОСТА ПО НОВО ЦЕНАТА МУ Е 50-100ЛВ ЗАВИСИМОСТ ОТ МОДЕЛА А АКО НЕ МОЖЕ ДА СЕ СПРАВИТЕ А ВИ ХАРЕСВА ИДЕЯТА МОГА ДА ВИ ГО СВЪРЖА СРЕЩО СКРОМНА СУМА ТЕЛ. 0876261177

Редактирано от avtasev77
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, че интересно стана...Например на Б4 АБК мотор, може ли да се върже такова табло с дисплей за инфо на разход на гориво и стойностите му за температура на масло и заряд на акумулатора....Ако става хватката с дисплея, вероятно трябва да се командва от друг лост, с бутончета, пак от А4.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

БУТОНИТ СИ ГИ СЛОГИХ САМ НА ЛОШ4ЕТО НА СЕБЕСТОИНОСТ 2ЛВ УТРЕ 6ТЕ ГО СНИМАМ

БУТОНИТ СИ ГИ СЛОГИХ САМ НА ЛОШ4ЕТО НА СЕБЕСТОИНОСТ 2ЛВ УТРЕ 6ТЕ ГО СНИМАМ

А ЗА РАЗХОДА НА ГОРИВО ТРЪГВА ДАЖЕ И ДА НЕ СИ ИМАЛ ПРЕДИ ТОВА ДИСПЛЕИ ЗА ТОВА

А НА КИЛОМЕТРАЖА ОТ А4/1999-2001 С ЕЛЕКТРОНИА 4АСОВНИК / 32ПИН СИВАТА БУКСА ПИН17/18/19 ЛЯВО /ДЯСНО/РЕСЕТ КОМБИНИРАТ СЕ С МАСА С АНАЛОГОВИА 4АСОВНИК Е МАЛКО ПО РАЗЛИ4НО В СМИСАЛ СХЕМАТА

post-44309-0-53818900-1331421954_thumb.j

Редактирано от avtasev77
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няколко уточнения по темата!

Първо, колегата наистина се занимава сам с тези неща, чувал съм от Емо и от Спас за него, все хубави думи!

Но... моля него и всички пишещи по темата - без заяжданици, без маймуница, латиница и прочее азбуки, различни от кирилица. Без ИЗРЕЧЕНИЯ С ГЛАВНИ БУКВИ и без замествания на букви с цифри!

Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към автора на темата:

Колега очаквам отговор на това ми питане, моля:

И да те помоля за схемата пин ( инсталация ) - пин ( табло ) която си ползвал,

също така и номера по VAG и по производител ( примерно VDO )

на самото табло което си използвал?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

колега интересно ми е копчето за палене .колко пари ще ми струва да ми го направиш

0коло 80 /100 само материалите са към 30/40 лв с 2 коп4ета и ралето кабели но 6те ти триабва едно коп4е ц което дава6 на контакт ползвам оригинално като за фарове но му махам картинката и свети само триъгални4ето евентуално 4ервено без това коп4е се оскъпиава мног0 имам един бутон на разполужение ако може6 да си го направиш сам ште ти го дам за 15на лв и ште ти опиша как да си го направиш влиза в дупката перфекно все едно е за там

колега интересно ми е копчето за палене .колко пари ще ми струва да ми го направиш

0коло 70 /80 само материалите са към 30/40 лв с 2 коп4ета и ралето кабели но 6те ти триабва едно коп4е ц което дава6 на контакт ползвам оригинално като за фарове но му махам картинката и свети само триъгални4ето евентуално 4ервено без това коп4е се оскъпиава мног0 имам един бутон на разполужение ако може6 да си го направиш сам ште ти го дам за 15на лв и ште ти опиша как да си го направиш Редактирано от avtasev77
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Към автора на темата:

Колега очаквам отговор на това ми питане, моля:

ползвак съм табло VDO S4 1999 то е жибрид мегду по новите става VDO A4 A6 1999/2000.5 с електрония часовник с аналоговиа часовник сивата букса е червена 20пина и схемата е друга .Тези километражи са с сжемата която съм описал на предишната страницав това са наи удобните схеми ако имаш вапроси по схемите питаи,Взел сум букси от счупен километраж 80 и и букси от а4 кола 3бр по 32пин и сум направил преходници

:zustimm:

Редактирано от avtasev77
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

ползвак съм табло VDO S4 1999 то е жибрид мегду по новите става VDO A4 A6 1999/2000.5 с електрония часовник с аналоговиа часовник сивата букса е червена 20пина и схемата е друга .Тези километражи са с сжемата която съм описал на предишната страницав това са наи удобните схеми ако имаш вапроси по схемите питаи,Взел сум букси от счупен километраж 80 и и букси от а4 кола 3бр по 32пин и сум направил преходници a za vagcoma вързва6 го по К Л линиа и го разпознава автомати4но ислиза и легенда с кодовете и адаптациа можеш почти всишко да регулираш

:zustimm:

Редактирано от avtasev77
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Това е старият ми километраж с диодна просветка на стрелките и на циферблатите и с нови стрелки,и тои е мое дело, дагже това е третия на които правя просветка.Между другото се продава ако ниакои се итересува 0876261177 работи перфекно,имам и стрелки копие на форд 2009г

post-44309-0-79781800-1332010915_thumb.j

post-44309-0-87790300-1332010934_thumb.j

Редактирано от avtasev77
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по схема свурзва6 к л линии отиваш на канал 17instrument,кодове,там излиза мениу по което настроиваш с какъв двигател/защото няма да ти е верен километража ако е нагласено за 6цилинд. а твоя е 4цил./ на кои език съотватно коя страна /мили километри/и др под кодове има адптациа там има по финни настроики/ако ти трябва не6то по точно питаи :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Да таблата са едни и същи единствената разлика е една жица тя е са просветката /таблото има дачик за светлина и само се усилва и намаляв

а/

Днес успях да направиа горивомера вече работи нормално :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

ЗА 5 минути извих телта на поплавака на обратно и не6тата станха работи то4но ,деже ве4е ми излиза и иконката на фиса за резерва :zustimm:а вчера сложих още един колометрж на колегата с купето 2.8 и стана супер.Сега ще се боря с радио инфото на фиса, нещо не мога да вържа навито с фиса :wall:

Редактирано от avtasev77
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЗА 5 минути извих телта на поплавака на обратно и не6тата станха ...

Железен си. :flehan:

Каза и го направи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

знаеш ли някои да е по чат с навигациите и с вагком кодовете за тях че си скъсах нервите :wall:

Редактирано от RaDi_b4
Цитиране на целия предходен пост
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

И това тръгна наи накрая свързах навито с километража, един месец главоблъсканица имам радио сд,тв,инфо на фиса на километража!И с това успях да стартирам фсички екстри 100%

Редактирано от RaDi_b4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...