Jump to content

КИЛОМЕТРАЖ ОТ А4 НА 80/90


avtasev77

Recommended Posts

Колега имам малко странен въпрос.Сложих ме на една В4 климатроник от А4.Останаха четери кабела който се вързват кам таблото на В4.Единия е осветление, другия е за температурата на мотора.третия и четвъртия незнам за какво са.Търсих схема за табло на В4 тди и неможах да намеря нищо.Помогни ако можеш :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Здравейте колеги наложи ми се да сменям километража на а4 б5 . И реших да сложа по добрият вариант с фис и повечето уреди от 96 год. Буксите съвпадат ни новият има 2 допълнителни букси.

Предполагам че едната е за датчик за външна температура а другият е за температурата на маслото

моята кола няма такива букси . Та въпроса ми е тези две букси за това ли са или има още неща.

И таблото изписва брем лаитс-нещо за светлините. И колата ми стана на 350000км

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ти отговоря вместо него- от София е, сервизът му е на ул. Любляна горе долу срещу 66то училище. Днес се засякохме с колегата и огледах колата. На външен вид е едно хубаво поддържано купе, но вътре е нещо уникално според мен! Много респект!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,ти си голям талант,в началото как те награбиха, а ти любезно продължаваш да обясняваш,поздравления от мен,но искам да попитам нещо,защото ми е любопитно какво става с отоплението и обдухването на климатика,понеже виждам че си затапил въздухопроводите на средната конзола и си сложил дисплей.Само от двете места,които си оставил успява ли да се стопли купето през зимата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ти отговоря вместо него- от София е, сервизът му е на ул. Любляна горе долу срещу 66то училище. Днес се засякохме с колегата и огледах колата. На външен вид е едно хубаво поддържано купе, но вътре е нещо уникално според мен! Много респект!

Къде на Любляна? Че и мойто сервизче за гуми е там но срещу 66 има само магазини и морги.

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Ще влезе на мястото на старото,дори и от А6/С5 ще ти свърши добра работа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Няма ли някои да се включи да се обнови темата  сигурен съм ,че не само аз имам интерес,а и други колери ще им е интересно....аз си взех табло ,но не знам дали е съвместимо имам и всички схеми ,но друго си е баш майстора да се изкаже и да даде кураж и направления :) Поздрави колеги!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
  • 10 months later...

Някой има ли координати на колегата да му задам въпросче..звънях на номер, който е оставил, но ми вдигна някаква жена..звънях и на последния оставен от него номер, но там пък изобщо не се свързвам с никого и изобщо не избира

Редактирано от bonevstiliyan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля,че колата се разпродава на части в olx.

Потърси "ауди купе" и гледай за едно лилаво. На снимките се виждат вградената навигация,табло и т.н. Ако е същият човек,от там можеш да му вземеш номера

 

http://olx.bg/ad/audi-kupe-na-chasti-unikat-ID2PIad.html#2c475fa105

миля,че е това :)

Редактирано от Deeper
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 months later...
На 3.12.2014 г. at 17:16, Danko_ написа:

Здрасти колега , да ми кажеш дали това табло ще стане за ауди 80 б3 или да търся друго

2014-12-03 16.50.03.jpg

2014-12-03 16.48.36.jpg

И на мен наскоро ми изпадна едно такова километражно табло от А4 ауди. Карам ауди 80 б3 и съм много доволен от автомобила. Но си има проблема с километража. Моят въпрос също е като на колегата. дали ще се получи на б3 същото километражно табло

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...
  • 2 years later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...