Jump to content

Продавам А3 1.8 Т 1.9 ТДИ на части 97г. 2001г.


Recommended Posts

Всички части за написаните модели !!!Допълнителна информация на тел. 0876 88 94 57 ! Много други марки и модели коли на части и цели !!! :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

фейслифт фарове има ли ?

Нямам :zustimm:

Предна и задна брони за А3 98ма цени?

Продадени са, извинявам се за забавянето :zustimm:

интеркулер за ауди а3 1.8Т цена

Вчера ти го изпратих :zustimm:

Ако едната а3 е била с фарове за мъгла - трябват ми буксите за двата фара за мъгла?

Нямам :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне не вдигаш телефона от доста време, след като трябваше да си спазиш обещанията,ще го напиша тук,за имат едно на ум колегите.Колеги внимавайте и по точно гледайте какво купувате от тоя пич,че на думи е много коректен,но всъщност нещата стоят по различно.Преди месец взех от него един ЕГР клапан с уговорката ако тече и не работи да му го върна,защото това няма как да се разбере докато не се монтира.Взех го монтирах го и той се оказа по зле и от моя.Звъннах му и се разбрахме на другия ден да се видим.От тогава нататък телефона не се вдига,а като му звънна от друг номер вдигна и се почнаха "извинявай имах проблеми и тем подобни глупости":hilezh: Просто си имайте едно на ум като купувате,че се напълни с дребни души...аз не съм за 50-те лева,но мразя такива играчи..

Редактирано от nuvoari
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички части за написаните модели !!!Допълнителна информация на тел. 0876 88 94 57 ! Много други марки и модели коли на части и цели !!! :zustimm:

имаш лс

Редактирано от pe4kata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ми вакуум помпа за 1.9тди 90коня.Ако я имаш пиши ми за цена,ама не се изпускай.

Днес ще видя и ще ти пиша на лично съобщение :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 6 months later...
  • 3 months later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...