Jump to content

Влязох и аз в клуба с Audi A3 8L


MercE220

Recommended Posts

Здравейте, вече и аз съм член на клуба, моделът, годината и моторът са 8L, 2001, TDI - 90hp ALH. Не са ми достатъчни тези 90коня и мисля да направя нещо по въпроса, за сега разполагам с много малко снимков материал но по-нататък, може и по-късно тази вечер да добавя още.

3f33aa9b3c58580cec8cfbf47af3f08e_640x480.jpg

d10ed8203ff0ae077f58969bf6fa9672_640x480.jpg

bcd9dda01570afec9468382db9a6157e_800x600.jpg

94e96ebec9c915aad1f074daaca18291_920x0.jpg

Може да дадете някой идея за сетъп, защото още се чудя. Също тъка някой запознат на какви нютони и киловати държи съединителя и той дали е демпферен или не ?

Извинявам се ако не е за тук темата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега :) Много безаварийни км ти желая :)

Доколкото знам - не си с демпеферен маховик.

Редактирано от Lo_Ridah
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам същата,ALH мотор сложих му дюзи от 110коня+чип и разликата във вървенето е огромна!

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=120256

Редактирано от joro09
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Благодаря за пожеланията, аз си мисля за нещо като: 216um дюзи турбина от ПД - 131коня малко по-голям кулер, панелен K&N или JR филтър ремап, но незнам съединителя на какви нютони държи :)

Вчера и сложих ксенон, утре ще пастирам фаровете,че са малко пожълтели и 2-ро CD като първото което купих беше много голямо (Ауди Концерт 2)и благодаря на момчето (съжалявам,че не му помня ника) и го върнах и си купих JVC но немога да намеря от къде да купя 2-те панелчета и има 2 дупки отстрани и изглежда грозно.

Ще се радвам да се запозная с колегите на някой събор :)

Поздрави !

Редактирано от MercE220
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито за колата!

Не е с демпферен маховик 90-ката. Турбинката е с променливата геометрия. ГНП е 1:1 със 110-ката. За засилването добре си се ориентирал.

Возията как е с тези иначе толкова готини джанти?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито за колата!

Не е с демпферен маховик 90-ката. Турбинката е с променливата геометрия. ГНП е 1:1 със 110-ката. За засилването добре си се ориентирал.

Возията как е с тези иначе толкова готини джанти?

Колата не е същата от аватара, това е видът към който ще се опитам да стигна колата е на 15ски :)

Ксенона е от Ксенон Център, тъй като имах баласти, поръчах само крушки 23.55 (2те) 4300 келвина и светят много доволно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега!

Относно фаровете, най-вероятно с полиране няма да си решиш проблема, трябва да се изчистят и отвътре.

Редактирано от manoleo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ксенона е от Ксенон Център

Колега къде им е магазина/офиса на тия ксенон центъра, че мойте крушки нещо май почнаха да си заминават...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...