Jump to content

Коя а6-ца да избера?


brute

Recommended Posts

Здравейте! След дълго чудене се спрях категорично на ауди а6. Искам да ме посъветвате кое от следните 3 да избера и защо?http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11332443183687657&f1=details или http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11332509686118479&f1=details или http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11333042356164685&f1=details. Ако трябва да бъда честен най-много ми харесва третото,но въпреки,че е написано Босето на снимките не се вижда.Интересуват ме мнения за съответните автокъщи и ако някой е ходил да гледа едно от 3-те да сподели.Също се опасявам да не избера някое и да се окаже крадено,мисля да се договоря със собственика да му го платя след като мине в Кат,но това са подробност... Сега сте Вие ! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

просто от естетическа гледна точка, третото има по добри джанти но няма пълна кожа, за сметка на първото. ти си избираш. аз бих взел първото и сложа по добри джанти и гуми. направи всичко възможно, както и това си го замислил с кат, да не стане някой фаул накрая. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом не те дразни ,че са с превъртени километри последните две хващат окото. Но нали знаеш че така от снимка :gruebel: заведи ги добър сервиз за да ти кажат повече за колата и състоянието и. За втората мисля ,че е там където е повече от година но това не е задължително да и има нещо просто 20х евра са си все пак

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И да ме дразнят километрите няма оправия,само може да се надяваме да не е въртяна много,но по снимките като гледам седалките и воланите специално тези на които съм се спрял не ми се виждат гробници.Бих искал да събера и повече мнения за автокъщите преди да отида да ги видя наживо.Ремакс-а ги наблюдавам отдавна и все хубави коли вкарват,макар и да са уж на 80-90к. А иначе задължително ще се закачат и ще се преглеждат отвсякъде,няма да дам една торба пари на вятъра (Дай Боже да нацеля нещо добро де! ).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен ми харесва тази за 37900. нейните екстри са наи-функционални според мен... но задължително в порше за обстоен преглед, за да не се набуташ в някой филм след това... :2gunsfiring_v1:

но както ти писа по-горе колегата защо не погледнеш за тези пари и на

http://vtp.audi.com/agwb/controller.do?act=search&v=0

там поне не лъжат хората. щото тези и трите са на нереални км....може би само тази дето е 132к, но ме съмнява 4естно казано:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потърсих и от линка,който даде колега,но не си харесах.Мисля,че ще е една от тези в България.Аз разсъждавам,че щом се дава една кола на лизинг значи не е крадена,но не знам дали е така... За автокъщите нищо не казахте?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се лъжете по воланите и седалките, тия неща се подменят с малко пари. Цялата кола трябва да се прегледа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой с впечатления от автокъща REMAX? В интернет няма почти нищо,за Shumaka прочетох,че била от по-малко мутренските,каквото и да значи,а от първия търговец нищо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе нали преди правеха некви проверки в КАТ дали автомобила не се издирва и издаваха документ....не знам сега как е. Колега, защо не попиташ директно в МВР как стои този въпрос...

не ми се вярва да са крадени оба4е. минаха тези времена.

щом като си избрал да е някоя от тези няма лошо. но задължително в порше сервиз за обстоен преглед! дай 200 лева но да си спокоен.

сега много хора са заминали за празниците. след няколко дни ще има пове4е коментари и мнения по тази тема... :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прегледах ги набързо и тази ми хвана окото:

http://vtp.audi.com/agwb/controller.do?act=offer&sid=2&selfAction=&tab=&sortBy=PRICE_SALE&sortOrder=U&page=&v=0&show=&ixList=3&notepad=&lines=&compare=&ixCheck=&PostCode=&Distance=&City=&func=Funktion+w%C3%A4hlen&lines2=10

Няма куатро и е с ръчни,но иначе хваща око.

Успех с избора! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво точно ти хваща окото на такъв клас кола без куатро и с ръчка? ...

Въпрос на приоритети и възможности.Иначе нямаше да има Ауди без куатро и автомат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търси си махагон/дърво. Този алуминии не е оферта. Много се драска от ципове и ключове става на малки точици. Ще се вкараш във филм да ги сменяш през 6 месеца.

Първата няма преден парктроник и ел.седалки. Тази с вътрешния с-лайн е със спортно окачване? Ако си сигурен, че искаш такава е ок. Няма и босе. За мен не е оферта. Втората има печка, но като я видиш колко е изтъркан бутона е бая ползвана.

Според мен наистина погледни от германия, може и 2007 да е, но ще е 100 пъти по-добре от тукашна 2008.

Ако не знаеш процедурите питай ще ти кажем как се пазарува от Германия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търси си махагон/дърво. Този алуминии не е оферта. Много се драска от ципове и ключове става на малки точици. Ще се вкараш във филм да ги сменяш през 6 месеца.

Първата няма преден парктроник и ел.седалки. Тази с вътрешния с-лайн е със спортно окачване? Ако си сигурен, че искаш такава е ок. Няма и босе. За мен не е оферта. Втората има печка, но като я видиш колко е изтъркан бутона е бая ползвана.

Според мен наистина погледни от германия, може и 2007 да е, но ще е 100 пъти по-добре от тукашна 2008.

Ако не знаеш процедурите питай ще ти кажем как се пазарува от Германия.

:zustimm:

и аз така мисля. наи-добре гледай от германия. там от оторизираните дистрибутори на ауди(на линка които ти пратих в4ера) хората не лъжат и дават пълна инфо за колата. щото после филма с поддръжката може да ти стъжни живота. :2gunsfiring_v1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре,колегата е написал и за трите.Благодаря! Разубеди ме за първата и втората,но третата все още е в класацията ми.Махагонът не ми е оферта. По принцип не ме бърка за Германия,може да ме светнете,но от линк-а по горе не намерих нищо подходящо.Държа да е от официален дистрибутор,за да не ме накарат на границата да се прибирам пеша.Бюджета е до 19 евра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

зна4и тази третата, 37900 евра, и на мен наи ми хареса колега.. :zustimm:

но както ти писа колегата sky има една подробност, 4е е с S-line sportpaket plus, и също с 19ки, което озна4ава 4е ще вози доста по-твърдо от другите. ти тази кола виждал ли си я колега, покара ли я малко? в българия ли е колата?

на саита на ауди има доста предложения за А6 лимузина, 4ерни, с цена до 19к евра.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един съвет от мен като човек, който скоро си е купил подобен автомобил - напиши си на едно листче (или където ти е удобно) всички екстри, които искаш да има бъдещата ти кола и търси по тези екстри. Може също така да си сложиш една Т-образна таблица за всеки автомобил, като си опишеш всички плюсове и минуси.

Недей да правиш компромиси, за които в последствие ще съжаляваш и само ще се дразниш.

Ако не намериш това, което търсиш веднага, изчакай малко и успокой страстите, за да направиш по-разумен избор. Иначе за мен кола се избира като седнеш в нея и я усетиш (колкото и тривиално да звучи това) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ти едно комби. Мисля е доста по-добре от тия тук. Има си почти всичко. Края на 2007 и оригинални 100к км.

http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=195911158

Единствено няма круиз контрол, но може да се сложи за 100 лв.

Уфф тая не е оферта. Няма xenon.Чак сега я видях.

Редактирано от sky
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига с тая Германия, повечето дъргели там са на същото положение като тукашните. Чудя се защо оплювате всички коли от обявите постнати в форума?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм абсолютно убеден, че тукашните коли са това, за което ги представят. Един приятел търсеше А6 3.0 2003-2006 до 150 000 километра. Беше намерил 6 коли и за всяка една беше отишъл в официалния сервиз на Ауди. Тази, с най-малко реални километри е била над 300 000. Няколко са били удряни, въпреки че според собствениците нямали никакви забележки и са били перфектни. За съжаление според мен трудно може да се повярва на обява в български сайт (визирам общите сайтове като mobile.bg и cars.bg, а не обявите в този форум, които не съм преглеждал).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не харесвам комбита,искам да си купя кола на истински километри,3.0 тди,черна,с алуминиев интериор,видимо запазена. Ще изчакам малко,защото един приятел има нещо в предвид,а в зависимост от това както ще стане там може да отида да видя тази третата в обявите.Един колега ми спомена за а8,също съм навит,ако е истинско(не на 400-500х км.) мисля,че поддръжката няма да ми е проблем. Ако някой от вас продава а6 или а8 да ми пише. Знам,че разликата в класовете а6 и а8 е голяма,но това не ме притеснява.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...