Jump to content

Recommended Posts

Колеги, може и да е разисквано въпросното ауди във форума, но явно съм пропуснал. Някой гледал ли е тази кола:

ЦЪК

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами добре изглежда на пръв поглед колицата. Бяхай да я видиш на живо и ако и там ти хареса, води я на доктор да я преслушат и изследват и при добри резултати я отнасяй! Цената е свръх добра.

Успех! :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По снимките изглежда много добре,а има и газова което е добра оферта.Закарай я в някой сервиз да я прегледат и я взимай :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една от снимките ми направи впечатление, а именно на централната конзола около скоростния лост се забелязват биберон и запалки.

С първото може да иска да намекне, че е карана внимателно заради бебе в автомобила, което може да е измама!

А второто- запалките, знак, че може би е пушено в купето, което противоречи на първото.

Изглежда много добре иначе, но цената е подозрително ниска за това изпълнение.

Но само гадая, най-добре при доверен майстор за оглед.

п.п. тези неща само ги отбелязвам, не знам дали са фактор за теб

Редактирано от asenovb
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж дали колата е в костенец все още.Ако е този същия е много некоректен да знаеш!

Преди да взема а3ката бях тръгнал да я гледам , но така и не стигнах до там защото този каза че заминава по работа в балкана , и след това като му се обадих каза че колата е продадена :gruebel:

Иначе по снимки е много красива , а и с тези джанти много се отваря визията.Колата е уж на дъщеря му която я била карала в Италия преди това.

Толкова от мен и успех.Колата иначе пак казвам че е страшна :)

А и имаи предвид също така че някъде октомври/ноември колата се продаваше за 20 600!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това, което разбрах по телефона е, че колата е вкарана 2010 в България. Има чип слаган в Италия, газов инжекцион Ловато слаган в България. Вкарана е на 90к км. Цената за мен също е подозрително ниска. Утре ще ида да я видя и ако ми хареса отива на оглед в сервиз. Човека каза, че няма проблем да се закара дори в Порше да се провери. Това, което разбрах от приятел е, че има заведена паркинг щета за 300 лева, което не е нищо. Утре след огледа ще пиша повече. За тези пари си заслужава да се види :)

П.П. Разбрахме се да се чуем утре по обяд, за да се доразберем. Каза, че пътува много човека и да не стане разминаване. По телефона изглежда възпитан, пък да видим... :)

Редактирано от d`a`n`n`y
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес отиваме в сервиз. Има външни забележки: подпирана е отпред вляво, в резултат на което е смянан левия фар, вижда се и преливката на предния капак къде е правена, задната дясна вежда е леко забърсана. Иначе вратите са изпънати. Няма гуми. И 4те гуми са галоши. Вътре няма някакви забележки, като изключим факта, че задните стъкла са с манивелки. Салона е полукожа със спортни седалки с подгряване в доста добро състояние. Подлакътник отпред и отзад. Телефон. Радиото има една черта, която минава през него, изгорели пиксели или там както му се вика.

За вървенето: добре върви колата, с 4 човека и 18ки джанти си поема и се набира доволно. Двигателя работи добре, няма пушеци отзад, няма пушеци и духане от щеката за маслото. Малко високо отделя съединителя, но определено е по- ниско от моя в момента. Единственото нещо, което ме притеснява е че свети ламБата за ЕърБега. Казаха, че се е получило след автомивка.

П.П. И друга забележка: подгряването на шоферската седалка е само на кръста, не топли на дупето :gruebel:

Това е според моята компетенция. Днес в сервиза повече...

Редактирано от d`a`n`n`y
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фара с оригинален ли е сменен?

И какви са били тези майстори, че са направили капака така да си личи, не е боядисван изцяло целия или аз не разбрах нещо!?

Това за лампата на еърбега и при мен в момента свети, точно защото при почистване се мести седалката, а датчика е под нея.

При мен топли и отдолу и на гърба седалката, така че трябва да се провери.

Нови гуми 18ки са си цифра, може и за това цената да е ниска, дано всичко в сервиза се окаже наред. zustimm.gif

Редактирано от asenovb
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно да ти кажа не видях каква марка е новият фар. Иначе капака е боядисан точно над сменения фар едно много малко триъгълниче.

Друго забравих да пиша, днес проверих колата по номера на рамата и никой не си я търси. Води си се на човека от Костенец. Доколкото разбрах инцидента е станал сега зимата точно поради факта, че няма гуми. За цената ми казаха, че двамата се развеждат и искат да я махат. Колко е вярно един Господ знае...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи няма нито летни, нито зимни, защо ли са се оставили така?

Това за развода колко е вярно, не можеш да си сигурен, дано само не се окаже поредният джамбазки трик.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това са неща, за които може само да гадаеме :bia:

П.П. Не видях и резервна гума

Редактирано от d`a`n`n`y
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е добре работата.

  • Има сериозен теч на масло и антифриз в задната част на двигателя
  • Има омасляване около спирачната помпа
  • Цялото окачване отпред е за смяна + половината отзад
  • Дискове предни за смяна, накладки отпред и отзад
  • Няма никакви гуми
  • Сериозна грешка има на дросела
  • Шофьорския еърбег не си познава номера на рамата
  • Комфорт модулите дават и те грешки

Редактирано от d`a`n`n`y
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излъже ли се някой с цената какво би го чакало само steinigung.gif

Още един пример, че няма нищо евтино и хубаво!

Редактирано от asenovb
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тая цена толкова от колата ,с още 3,4 хиляди ще стане добре.Ако съм на колегата на мястото бих я пропуснал тази обява

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пръв път чувам за изгоряли пиксели на CD на Б6/Б7 .Замислям се при този удар, за който казваш дали не е хвръкнало нещо, което е счупило дисплея.

Доста неща има за правене, но се очакваше, няма как да се пребори системата.

Загледай тази - http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11333264118967211&f1=details

Видимо има забележчици, но е купувана от БГ, може да й искараш историята, километрите няма как да не са такива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи как е ремонтирана колата ако е с възлагателни писма по тях застрахователя плаща добре и 2-3х л. може да е нищожен ремонт обаче ако са обещетявали собственика по експертна оценка не се занимавай вероятно щетите са били една идея по-сериозни.

btw Сериозно ли ще дадете 17 х за а4 :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От екстрите дето е описал, ми се струва, че няма ел. нагласяне на седалките. Това копче е за лумбалния прешлен.

Освен това типично - С-лайн, куатро, екстри и накрая задните стъкла с чекръци.

Не че са проблем тея забележки, но може да помогнат при евентуален пазарлък :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От екстрите дето е описал, ми се струва, че няма ел. нагласяне на седалките.

Ако не се ползва паметта на седалките, това е предимство. Седалка без моторчета е по-лека и има по-голям диапазон на регулиране - може да слезе по-ниско.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...