Jump to content

Авточасти за всички срещани в България автомобили


Recommended Posts

Във форума съм отдавна познат, като търговец с тази моя тема:

От доста време получавам запитвания за нови авточасти, за автомобили, които не са Ауди. Най-масово се пита за автомобили от VAG-групата, но има и много запитвания за останалите марки разпространени в България.

Първоначално се отзовавах предимно на познати съфорумци, но с времето започнах да работя и с всеки, който задава коректно запитването си и е съгласен с моите цени и условия.

Подчертавам, че за територията на София рядко се съгласявам на развоз и това става само по лична договорка. За сметка на това масово приемам колеги в извънработно или необичайно време и този мой жест е добре оценяван.

За доставки извън София работя с икономичната тарифа "офис-офис" на Еконт.

Започвам да предлагам масла Castrol внесени през официалния вносител по цените на широко афишираните "директни вносители от Германия". Първоначално ще изисквам срок за изпълнение на заявката 3-5 работни дни, а впоследствие ще изпълнявам незабавно поръчките.

От по-евтините и с добри качества масла залагам на холандското Kroon Oil и отскоро на FEBI, като маслото в тубичките на FEBI всъщност е ESSO.

Телефоните за връзка са:

МТЕЛ - 0887395466

Глобул - 0895828383

Виваком - 0877372118

Виждат се и в подписа ми.

Моля имайте предвид, че за японски, корейски и автомобили от САЩ възможностите ми са доста ограничени и основно се изразяват в масови консумативи. Принципнно това е бизнес на специализирани фирми.

Допълнително съм поел ангажимента да разпространявам клубни стикери и лайстни на доброволни начала.

  • Like 9
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 4 weeks later...

Здравеи,търся задни амортесйори и предни спирачни дискове за Ауди Б4 Абт мотор 2000куб.90коня моноинж.92-93г колата е комби ако има значение.

Преди време ми уреди дискове за 100-тицата на сносна цифра,надявам се и сега да помогнеш,мерси предварително :zustimm:

Редактирано от imaxxx
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

здравей, бих искал да попитам за няколко бутончета за Ауди Б6.. Дали имате в наличност..копче за аварийните, ЕСП бутон, бутон за ел. стъкла, и бутоните за климатроник'а..благодаря предварително :)/>

Редактирано от dar7_play3r
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...

Кокич Приятелче, моля те би ли проверил за въздушен филтър, филтър на купето и накладки ( предни)  за Тойота Ярис 2007г. 1.3 Бензин?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...
  • 1 month later...
  • 5 months later...
  • 2 months later...

Здравей. Части за ауди а3 8p. ляв калник, ляв фар,основа за броня,(броня,решетка, капак след 2006г.) , кутия за въздушен филър,воден и клима радиатори. Двигателя 1BCH 1.9тди105к.с

Тел.0878550626

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...
  • 1 month later...
На 4/28/2012 at 20:22, KOKO 100 C4 написа:

Допълнително съм поел ангажимента да разпространявам клубни стикери и лайстни на доброволни начала.

Може ли снимка на въпросните ластни, че в момента не се сещам за какво става въпрос. Да знам дали да поръчам само стикери или направо и лаистни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има огромен проблем с доставката на самата пластмаса за лайстните. Дори за годишния събор нямаше достатъчно.

Утре ще ти отговоря на л.с. към кого да се обърнеш в този момент(ако въобще има смисъл) независимо, че има специална тема за фенски принадлежности.

Имам малко останали стикери, но за теб няма да са проблем.:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Забрави ме колега :hilezh:. Аз си чакам ли чакам, а колегите от форума ме подминават понеже по нищо не ми личи, че съм от клуба :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 months later...
  • 1 year later...
  • 10 months later...

Още една марка масла, която мога да Ви предложа е немската MAXXSUS.

Маслата са с отлично качество и особено популярни са тези за автоматични скоростни кутии. Ползват се с превъзходна репутация сред майсторите.

 

maxxus-c3ace5cb04ffbafg5d314ec3f7f2c70b.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлаганите от мен автомобилни масла FUCHS са немски, а не полски каквито предлага Евро07.

Мотициклетните масла FUCHS Silkolene се произвеждат във Великобритания

 

Header_Motorenoele.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

От снимката ми става ясно, че само предните стъкла са електрически. Дай ми и номера на рамата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...