Jump to content

Ауди а3 1,9 ТДИ 110к.


Recommended Posts

Здравейте колеги някой от членовете на форума да е гледал посочената кола а3 1.9 тди и ако може да каже какви са му впечатленията, защото бях се навил на бензинка 150 коня ходих да гледам 2-3 те от курници по големи курници ... и сега съм се спрял на 1.9 тди че и разхода ме задоволява като чета какво са писали др колеги за тоя мотор :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти я даде за не повече от 3000-3500 лв и не е блъскана сериозно ,става...тая кола е 97г и като гледам салона е поуморена доста..

Редактирано от nuvoari
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти я даде за не повече от 3000-3500 лв и не е блъскана сериозно ,става...тая кола е 97г и като гледам салона е поуморена..

Колега, не че нещо искам да се заяждам, ама от къде ,аджеба, измисли тея 3000 - 3500 лв., невъзможно е да се докара кола в такова състояние дори от Италия на тея пари ( лично вкарвам коли и знам к'во говоря ). Сори за офтопика, колега, колата изглежда прилично иди виж я, чуй я, спазари 300 400 лв да свали и не му мисли 110 коня е най-добрият( по мое скромно мнение ) от към вървене и разход във ВАГ фамилията. Карал съм пасат 4ка с тоя мотор градско даваше 6,5 с нормално каране. Успех с покупката :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, не че нещо искам да се заяждам, ама от къде ,аджеба, измисли тея 3000 - 3500 лв., невъзможно е да се докара кола в такова състояние дори от Италия на тея пари

Колега и аз не се заяждам,но тази кола на 90% е 97г (а до 98г интериора скърца здраво)..отделно като гледам салона е доста поизстрадал(имал съм такава кола преди години и на 250х.км салона светеше),нито гуми има ,нито нещо за което да се хванеш....За 5300 все си мисля,че може и 99-2000г. да изпадне.

Редактирано от nuvoari
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега аз ауди след 2000год А3- няма да си купя посмъртно не ми се прави предница всяко лято ... след 2000год А3-ките са с алуминиеви предници като на А4ките .. а за тия 3500лв съмнявам се да намериш такава кола толкова време се ровя в сайтовете аз не намерих на такава цена А3-ка имаше 2-3 едната нямаше дукоменти др 2 бяха блъснати ... а какво остава да намериш А3-ка като тая за 3500лв ... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A3ките до днешна дата не са с алуминиева предница ... нз кои те е излъгал за това. Иначе може и да е 97 на стъкла, не съм обърнал внимание за разлики в салона, но пак твърдя на моето, че за 3000 3500 лв не може да се намери читава а3 110кс. дори и 97 да е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич незнам какво и откъде вкарваш, ама да ми говориш че А3 базов модел 97 г. от Италия с изтъркан салон, без гуми и без нищо платено по него си струва тия 5 х.лв, май ще трябва да се ориентираш към друг пазар :hilezh: A Ivelinch0 не е лошо да попрочетеш повечко за тия A3 и да вземеш някой, който разбира на огледите с теб, че нищо чудно да те ушият с 5-6 х.лв за някой лъснат възрастен кошер..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука говорим за ДИЗЕЛ 110 коня за 3000 лв, не за бензин за 5000, не извъртай нещата ... иначе не се съмнявай, че дизела ще е възстановен 300 хилядник. Все пак се купуват за да се карат дизелите, за нови коли в магазина ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

попринцип мен ме вълнува двигателя да е здрав и читав ... другото толкова не ми е проблем ще си го оправя !

днеска се порових в нета и си харесах още една а3-чица така на външен вид като гледам е запазена, някой колега който е от софия ако я е мяркал може ли да си каже мнението ауди а3 1.9тди 131к

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ивелинчо, един колега от автокъщата му дойде А3 черна 131 коня на 250 хил км с кожа 4 врати 2001 година с ксенони, туби фабрични отзад, а бе всички екстри. Цената ще е около 7500 колата е мн хубава с 16 джанта с нови гуми. Ако се вписва в бюджета ела да я видиш външно има дребни забележки на 1,2 детайла (драскотини и точици без удари). Ако имаш интерес пиши на лично.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

попринцип мен ме вълнува двигателя да е здрав и читав ... другото толкова не ми е проблем ще си го оправя !

Напротив колега,една кола си личи най-вече по салона и вида като цяло,а умазана ли е и раздрънкана няма оправия..а двигател се прави или намираш от някоя англичанка за 1000 лв и си ти...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги събота пътувам към софия да видя определената а3-ка и да я взема съответно ако всичко е ок!

Някой случайно ако я е гледал тая а3-ка може ли да ми каже какво му е впечетлението да не стане така да отида напразно защото дори съм си пуснал отпуск само и само събота да съм в София ето я а3-ката :)Ауди А3 1.9 ТДИ 110hp

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте Колеги искам да се похваля вече съм горд собственик на Ауди а3 1.9 ТДИ 110 коня ! Просто незнам как да го опиша ... аудито е пушка не съм вярвал че толкова готино и приятно ще върви дизелчето ... просто съм без коментар ! Поздрави на всички !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...