Jump to content

Recommended Posts

Здравейте на всички нов съм във форума и имам въпрос. Искам да си купя ауди а4 2.5 тди 163 к.с. доста мнения изчетох относно този мотор , но така и не разбрах доволни ли са хората от този мотор и като цяло от автомобила :) Насочил съм се към модела комби и искам да е с ръчна скоростна кутия . Очаквам мненията ви :))))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tези версии на мотора (163 коня, код започващ с В) са сравнително безпроблемни, стига да не са милионници. Гледай и избирай внимателно и няма да сбъркаш. Тегли си стабилно двигателя, разхода не е от най-приятните, но за шестак не е зле. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята кола е точно като описаната от теб - а4 2.5 тди 163 к.с, авант, с ръчна скоростна кутия. От близо 4 години я карам, адски съм доволен. Избирай внимателно и скачай :zustimm: Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл във форума, колега (аз самия съм още "зелен" :) )...

Зачудих се какво те накара да се спреш на модела 2,5 tdi? Не ме разбирай погрешно - нямам намерение да те разубеждавам. Просто в момента и аз търся возило, но се спрях на 1,9.. и ми е интересно как ти направи своя избор :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл във форума, колега (аз самия съм още "зелен" :) )...

Зачудих се какво те накара да се спреш на модела 2,5 tdi? Не ме разбирай погрешно - нямам намерение да те разубеждавам. Просто в момента и аз търся возило, но се спрях на 1,9.. и ми е интересно как ти направи своя избор :)

Привет ! :) Спрях се на този мотор основно откъм вървежа и динамиката му друго си е V6. Поддръжката не ми е проблем откъм средства и все пак доста обстойно ще оглеждам състоянието на мотора при покупка . Разхода също не ми представлява проблем и за тези кубици и к.с. е приемлив . За точно този мотор знам от доста източници , че е най-изчистения откъм проблеми и грешки . И малко по-незначителен , но пък и важен за мен е и звука :) . Като цяло за автомобила искам да е комби и с ръчна скоростна кутия. Друго което не е чак наложително но ще търся в автомобила искам да е S-line. Това е към което по-конкретно съм се насочил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...