Jump to content

SAMSUNG Galaxy Series


Recommended Posts

не ми харесва нещо огнената лисица. свикнал съм с опера, синхронизирате, табове и спееддайъла.... върнах на версия 11 и няма проблем засега друг бразър не ми се търси да го свиквам отначало

А защо не ползваш Mozilla ?

Аз ползвам стоковия (хром) и dolphin browser.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

стоковия на ицс не е хром. хрома ми е алтернативен...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво мислите за този SGS III mini.

Утре е официалната му премиера. Предвид,че SGS III ми е малко големичък, този вариант дали е добра идея?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Galaxy S III mini Официално.

Мнения?

Няма нищо общо с истинския С3. Според мен мини-то би трябвало да бъде същия черколяк в по-малък размер, пък то е съвсем друго. Не че на тоя хардуера му е лош де - който му е ок с размера да му се мята, и 4.1 си има даже.

Редактирано от aRobben
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко впечатления от Note 2 (Android 4.1.1):

- в ръката стой по-удобно от стария, т.е. от ергономична гледна точка е ОК;

- много бърз - SGS3 с 4.0.4 е доволно бърз, но тази плочка е още по-бърза;

- дисплея ми се стори недостатъчно "светъл" (може и заради осветлението в магазина да е било :gruebel: );

- камерата е като на SGS3, т.е. някаква осезаема разлика не видях;

- комбинацията от голяма екран и тънка рамка на пръв поглед "маскира" физическите размери, но като сложиш S3-та до него разликата е осезаема;

- S-pen-a беше изваден (или откраднат), така че не можах да го тествам за съжаление :(

За мен лично единствен недостатък е дисплея, защото просто не съм фен на AMOLED-технологията, но като цяло мисля, че Note 2 ще надмине по продажби първата версия. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Имам сериозен проблем, след (зло)употреба от страна на двамата ми синковци :rolleyes:. На лентата/toolbar-а на телефона, вместо четирите икони (с phone, contacs, messages, home), има само една - applications, а като вляза в менюто - се появява пак само 1 иконка - home.

Има ли начин, освен с reset :( , да се възстанови отново toolbar-а с четирите икони?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма нужда нищо да рестартираш. Просто задръж иконката, която е разместена/изтрита с пръст и я пусни където искаш на екрана.

И мойте терминаторчета ги правят редовно тези "оптимизации":-)

Редактирано от Thor
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто задръж иконката, която е разместена/изтрита с пръст и я пусни където искаш на екрана.

За екрана няма проблеми, но не мога да сложа такава икона в туулбара, защото при задържането й в туулбара се появява REMOVE :unsure:

Други идеи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм, странно! Би трябвало свободно, като при Win7 например да можеш да движиш и организираш иконите по екрана и "бар-а".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От вчера съм с Галакси 3.Нов съм с модерните шукарии, имах преди 2-3 години експерия и познавам основните функции на андроида/тогава мисля беше 2,0 и т.н. версии/ Сега с 4 не, че е по-различно но........

Няколко може би за вас смешни въпросчета:

Имам някакви приложения като вестник Билд, които постоянно искат да се ъпдейтват, как да им кажа да не се ъпдейтват освен, когато аз искам?

Тапаталк да си го закупя ли от Апстора или няма смисъл?

Кажете някакви Аппсове, които са нещо като задължителни за широк кръг потребители.

Сложих Скайп и Суратбуквар, имам и някакви, които са си стандартни за тук/Германия/ нашенски си сайтове за информация, спорт и т.н.

За рутване и други Къстъм екстри не съм мислил още защото не съм запознат достатъчно и не знам каква е ползата от цялата схема???

Има ли някакви сериозни предимства и дали гаранцията след това ще важи?

Синхронизацията с Гугъл акаунта автоматично ли се прави или трябва аз от време на време да я правя, за да не се губи информация?!?

Това съм си харесал за предпазване на екрана и задния панел, някой с препоръки в тази насока?

http://www.amazon.de/Bayern-M%C3%BCnchen-Kunststoff-Schutzh%C3%BClle-Samsung/dp/B00A0U0VC2/ref=lh_ni_t_mi

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тапатолка струва колкото кутия цигари.По принцип ме кефи апа и аз лично съм си го купил за да съпортна пичовете.Иначе има отде да се свали и фриrolleyes.gif

Зависи,но ако рутнеш ти отпада гаранцията.Специално за Нексус може пак да заключиш Бутлоудъра и си важи гаранцията zustimm.gif

Редактирано от Fitil4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... но ако рутнеш ти отпада гаранцията.... zustimm.gif

Не съм съгласен, пич.

Последния път, ми се наложи да ползвам гаранция, и им го оставих роотнат с къстъм ром и кернел.

Върнаха ми го след две седмици, отремонтиран, без да кажат нищо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля да рутвам, но не съм много наясно какви апсове мога да му бодна, които да имат приложение в "реалният" свят!?!

Нещо за удължаване живота на батерията, че чувам повече от 48 часа било утопия с този телефон?

Имам някаква навигация, предполагам инстлирана от Самсунг, звучи малко тъпо но......не прилича нито на Айго нито на Том Том нито на някоя друга от разпространените!Има ли смисъл да си инсталирам някоя друга или?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Батстанчо, с кой Андроид си - ICS или JB?

Повечето "Андроиди" идват прилично "заредени" и ..... ето все пак някои полезни приложения:

- за нет - Chrome или Dolphin,

- за видео - BSPlayer (работи с NAS) или MXPlayer,

- за музика - TTPod

- TuneIn Radiо,

- WhatsApp,

- предполагам имаш вграден Polaris office, т.е. не ти трябва нищо допълнително за работа с документи в общия случай,

- Samsung AnyConnect,

- 2X Client RDP/Remote Desktop,

- FuelLog - Car Management,

- NAVIGON Europe - това е платена навигация, ако не са ти достатъчни Google Maps & Navigation,

Честито за новата придобивка! :zustimm:/>

Редактирано от Thor
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...