Jump to content

Цена на дискове, накладки и амортисьори!!


Recommended Posts

модела е 2000година. ако може да ме ориентирате за цени за дискове, накладки и амортисьори. мерси.

Редактирано от RaDi_b4
Редакция на заглавието!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

модела е 2000година. ако може да ме ориентирате за цени за дискове, накладки и амортисьори. мерси.

Махни 20% от цените в сайта който ти е дал колегата и ще се ориентираш и сам вече .. :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Махни 20% от цените в сайта който ти е дал колегата и ще се ориентираш и сам вече .. :)

Да бе с дискове и накладки Делфи или Брембо???

Колега, ако имаш интерес ми драсни л.с.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че за тези цени който са дадени във въпросния линк могат да се намерят и варианти на АТЕ които мисля че са много по-добрия избор от БРЕМБО и ДЕЛФИ като не искам този пост да се тълкува като заяждане.Просто говоря от личен опит.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че какво им е на Брембото ? .

Оплакват се много колеги, че се кривят. Мога да ги предлагам, но не го правя. :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оплакват се много колеги, че се кривят.

Е то от коя ли марка не са се оплаквали колеги .. Ако следваме тази логика, трябва да караме без дискове :)

Аз пък за Брембото имам други наблюдения и то при коли, които кривят много повече дисковете от Ауди и там Брембото се справя сравнително добе .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дал съм въпросния линк като ориентир на момчето оттам нататък варианти много и с цените и с качеството и нагоре и надолу.Аз самия не съм ползвал въпросните марки освен TRW(но за части по окачването), просто като е късно да звъня по магазини и се ориентирам от сайта горе-долу

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...