Jump to content

непознат бутон


veso1983

Recommended Posts

Ами то се вижда, има микровълнова печка в колата :hilezh: . Всъщност изключва вътрешния обем на алармата, като си заключиш псето вътре

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Връзка с кораба майка :) . Включва и изключва обемните датчици на заводската аларма.

Edit: не видях че са ти отговорили.

Редактирано от Pitkin
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да ви кажа,може да се смеете ама днес ми се затворих вътре в колата да ги пробвам.

заключваx няколко пъти колата и мърдаx вътре :D ама нищо не стана!!

как да разбера дали работят?? :gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АМи по обратния начин-включваш датчиците, заключваш се вътре и помръдваш и би тр да се включи алармата. Мисля, че когато датчиците са изключени светва диодче на самото копче за тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Самото копче почва да свети по-силно когато е задействано -> датчиците са изключени.

Когато свети по-слабо -> Датчиците са включени.

Самите те не се задействат веднага. Алармата се задейства със закъснение, и дори да отключиш ръчно вратата и да я отвориш веднага след заключването от дистанционното - нищо няма да писне.

Заключи се вътре и изчакай 30-на секунди. После мърдай ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Датчиците работят, но може да са мръзни (зацапани) от прах и прочие. При мен "шофьорският" действа, чак когато си допра пръста на колонката, останалите задействат алармата като им махнеш от 10-тина сантиметра. :bia: Успех !

Ааа ето това са ти въпросните "идиотски" сензори, датчици и т.н. поне това е на а4 :zustimm:

post-69763-0-32206400-1345720382_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...