Jump to content

Audi възражда култовото Sport quattro


DoH_KuXoT

Recommended Posts

култовото Sport quattro

за мен старото си е типичен хулиган , вандал. Това ми е малко Евгени Минчев - ламинатен лъв

Редактирано от DoH_KuXoT
  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Липсва този култов модел в гамата на Ауди, дано наистина го възродят :gut:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адското е :flehan: Че в тоя си вид няма да излезе няма, но дано поне да е максимално близо до концепта, Ауди от край време вадят адски добрите концепти дано и почнат повечкото от тях да намират приложение във този си вид.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Цитирам: Новото Sport quattro ще запази традициите и под предния капак. Там ще се монтира двигател с класическата за Audi петцилиндрова архитектура с турбокомпресор. 2.5-литровият мотор ще развива 380 к.с.

http://fakti.bg/avto/46740-audi-vazrajda-kultovoto-sport-quattro

по темата : Ако тази кола се пусне по пазарите според мен ще се копува ... :zustimm: страхотна е !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единствената кола, според мен, на която белият цвят й отива. Почвам да събирам от банички :).

Ти какви банички хапваш бе колега :hilezh:

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A бе, аз не виждам много общо между оригинала и новата версия...

Не казвам, че е зле.

Дай Боже, да видим на живо едно приличащо на оригинала Sport Quattro (червеното) в скоро време. bia.gif

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази кола няма нищо общо със Sport quattro , махам емблемите и се получава японско , корейска жабка .С тази мощност има да яде шамари .... :hilezh:

Но все пак , да излезе на пазара ще видим наместника - въпреки че той си остава един завинаги :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве тва дали най-после ще бие GTR-а?

Щот хлапетата по форумите само за тоя GTR говорят, а и не само те :D

Искам да кажа, че това ауди трябва да се яви пряк конкурент на годзилата...

А не знам що го снимат със старото куатро, няма нищо общо с него, само задния страничен джам е подобен.. ама по-нисък.

Редактирано от SpeedyMan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми щото е почти същата концепция - спортно купе с предно разположен мотор и 4х4. R8 минава в друг клас според мен...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен, бъркаш... по твоята логика и TT,S5/RS5 трябва, да са конкуренти на GTR... R8 си е при GTR, а това ще е една идея под него... разположението на моторите не играе роля за сегментите, всякои производител си решава, за даден сегмент какво разположение да използва на агрегатите и т.н....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен, бъркаш... по твоята логика и TT,S5/RS5 трябва, да са конкуренти на GTR... R8 си е при GTR, а това ще е една идея под него... разположението на моторите не играе роля за сегментите, всякои производител си решава, за даден сегмент какво разположение да използва на агрегатите и т.н....

А кое играе роля при сегментите? Цената?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много общо питаш... ама ако трябва цената, да е определяща за сегментите, то GTR трябва да го пратим в класа на хечовете на ауди... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и да са горе долу един клас с GTR-a, но това е доста под кончетата на Годзилата. А R8 е съвсем друг клас :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...