Jump to content

Recommended Posts

  • Отговори 359
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Моите Continental TS850 са румънски,но мога да кажа че са супер!Ровят като танк из преспите!Благодарско на Коко и Весела Коледа на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Мисля, че това е най-доброто за сезон зима 2012 - ContiWinterContact™ TS 850

Понеже модела е нов ще можем да споделим наблюдения след няколко месеца, сигурен съм че няма да има недоволни.

Успех

Перфектна гума - ContiWinterContact™ TS 850

Имам много-добро мение и за Bridgestone BLIZZAK LM-32

Безопасно пътуване на всички!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм с ТС850.

Доволен съм, тръгвам - спирам. През сняг гази добре. Отделно при изпреварване на магистралата като нагазя в/у непочистената част колата остава стабилна. Та засега е добра гумата, но мисля че реално каквато и да е марката първия сезон всяка гума е добра. Наистина добрите гуми остават така поне 3 сезона, така че ще видиме догодина как ше е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз питах, защото на мойте, поне според първите 2 букви от дота, пише че са произведени в Manufactura Nacional De Borracha S.A.R.L., Porto, Portugal.

На сухо, мокри и сняг са много добре. На лед май очаквам много от тях и ми се струват не мн. добри. Но пък като знам, че за чист лед стават гуми само с шипове...може би и там са добри.

Аз ги купих, защото освен, че са нов-подобрен модел от тази година, имат и износоустойчивост 1.0 според АДАК. А за основно каране по сух път и много км, това е много важно :). Говоря за ТС850. Но както каза колегата по-горе - ще видим през следващите сезони как ще се държи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

И аз от тази зима съм с Continental TS 850.

Никакви грижи по сняг, лед, сух и мокър път... За първите 5000 км няма видими следи от износване, което ме радва.

Гумите печелят всички тестове на ADAC, Autobild, Kolesa.ru и др. за най-добра гума, така че съветвам всички колеги, които могат да си ги позволят, да си ги вземат без притеснения, наистина най-добрите зимни гуми!

http://www.adac.de/infotestrat/tests/reifen/winterreifen/2012_winterreifen_Test_205_55_R16.aspx?ComponentId=147067&SourcePageId=31821

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да питам някой с куатро може ли да потегли по не много малък баир с чист гладък лед? Аз само върху такъв път не можах... явно съм много зле. Питам, за да знам дали имам шанс при потегляне на светофаар с някое такова :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз точно вчера по баир с ледени коловози си правих експерименти с потегляне нагоре (пътчето към манастира в Младост2, най-стръмната част). Никакъв проблем. Не тръгва веднага нагоре, буксува известно време, но лека полека зацепваше. На слизане при натискане на спирачката ABS-а тракаше нон стоп и нямаше почти никакво спиране, та беше си доста хлъзгаво. Все пак си зависи и има някои условия в които нищо не може да ти помогне, гумите си имат лимит, важното е 4-те да се въртят и ако е така и не драпа, лимита е достигнат.

Аз съм с торсен и 4 нови Continental TS850.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

Някой има ли с впечатления за uniroyal ms plus 77,опитвам се да го сравня с bf goodrich g-force winter ???

 

И vredestein snowtrac 5 дали е шумен като vredestein snowtrac 3 ???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...