Jump to content

Recommended Posts

  • Отговори 359
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

1 Семперит груп НЕСЪЩЕСТВУВА , те са на КОНТИ ГРУП.

2 Сава(зимна) е отлична гума и е на ГУДЙЪР ГРУП.Лятната за повече от 2 сезона нестава.

3 Дебица е полска по принцип и е на Гудйър груп.

4 Ласа са доста добри гуми и здрави и устойчиви на физически интервенции(дупки)

5 Поларис е на Барум и са пълен боклук,а изпусна налягането с 0,5ат. да падне и в първата дупка са заминали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А цени за гумите има ли или са тайна.

Въпроса ми е към @Don_Diego оставам с впечатление, че казваш че имаш от Контенентала гуми за продажба, но нито на колегата по-горе нито на мен сподели цена, може и да бъркам но предлагаш ли ги или не. Нов съм във форума и не съм запознат с това кой какво предлага, затова и питам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Само уточнение .

На мен Don_Diego ми каза цена веднага след запитването,

остава да уточним подробностите .

Доволен съм от отношението му .

Може би има някакви технически или Support недoразумения .

Редактирано от V.8
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А що си мислите,че трябва ВЕДНАГИЧЕСКИ да ви се отговаря?

И що питате Ванката(Дон Диего) след като всички сте АЙТИ спецове и си гледате цените в онлайн магазините за гуми,и тестовете на АДАК за Вас са меродавни?

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе ти мъж ли си или си "стара мома", питам че защото се държиш като такава :D

Не мисля че съм писал бог знае какво, че да съм заслужил подобно отношение на някаква "кривотия".

Попитах най-нормално дали човека се занимава с това, защото от предходните постове с такова впечатление останах. Нещо ненормално в това?? Едва ли...

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цени пиша винаги на лични (лично предпочитание).

Надявам се да съм отговорил на всички (ако съм пропуснал някой да пише ЛС) :zustimm:

ПП: Не се дърляйте за глупости, отговарям във възможно най-кратък срок.

И една молба към всички - не питайте за дот и страна производител на гумите - отнема много време да се провери, пък и ние не можем да си избираме дота - каквото дойде това е. Благодаря за разбирането :flehan:

Редактирано от Don_Diego_
  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ползвах едни , сега ще са и втори сезон Michelin Alpin A4 мисля че е модела. Значи колата беше много стабилна на пътя. Във Враца зимата обича доста да вали и навява и мога да ви кажа колата някоя вечер като я оставя навън вали я и на сутринта паля и потеглям без да рина. Като цяло с тези гуми не съм заглъзвал никъдеи горещо ги препоръчвам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо видях тема на друг колега относно зимни гуми относно Gislaved Euro Frost 5.

Между Continental WinterContact 850 и Gislaved Euro Frost 5 кои да избера?

И за Gislaved съм чувал добри отзиви,но какво ще кажете вие?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

830P е с асиметрична шарка и е предназначена за високия клас автомобили (макар да се предлага и на по-малки и масови размери) :zustimm:

850 е наследника на 830 и е за най-масовите размери

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има хора от форума, които не са доволни от 830Р - шарката не е толкова "агресивна" и не копаят добре в снега, но за сметка на това са доста по-тихи и с по-добра устойчивост на аквапланинг заради повечето канали на гумата. Те и затова са за по-сериозни коли, дето няма да ги завреш в преспите, а спокойно ще си круизваш по заснежената магистрала без да ти пука :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На твоя размер мисля с пресен дот ще намериш само 850 :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо видях тема на друг колега относно зимни гуми относно Gislaved Euro Frost 5.Между Continental WinterContact 850 и Gislaved Euro Frost 5 кои да избера?И за Gislaved съм чувал добри отзиви,но какво ще кажете вие?

Toзи Гиславед , за който си чувал добри думи вече не се произвежда. Този за който ти говориш го няма в нито един тест сред препоръчителните . Сам си прави изводите. Класацията на ADAC е сравнително ясна и разбираема.

Ако имаш пари да се поглезиш Континентал, ако не Семперит....а ако имаш много пари отиваш на Канарските острови... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Канарските острови отпадат,ама Континентала ще е гумата!

Ама май пак ще са 15-ки,въпреки че ми се иска 16-ки ама 300 кинта разликата./111 кила нафта/ :lol: :lol: :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да ви питам за Ауди А8 12 цилиндара 450 коня 4х4 кави зимни гуми да му взема сега съм с летни и размера е 255/40 х 19!смятам да го карам с същите джанти но бих желал да ми препоръчате някакви гуми.Кава марка?Благодаря ви предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На този размер само топ марките правят гуми - та което и да вземеш няма да сбъркаш :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги изпаднаха ми GISLAVED NORD FROST с дот 07,в отлично състояние и ги взех.

Въпросът ми е гумите добри ли са,какво да очаквам от тях имайки предвид,

че са с заготовка за шипове,нямат такива,но има дупки.

благодаря :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-скоро ДОТ-а може малко да те притеснява, ако е поостарял каучука и е загубил пластичността при ниски температури. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...