Jump to content

Дисплей на A6 + други въпроси


bachev

Recommended Posts

Здравейте колеги,

Карам А4 - '96, но ми е малка вече и мисля да минавам на A6 - C5.

Намерих една прилична бензинова. Работи добре, окачването не тропа, vag-com не показа грешки по двигателя и основните компоненти, НО:

- дисплея на таблото работи размазано, собственика ми обясни, че като е по-студено работи по-добре. Каква е зависимостта студ/жега/дисплей и колко струва смяната му (лесна операция ли е?)

- vag-com даде, че airbag-a отпред в дясно е 'disabled' + още някаква грешка. Интересното, е че лампата за еърбега на таблото не свети постоянно, както когато е прецакан, а само в началото мига няколко пъти и утихва. Совственика говореше, че като седнеш и мерело тежестта и затова мигало. Някакви насоки, че на мен това с меренето на тежестта ми се струва неправдоподобно?

- На таблото ми давеше също inspection и service, знам че едното трябва да се нулира при смяна на масло, другото за какво беше, общо обслужване ли? Също има ли вероятност да са прецакани и да си светят постоянно? Как да се опитам да ги нумирам от таблото или от vag-com-а?

- Последния въпрос какво друго да гледам? Как да оценявам турбината например? Ей такива насоки ако имате? Иначе в крайна сметка ясно, че всичко е късмет!

Поздрави,

Бачев

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=6559 Колега тази тема може да ти бъде полезна.

1.Смяната на дисплея с нов струва около 200лв.И при мен е така като е горещо не се вижда,като е по-студено се вижда.

2.За Еърбега съм чувал че има такъв датчик,който според тежестта преценя дали да активира възглавницата или не(ако е седнало дете например да не се активира при ПТП).

Редактирано от Shash
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да диплея така си заминава. на студено работи, на топло не.

цената е 90 лв дисплей и 50 лв монтаж.

за айрбега няма такава хава да мери дали има пасажер, на а6 с5

най вероятно или буксата под седалката се е прецакала и са го деактивирали, или са направили някоя мушенгия със светодиода на таблото.

ако грешката е само в страничен бег, не е кой знае какво.

виш ако има краш дата, тогава сигурно е удряна и е елеминиран.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами тя грешката си го пише. краш дата еди кво си и т.н. четеш си айрбега с ваг0комчето и то ще си ти каже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

колега,би ли ми казал от каде да се снабдя с един дисплей на борда и за моята,тази цена ми се вижда по-прилична ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...