Jump to content

Мнение за конкретна кола обява


Recommended Posts

Колега, изглежда добре на тези снимки, ама пък те са едни... Иначе ми се струва, че реална кола! Преди да са те метнали, че няма читава 1.8Т куатро за тези пари, макар и на 16 години, че е на 1 млн км и т.н., иди гледай с ВАГКОМ(има някаква грешка по управлението на двигателя що свети тази лампа), покарай, договори още едни 100-200-300 лева надолу и плащай смело! :zustimm:

Успех!

Редактирано от Proff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бива колега, изглежда запазена като за 16-годишна кола...не знам за мен лично виж нещо по-новичко не се хвърляй.Успех :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля,че щом двигателя е толкова прашен и немит от една страна е добре,значи не е имало течове от него,но и не е карана дълго време.Моята като я купувах беше в същото състояние,прах и мръсотия,много съм доволен вече 4 години от нея.И аз мисля,че колата е добра за покупка.

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Taя кола ще иска ново табло, това е толкова разлепено че не могат да се видят чистачките, а какво остава да работи обдухването на стъклото... Иначе също не ми харесва тоя бял мокет, който ще е винаги мръсен и това, че е с най-базовата възможна визия. Цяната обаче е хубава, макар че за още малко отгоре има всички шансове да изпадне и доста по-добра оферта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледаш на място, но колата действително изглежда прилична и това, че не е мит мотора е добър повод за оглед :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...що свети тази лампа...

това е лампата за ръчната спирачка

Свали му цената на 2900-3к и я вземай

виж дали работи климатроника

Салона е учудващо запазен в сравнение със салоните на някои на по 165 к 'реални' :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно е , че е малко постна. Но незнам защо ми се струва реална пред парфиумираните и напудрени 'коли'...Да добавя след маене чудене разпитване мисля , че искам следващата кола която да карам е А4 1.8Т куатро..Мисля , че към 4500лв. ще са парите с които ще разполагам. Ще поизчакам пък да видим , някоя форумна и т.н. Ако някой иска да сподели нещо моля да заповяда принципно ще гледам да е от Пловдивския окръг , пък може и от София кой знае..Благодаря за сегашните мнения , ако видя още нещо интересно ще постна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понякога е по-важно колата да е читава, отколкото да е с всички екстри.

Навремето като вземах предишната ми, беше с ръчки на задните стъкла и още някакви неща ги нямаше.

После 5 години ме вози без грам дефект и никога не съжалявах, че я взех :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е много читава колата си струва да кажем, макар че не всеки би се хванал да сменя табло, иначе още една хилядарка към бюджета и нещо след 97-ма. Поне да е с новото табло, че с тия крушки е малко измъчена работа. Ще може и нещо по-готино да се избере като модификация, вярно няма много ставащи коли на пазара, но и тук само се гадае, че тая я бива понеже човека не е мил двигателя и салона не е мърляв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втората има повече потенциял. Няма разни тунинги,спортно окачване,горубленски тунинг по таблото :hilezh: което говори че колата няма да е карана на "прекъсвач"

ОБАЧЕ: вече като чуя че жена я е карала :gruebel: се сещам как жена ми влвзе в една дупка и строши картера :steinigung:

Но определено втората си заслужава да се погледне. Покарай я,виж дали хвърля водата. Като я палиш виж дали мотора върти на "желязо" и ако ти легне на сърцето ,я вземай :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да попитам има ли проблем при газифицирането на 1.8Т куатро...

Не,колегата над твоя пост ще потвърди,той е с такава машина,но има още един багажник на аванта

Редактирано от integrale45
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...