Jump to content

Тампони 100/Q/2.8


dinox

Recommended Posts

Здравейте,

Някой ако е сменял да ми каже какви тампони освен тези на трапецовидната щанга и на амортисьорите трябва да се сменят отзад. Искам като сменям да знам, че не е останало нещо което да потропне след 2-3 месеца.

Благодаря предварително

ПС: Колата от подписа е 1991

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой ли не е сменял? Има там някакви тампони на магарето които никъде по каталозите не ги намирам. Дайте съвет?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

post-3191-1151051552_thumb.jpgНяма спасение! Никой явно не иска да помогне. Последен опит! Значи пращам и една рисунка. Става дума за позиции 1 и 2. Ако някой се е сблъсквал с такива проблеми да каже откъде да ги търся тези тампони - определено моите са за смяна.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами писах му, ама той ми каза, че излизат два тампона за Q'то. И за тази щанга сигурно е така, въпреки, че на щангата са 3 тампона, но два от тях са еднакви което е ок - от тях ще взема 4 бр. За тези тампони съм наясано. Скъпи са, но ще ги сменям! Питам за другите, щото като я качих на повдигача - цялото магаре ми играе. Та ако някой е сменял да обмени опит, щото накрая ще взема някакви по размер и ще го замажа по нашенски, а сърце не ми дава :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами писах му, ама той ми каза, че излизат два тампона за Q'то. И за тази щанга сигурно е така, въпреки, че на щангата са 3 тампона, но два от тях са еднакви което е ок - от тях ще взема 4 бр. За тези тампони съм наясано. Скъпи са, но ще ги сменям! Питам за другите, щото като я качих на повдигача - цялото магаре ми играе. Та ако някой е сменял да обмени опит, щото накрая ще взема някакви по размер и ще го замажа по нашенски, а сърце не ми дава :-)

Батко, само това което е отбелязано с 5 на картинката, би излязло за теб 520лв/бр за теб и това е много добра цена.. просто този тампон го има само ОЕ.. още ли искаш да сменяш всички тампони? :hilezh:

това което си оградил като 3 е малко по-човешко около 40лв, пак с отстъпка, там ти трябват също 2 бр.

4 и 6 са едно и също нещо и пак е ОЕ и е по 65лв/бр, а ти трябват 4 съответно

малко по-долу и в ляво от това което си оградил като 1 има едно тампон4е, което е най-тънкото от цялата работа - само 23лв/бр, две ти трябват такива.

има едни щангички - разтяжки на задния мост (443 505 351(352) Р), които също се разбиват и са от порядака на 150лв/бр, а ги и няма на всичкото отгоре. оригиналните там също са много скъпи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Батко, само това което е отбелязано с 5 на картинката, би излязло за теб 520лв/бр за теб и това е много добра цена.. просто този тампон го има само ОЕ.. още ли искаш да сменяш всички тампони? :hilezh:

това което си оградил като 3 е малко по-човешко около 40лв, пак с отстъпка, там ти трябват също 2 бр.

4 и 6 са едно и също нещо и пак е ОЕ и е по 65лв/бр, а ти трябват 4 съответно

малко по-долу и в ляво от това което си оградил като 1 има едно тампон4е, което е най-тънкото от цялата работа - само 23лв/бр, две ти трябват такива.

има едни щангички - разтяжки на задния мост (443 505 351(352) Р), които също се разбиват и са от порядака на 150лв/бр, а ги и няма на всичкото отгоре. оригиналните там също са много скъпи.

Супер - ти ми дай (3) за 40лв. бр. :-) - нещо грешиш, защото това е сферичен тампон с няколко вложки за който Димо ми даде добра цена, но ако кажеш ще ги взема от теб :-). Тази джиджавка която казваш, че е 520 си прав, ама става дума за цялата скоба, а тя си е ок. Може би съм се заблудил, че в нея има сменяем тампон, ама май няма, т.е. сменя се цялото. Аз питах за това тампонче което съм оградил с 1 и 2 - те са еднакви. Дай на лично координати да не занимаваме форума с цени :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами може наистина да има грешка някаква с позиция 3, щото на мен под този номер 4D0 511 523 C, ми излиза съвсем обикновна цилиндрична втулка, отвън и отвътре е метал, между тях гума. втулката е с дължина 36мм във външната част (към носача) и 58мм във вътрешната (там където се стяга с болта). Диаметрите и са съответно 58мм (външен) и 12мм вътрешен.

номер 1 и 2 дето си оградил си е част от магарето.. единственото тампонче за което се сещам там е тампончето на стабилизиращата щанга.. ако е то.. нема се шашкаш не е скъпо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...