Jump to content

Обмислям покупка на това Audi S6 2,0 Turbo 4x4


Recommended Posts

Колата 100% е 11.1996г., не виждам нищо лошо в това, ако има интерес да се вдигне цената за да се спечели повече, освен това такива коли не се срещат всеки ден...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехе, значи като отидеш да си купиш хляб и понеже сте се наредили 5 човека ти вдигат цената на насъщния, така ли? :hilezh: И точно такива коли са под път и над път! ;) Седаните са екзотики! :rolleyes:

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехе, значи като отидеш да си купиш хляб и понеже сте се наредили 5 човека ти вдигат цената на насъщния, така ли? :hilezh: И точно такива коли са под път и над път! ;) Седаните са екзотики! :rolleyes:

Така е седаните са си екзотика, а комбинизони на път и под път, ама ако още някой пусне тема цената може да се вдигне с още 500лв. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не бих я взел. Много е екзотична. Иначе е запазена.

И не ми се вярва това да е реалния километраж. Поне на 300к е .

Редактирано от SpeedyMan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази кола е като при Мерцовете има едни двигатели 5 цилиндрови дизели, 231 кс, разработени от AMG, и се монтират само на С 30 AMG. Бях се навил много за такъв, но читав екземпляр от преди 3-4 години беше към 30к лв и нещо дръпнах ръчната лекички, като разбрах, че са доста скъпи частите за тях, има ги, но са си цифра, т.к. са разработени от AMG ми каза един джамбазин. Та така е и с това Ауди май.

Но като се замислиш колко ще го караш-да не би да му въртиш по 30-40к км на година?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много интерес към въпросната кола. Сигурно са му запали ли телефона и хоп цената скача :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък ми изглежда много свежа на снимките, единствено предната броня не ми допада и не я открих никъде в пакетите за Ц4 на ABT.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гледана е вече,салона е добър,няма видими следи от удари,топката на лоста е смазана от държане,мотора като загрее тресе здраво,компа е записал 65535,и няма триене,мотора на климатроника за централната клапа,е умрял,виското е с луфт и едвам върти,за накладки е колата .Предната врата хлопа здраво,и е сглобена набързо.Като цяло колата лови око ,отказаха да се ходи на сервиз,пазарлък няма...

За 10 минути толкова,отказахме се да я разглеждаме повече,грешките в обявата говорят за не професионализъм,ако бяха отворени автоджамбази всичко вече щеше да е приключило.

  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако тази кола има колекционерска стойност и някой му се прави, защо да не я купи и след време може дори и да спечели от нея. Щом хващала окото :gruebel: Все пак не се срещат такива коли вече толкова често.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гледана е вече,салона е добър,няма видими следи от удари,топката на лоста е смазана от държане,мотора като загрее тресе здраво,компа е записал 65535,и няма триене,мотора на климатроника за централната клапа,е умрял,виското е с луфт и едвам върти,за накладки е колата .Предната врата хлопа здраво,и е сглобена набързо.Като цяло колата лови око ,отказаха да се ходи на сервиз,пазарлък няма...

За 10 минути толкова,отказахме се да я разглеждаме повече,грешките в обявата говорят за не професионализъм,ако бяха отворени автоджамбази всичко вече щеше да е приключило.

провери ли какво пише в документите като обем на двигателя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак стана ясно, че прекаленото хубавото няма как да е евтино.

Иначе жалко!

Колата наистина е за ценител, който е склонен да налива пари в кола с колекционерска стойност.

Благодаря отново на всички, които се включиха в темата с насоки и мнения. :flehan::respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази кола е като при Мерцовете има едни двигатели 5 цилиндрови дизели, 231 кс, разработени от AMG, и се монтират само на С 30 AMG. Бях се навил много за такъв, но читав екземпляр от преди 3-4 години беше към 30к лв и нещо дръпнах ръчната лекички, като разбрах, че са доста скъпи частите за тях, има ги, но са си цифра, т.к. са разработени от AMG ми каза един джамбазин. Та така е и с това Ауди май.

Но като се замислиш колко ще го караш-да не би да му въртиш по 30-40к км на година?

нищо общо с истината за тези автомобили :stupid:

нито са скъпи частите, нито са рядки. но за това че са здрави, две мнения няма :zustimm:

и да, аз въртя над 30к на година на такъв автомобил :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е с ААN мотор. Колата е с чип. Като цяло е хубава кола, но има забележки по брони, боя и салон. Като е пребоядисвана, салонът е правен. Колата не е на тези километри.Бих препоръчал покупка на цена около 7-7400 лв.

По-късно ще драсна още подробности.

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехе четвърта страница за тая кола! Браво :hilezh:

Иначе нали ви казах че не е за вземане? Що не вЕрвате на батя си?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич, не ти знам колата, но може тази да се окаже доста по-добра от твойта. Колата не е лоша, но ще има разходи като при всяка кола. Във форума има доста по-окаяни подобни екземпляри.

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...