Jump to content

Оригинални масла, Консумативи и Авточасти на Топ цени.


Recommended Posts

  • 1 month later...

Колегите са супер точни, дават най-ниските цени на запитаните от Вас части, като предлагат дори няколко варианта като марка и ест Ви насочват към най-доброто като качество. Няма компромис от към качеството на предлаганите от тях неща. Доставката се изпълнява в максималко кратки срокове (пращат Ви я още на същия ден или на другия). До сега не бях срещал такива хора в БГ, които да се интересуват от това клиента да е максимално доволен! :)

Благодаря ти, колега.

Радвам се, че си останал доволен. Винаги може да разчиташ на нас. Ще гледаме да сме полезни с каквото можем

Поздрави и много безаварийни

Пичовете са на доста добро ниво , и цените са много добри !!! 

:flehan: :flehan: :flehan:

Днес пристигнаха частите, много съм доволен и всичко е 6 :respekt:

:flehan: :flehan: :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Интересувам се за масло за АУДИ А6 модел 2000г. 2.5TDI с лонг лайф двигател и каква цена, маслен филтър и цена, два броя биалетки /лева-десна/ и цена за тях.Накладки предни и задни плюс предни и задни дискове TRW.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега , трябват ми 2бр. задни амортисъори  за Audi 80 1.8 SD quattro 1989 г.  и ако може цена .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравейте,  Външно каре,  ляв външен кормилен накрайник за Ауди А4 / B5 Avant  1.8 125 к.с   97 г.

Също така задни дискове с накладки.

 

Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,  Външно каре,  ляв външен кормилен накрайник за Ауди А4 / B5 Avant  1.8 125 к.с   97 г.

Също така задни дискове с накладки.

 

Благодаря.

Здравей колега ще ми трябва шасито на колата.Благодаря ти предварително

 

поздрави

 

DE AUTO LTD.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здрасти,

интересува ме комплект ангренажен ремък, с водна помпа, ролки, обтегачи и тн. колко струва - Ауди А4, 1.8 Т, 2002 г. 150 кс, AVJ !!!

също така и предни дискове и накладки!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравейте,

Автомобила ми е audi A4, 98г. , ADR двигател и е за смяна на масло. Интересува ме цена за туба 5л. полусинтетично моторно масло LIQUI MOLY с МоS2 SAE 10W-40, също маслен филтър и въздушен филтъ. Как се осъществява доставката?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Здравей

 

за Audi A4 1.9TDI 131 к.с. - 2003 г., и може ли да ми изпратите оферта, както за маслото на двигателя, така и за всички филтри - въздушен, горивен, маслен и купе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега нуждая се от следните части: комплект предни носачи Ауди С5 1.8т куатро Авант 98 Монро или Лемфордер, предни амортисьори два (окачване 1BE) Монро или Закс, жила за предните врати за дръжките за отваряне, водачи за същите предни врати, температурен датчик и задни дискове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Здравейте, 

 

Моля за оферта за подходящо масло,  въздушен и маслен филтър за Audi A6 2.8 Quattro,  двигател ALG, 1998 г. 

Благодаря предварително. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Здравейте,скоро ще има смяна на съединител,та да се подготвя-1.8Т,99г,APU двг....а и цени за ремъци,ролки и помпа няма да е излишно да ми пратиш....поздрави.

Редактирано от Вокил
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здрaвейте, интересивaт ме гумички, сегменти и гaрнитурите по деигaтеля (нa кaпaкa, глaвaтa, изпускaтелния и всмукaтелния колектор) и нa кaртерa aко имa зa A4 2000г. двигaтел ARM. Блaгодaря предвaрително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей.

Трябва ми комплект маховик+съединител за Голф 4-1999 г. ВИН- WVWZZZ1JZXW136355, код на мотора AHF,код на скоростна кутия DEA.

Цена на комплекта и дали включва аксиален лагер? :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,искам да сменя цялото окачване на ауди а4 б6 2,5тди 180к.с.Рама :WAUZZZ8E23A333376.В момента е със спортмо окачване и искам да го няправя максимално високо,че зимата не се издържа.Ще ми кажете ли цени за предни и задни амортесьори и предни и задни пружини.Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...