Jump to content

Не ми работят запалките.


dpakona

Recommended Posts

Нямам идея как да проверя ? А иначе ток има защото другите устройства които пъхам в запалката работят :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто новите запалки са боклук. Периферията, там, където прави контакт с пластинките в самата запалка, престава да дава контакт. Като ги почистя с алкохол работят известно време, после пак спират. Запалките на древните джети II си работят до ден днешен, запалките на 8 години по-новите аудита - не.

То и пластмасите, гледам, едно време са били по-качествени. Задните стопове на аудитата '93 са помътнели и бялото на задна скорост е видимо напукано на всички, докато стоповете на '85 фауветата (с отбелязана дата на производство 1984) са блестящи, гладки и идеално прозрачни и по-скоро изглеждат стъклени. Производство Hella са всичките.

Поне имаш запалки, новите коли идват само с пластмасови капачки вместо запалки и без пепелници.

Редактирано от Бъчи
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне имаш запалки, новите коли идват само с пластмасови капачки вместо запалки и без пепелници.

Запалки и предни и задни пепелници са екстра, която се поръчва допълнително. Моята MY09 има.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, именно - най-обикновени неща, които вече са екстра, която се поръчва и се чака допълнително. Егати изкривения свят...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

каде се намира бушона на запалката-прдната че неработи

и дали подгерва на огледалата е свързан с запалката и задно стъкло

благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах подобен проблем със запалките. Не знам с какво А6 си, но на Ц4 бушона трябва да е отпред при двигателния отсег в кутията с релета и бушони. Бушона няма общо с подгрева на огледалата и задното стъкло.

Аз не можах да открия причината при мен, бушона беше здрав и пуснах нов + към 2-те запалки през същия бушон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах подобен проблем и се оказа че съм изскубал един куплунг, намиращ се зад блока на климатроника, когато си нагласях крушките за подсветка на дисплеите и копчелъците по климатроника. Точно отзад на блока за климатроника долу ниско се намира. Обаче нямах никакви тоци в запалките. Ако имаш ток за разни устройства там, то търси проблема другаде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много често реотана в запалката се прекъсва от много греене и спира да работи. взимаш нова запалка и си готов.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...