Jump to content

Recommended Posts

В сервиза на БОШ, където ми поддържат Аудьо, вече два пъти ми слагат от тази добавка след като минах на газ за почистване и предотвратяване запушването на инжекторите. Според момчетата в сервиза - било най-доброто, което се предлага на пазара. Тъй като реших да си купя няколко опаковки, за да спестя някой лев се свързах директно с вносителя. Човека разбра за съществуването на АКБ и изяви желание да ни направи демонстрация на възможностите на предлаганите от него продукти. Това ще стане на следващата официална среща 09.07.2006. Оказа се, че фирмата предлага много широк набор от продукти, които струва ми се, ще са ни интересни.

Доста информация може да се намери ТУК

И да знаете, че не съм на процент от оборота :hilezh::hilezh:

Редактирано от Lord of the Rings
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

deutschland uber alles !!! :)

Лорде, усещаш ли някаква разлика във вървежа или работата на мотора ? Предполагам има подобни добавки за дизел ?

Нямам идея моята дали някога е получавала такова внимание към горивната система, затова ми се иска някой ден да я поглезя :hilezh:

Очаквам 9.7 с нетърпение, а за това, че си уредил тази демонстрация - само :hilezh: и :):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без да звуча като опонент, само да кажа, че аз наливах добавки и не установих никаква разлика. Или добавките са били боклуци, или колата ми е в перфектно състояние и не се нуждае от тях, или аз нищо не разбирам. И трите варианта са възможни.

Но си спомням, когато купих колата, имаше около 5л гориво, с което беше дошла. Е имаше разлика.

Та да видим, каква демонстрация ще направи човека. Аз съм кандидат за тестове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

deutschland uber alles !!! :flehan:

Лорде, усещаш ли някаква разлика във вървежа или работата на мотора ? Предполагам има подобни добавки за дизел ?

.....

Когато за първи път в БОШ ми сложиха от добавката проблема с по-трудното палене сутрин изчезна и ми се стори, че колата стана по-пъргава (може и да си внушавам за пъргавната де)... В момента повече ме вълнува да не си скапя инжекторите при каране на газ.

Добвки за дизел има - виж сайта....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а някаква добавка за повишаване на мощноста на двигателя без да има риск от по бърза амортизация или скапване на двг има ли?и ако има на каква цена и в варна мога ли да си я намеря....ако трябва попитаите го човека от мое име:flehan:)

Редактирано от tup_4yk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, то добавката за повишаване на мощността е отдавна известна - слагаш нитро и излиташ :flehan::bia:

Все пак ми показах един препарат за оптимизиране на компресията - маха нагара от клапаните и леглата им, та ако компресията ти е паднала може да я възстановиш и от там да усетиш увеличаване на мощността.... вероятно я има в сайта - линка е в първия пост...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...и ми се стори, че колата стана по-пъргава ...

Не знам, дали си го внушаваш, но още си спомням как излетя по Борис III-ти с мръсна газ и остави цяла Ауди колона да ти диша прахта и да се чуди защо не вървят тия пущини :flehan:))))

Ще огледам сайта иначе :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...