Jump to content

Какво Ауди ще ми препоръчате?


Recommended Posts

здравейте колеги, нов съм тук.карам VAG автомобил, но нещо почна да ми теснее голфчето и искам нещо по ново обаче не ми се ще да се цепя от концерна, та да ви попитам какво Ауди бихте ми препоръчали.идеята е да е на около 4-5 годинки до към 20 000 лева.не държа да е голямо.студент съм все пак и на задната седалка рядко се качва някой.това са ми главните изисквания.моля ви дайте мненията си за мотор купе модел и тн подробности.като че ли А3 би ми дошло чудесно.впечатления някой собственик ако изкаже би било супер.

ПП информация относно S2 и S3 също би ми била полезна тъй като не съм запознат много с какво се отличават и тн.благодаря предварително. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЗА А4-ка 01-02 лето 20к ми се виждат малко...капацитетите ще се обадят и те...

За А3 мисля 4е ще стигнат. Но не си казал по точно какво търсиш...дизел,бензин...много коне...икономия...екстри... всичко това формира цената

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз тези изисквания чисто ориентировачно съм ги сложил не са на 100% задължителни.предпочитам бензин над 120-130 коня.под нормален разход за мен е 11-13 софийско каране щото на такъв съм свикнал.дизел също не бих отказал.абе въобще дайте впечатления насочете ме към нещо щото съм доста объркан.модерен дизел не съм карал и не знам.чувал съм че са доста еластични и тн.но незнам как са откъм пъргавост.искам да върви стабилно. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

www.mobile.bg - там има доста след 2000г. до 20к лв.

А2 предполагам ще ти е малко след голфа

А3 е горе-долу с габаритите на голфа

А4 има доста, все дизели, не знам защо :hilezh: Много колеги тук са препоръчвали 1.9 ТДИ , карам един от по-старите му варианти - мотора като за дизел и за 1.3 тона купе се справя перфектно, а е някакви никакви 90 к.с., по-новия е повечко :D

Моят е доста икономичен, пък и е достатъчно еластичен, сравнявам го с предишната си кола - Голф 2 1.8 - на набиране на скорост са доста близки , само дето Голфа като бензин с ръчни скорости е по книга 185 максимална скорост, а Аудито ми е 175 :)

Но по-новите предполагам са дзверове ;)))

Успех с избора

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в мобиле-то ги гледах ама нещо не си харесах...видях някво голфче 4-ка кожи можи 2.3 V5 само ама нещо....де да знам.за А2 въобще и дума не става първо че не е мой тип кола второ че е яко грозно според мен и трето че съм 195см и ми е доста малко.минимум А3.просто трябва да измисля нещо хем в парите да се вместя хем пъргавко да е хем новичко.знаете как е. :hilezh: иначе голфчето си ми е чудесно ама незнам като че ли ми се променя малко обстановката.Бора също гледах ама нещо няма голям избор аз само на комбита попадах.то се е видяло ще обикалям по къщите ще звъня тук там и така.не ми е спешно де ама нещо почнаха хора да ми питат за мойта дали я продавам и така...мерси за информацията досега чакам други мнения. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А4 модел Б6 ще ти пасне добре - ако малко вдигнеш и бюджета / до към 25 / може да си вземеш дизелово такова - гори 5-6 на 100. Иначе другия вариант е 2.0 или 1.8Т ама разхода им е двоен и то бензин. А3 според мен си е чист голф /без да обидя каращите такива/. Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПП информация относно S2 и S3 също би ми била полезна тъй като не съм запознат много с какво се отличават и тн.благодаря предварително. :hilezh:

мисля че с това изречение сам си отговори на въпроса какво Ауди да си купиш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря много на всички!

ПП нека разкаже някой енциклопедист за S-ките.или някакъв линк на тема.че нещо с тия форумни търсачки рядко намирам това което ми трябва. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бате оледаи какво ти птредлагат колегите и си вземи нещо което на теб ти харесва и искаш да караш такова. Аз лично си харесвам хеджбек за това бих ти препоръчал а3 2001+ за тези парички

S3 e наточено a3 1.8Т 210 коня и 225 коня :) . недостатък е че тизи двигатели са акцизни. Може да си вземеш 1.8Т 150 коня и да си го чипосаш на 207 :hilezh:

http://uk.cars.yahoo.com/car-reviews/car-a...s3-2004871.html

http://www.supercarsite.net/s3_quattro.htm

Редактирано от coolice
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно акциза един приятел си търсеше ТТ 180 коня сега си търси 150 коня защото акциза му идвал към 8 хилки (така ми каза тои не съм запознат как е по закон)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в мобиле-то ги гледах ама нещо не си харесах...

Я ми кажи честно ето на това какво не му хареса?:

http://i.mobile.bg/cgi-bin/printdet.cgi?id=11150358880750013

P.S.Аз го продавам и ми е интересно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не можеш да се напънеш за 22,ще ти я дам и на лизинг,ела поне да я видиш как изглежда,кола на реални 77 000км,после като ходиш по автокъщите поне да имаш база за сравнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...